حجم فایل: 11264MB نوع : قیمتی قیمت: 527,800 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش عروسک بافی با قلاب

آموزش عروسک بافی با قلاب

آموزش عروسک بافی با قلاب به آموزش گام به گام انواع مختلفی از عروسک ها با قلاب پرداخته و هر مرحله را به طور کامل و با جزئیات آموزش داده است. مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب با آموزش نکات و جزئیات مقدماتی مربوط به آموزش عروسک بافی با قلاب آغاز شده و آموزش های مقدماتی به منظور آغاز قلاب بافی را در اختیارتان قرار می دهد.

آموزش عروسک بافی با قلاب 

آموزش عروسک بافی با قلاب 1


آموزش عروسک بافی با قلاب - آموزش عروسک بافی با قلاب

برای شروع کار امکانات زیادی لازم نیست، کامواهای رنگی، میل قلاب بافی، سوزن کاموا دوزی و پنبه قابل شست و شو تمام آن چیزی است که برای شروع کار عروسک بافی با قلاب به آن نیاز دارید. آموزش عروسک بافی با قلاب به آموزش نحوه بافت عروس دریایی می پردازد و به طور کامل مراحل بافت را شرح می دهد. برای بافت عروس دریایی انتخاب نوع بافت مناسب، استفاده از بافت پایه بلند یا ساده و نحوه اتصال بخش های مختلف اهمیت زیادی دارد که مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب تمام این موارد را به تفضیل شرح می دهد.

آموزش عروسک بافی با قلاب

این مجموعه آموزشی همچنین نحوه بافت عروسک دختر را به شما آموخته و چگونگی بافت موهای عروسک به صورت صاف و فرفری را آموزش می دهد. در ادامه مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب مراحل بافت میمون، گوزن، موش و بچه گربه را با جزئیات کامل به شما می آموزد. این روزها عروسک های قلاب بافی با توجه به تنوع زیادی که داشته و همچنین قابل شست و شو بودن در میان افراد طرفداران بسیاری داشته و بچه ها علاقه زیادی به این قبیل عروسک ها نشان می دهند.

آموزش عروسک بافی با قلاب

اگر وقت آزاد زیادی داشته و مدت زمان طولانی در خانه به سر می برید با مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب هم می توانید خودتان را سرگرم کرده و هم حرفه و هنری پرکاربرد و در عین حال پردرآمد را بیاموزید. با تماشای مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب که شامل دو پارت می باشد می توانید تمام آنچه را که در رابطه با عروسک بافی با قلاب لازم و ضروری است فرا گرفته و همزمان با تماشای این مجموعه آموزشی اقدام به بافت عروسک مورد نظر بنمایید.

آموزش عروسک بافی با قلاب

آموزش عروسک بافی با قلاب 1


بخش دوم مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب که در واقع مکمل بخش اول می باشد اطلاعات تکمیلی و همچنین آموزش های کامل تر را در اختیارتان قرار می دهد. بخش دوم مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد.اگر علاقمند به یادگیری هنر عروسک بافی با قلاب به منظور کسب درآمد و رقم زدن آینده ای بهتر برای خود می باشید مجموعه آموزش عروسک بافی با قلاب که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید. بی شک این مجموعه آموزشی یکی از کاملترین مجموعه های حاضر به منظور آموزش عروسک بافی با قلاب خواهد بود.ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش بافت انواع عروسک دختر
  2. آموزش عروسک های بافتنی
  3. آموزش بافت شخصیت های کارتونی