حجم فایل: 683MB نوع : حجمی قیمت: 8,004 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش عکاسی در حیات وحش

آموزش عکاسی در حیات وحش

عکاسی در حیات وحش نوعی عکاسی و مستند سازی از انواع مختلف حیات وحش در زیستگاه طبیعی آنها محسوب میشود. به علاوه این حرفه نیاز به مهارت های عکاسی دارد که عکاسان حیات وحش ممکن است نیاز به مهارت های ساختاری داشته باشند. به عنوان مثال، عکاسی از برخی حیوانات دشوار است و بنابراین دانشی از رفتار حیوانات لازم می باشد تا قادر به پیش بینی اقدامات آنها باشید. اما یک عکاسی موفقیت آمیز از برخی گونه های حیات وحش، نیازمند تجهیزات تخصصی مانند لنزهای ماکرو برای حشرات، لنزهای دور برد کانونی برای پرندگان و دوربین های زد آب برای زندگی در دریای مدیترانه است. با این حال، یک عکس زیبا از حیات وحش می تواند نتیجه این باشد که عکاس در موقع مناسب در زمان مناسب قرار گرفته است  و اغلب شامل درک درست رفتار حیوانات می شود تا پیش بینی موقعیت های جالب برای گرفتن عکس در لحظه ها.


آموزش عکاسی در حیات وحش - آموزش عکاسی در حیات وحش

شما از طریق بسته آموزش عکاسی در حیات وحش مزایای یادگیری برای عکاسی حیات وحش در یک محیط کنترل شده را مشاهده میکنید و یاد میگیرید چگونه احساسات و شخصیت حیوانات را در عکس هایی که میگیرید به نمایش بگذارید. در این دوره آموزشی مربی پل تگارت، عکاس خبری، شما را به سواحل زیبای شمال کالیفرنیا برای مطالعه حیات وحش میبرد. مناطق محافظت شده محلی یک راه عالی برای تمرین مهارت های شما قبل از رفتن به حیاط وحش آزاد یا دیگرمکان های عجیب و غریب می باشد. او توضیح می دهد که چطور فضاهای ناخودآگاه را تشخیص دهید، وسایل مورد استفاده برای عکاسی حیات وحش را در اختیار داشته باشید، به چالش های مختلفی درعکاسی غلبه کنید و هنگام عکسبرداری از حیوانات وحشی به راحتی کار خود را انجام دهید.


آموزش عکاسی در حیات وحش - آموزش عکاسی در حیات وحش

شاید شما به حیوانات علاقمند هستید اما هرگز فرصتی برای عکاسی از آنها با دوربین خود ندارید. بنابراین در دوره آموزش عکاسی در حیات وحش به شما کمک میکند تا مهارت های لازم برای عکاسی از حیوانات در لحظه های اندک و سریع ترین زمان ممکن را به دست اورید. یک عکاس حیات وحش باید اهمیت طراحی و نمایش تصاویر را برای بهترین پیام منتقل کند همچنین عکاسان حیات وحش تشویق می شوند تا محیط ها و موجوداتی را که با آنها کار می کنند به خوبی درک کنند. علاوه بر این، آنها نباید با موضوع عکس های خود تعارض داشته باشند یا افراد خود را در معرض خطر قرار دهند.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه