حجم فایل: 5539MB نوع : حجمی قیمت: 194,730 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ

آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ

آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ تنها دوره ای است که شما برای یادگیری توسعه وب به آن نیاز خواهید داشت. این دوره تمامی تکنولوژی های موجود و به روز را پوشش می دهد. اما باید افزود که این مجموعه به آموزش زبان برنامه نویسی PHP نپرداخته است. در دوره آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ، شما درباره زبان های برنامه نویسی HTML و CSS اطلاعاتی را کسب خواهید نمود.


آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ

آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ 

Bootstrap یکی از محبوب ترین فریم ورک های HTML، CSS و JS برای ایجاد اولین پروژه های پاسخگو و تلفن همراه در وب به شمار می رود. از اینرو در دوره آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ، توضیحاتی درباره این فریم ورک محبوب ارائه شده است. لازم به ذکر بوده که این دوره جامع به آموزش زبان برنامه نویسی JavaScript نیز می پردازد. هم چنین شما از طریق این مجموعه آموزشی با توابع پایه، آرایه ها و اشیاء در زبان برنامه نویسی JavaScript آشنایی پیدا خواهید کرد. 

آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ - آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ

یکی دیگر از مباحث پوشش داده شده در دوره آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ، دستکاری DOM می باشد که به شما نحوه تغییر سبک عناصر، افزودن و حذف کلاس ها و تغییر محتوای یک تگ و ... آموزش داده خواهد شد. باید افزود که این دوره آموزشی درباره زبان برنامه نویسی jQuery نیز توضیحات پیشرفته ای را ارائه می دهد. شما توسط دوره آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ، نحوه ایجاد یک Todo List را با استفاده از زبان های برنامه نویسی jQuery، CSS و HTML یاد خواهید گرفت.

آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ - آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ

از دیگر مباحث توضیح داده شده در مجموعه آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ می توان به استفاده از NodeJS جهت نوشتن جاوا اسکریپت سمت سرور اشاره نمود. لازم به ذکر است که این دوره آموزشی به شما نحوه کار با API را آموزش می دهد. همچنین شما از طریق دوره آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ درباره مسیرهای اولیه YelpCamp و لایه های آن اطلاعاتی کسب خواهید نمود. باید افزود که این دوره درباره پایگاه داده و نحوه نصب MongoDB نیز اطلاعاتی را ارائه می کند.


آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ

 

آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ

دوره آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ، در مورد انجمن داده ها، توضیحاتی را دراختیار شما قرار می دهد. لازم به ذکر است که این دوره به آموزش نحوه پیاده سازی احراز هویت کاربر نیز می پردازد. شما در انتهای مجموعه جامع آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ، با مفهوم Git و Github آشنا خواهید شد.

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش مقدماتی تا پیشرفته توسعه وب
  2. فیلم آموزش CSS مقدماتی محصول Lynda
  3. آموزش C و ++C لیندا
  4. آموزش ساخت انیمیشن با CSS محصول Lynda
  5. آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios
  6. آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک
  7. آموزش مقدماتی ساخت 12 پروژه با جاوا اسکریپت و React
  8. آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر
  9. آموزش ایجاد یک رابط کاربری با jQuery