حجم فایل: 385MB نوع : حجمی قیمت: 4,512 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap

آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap

آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap نحوه کار با Bootstrap و نیز طراحی یک وب سایت ریسپانسیو و واکنش گرا را پوشش می دهد. در حال حاضر Bootstrap یکی از محبوب ترین چارچوب های جاوا اسکریپت، CSS و HTML برای توسعه وب سایت های ریسپانسیو شناخته شده است. این دوره آموزشی برای افرادی که شناخت پایه ای از HTML و CSS دارند، مناسب می باشد. از اینرو مجموعه آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap با این فرض، ایجاد شده است. از طرفی شما پس از مشاهده این دوره آموزشی به سطح پیشرفته ای از توسعه تخصصی پروژه های وب با استفاده از Bootstrap خواهید رسید. باید افزود که دلیل استفاده مدرس این دوره به نام «فیاض خان»، از Bootstrap برای طراحی یک وب سایت ریسپانسیو، سادگی آن و برخورداری از ویژگی های ریسپانیسو CSS که با انواع دستگاه ها از جمله موبایل، تبلت و کامپیوتر مطابقت دارد، می باشد.


آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap 

در ابتدای دوره آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap شما با نحوه نصب Bootstrap آشنا خواهید شد. شما از طریق این دوره آموزشی اطلاعاتی را درباره کلاس Container در Bootstrap کسب خواهید نمود. لازم به ذکر است که مجموعه آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap به شما نحوه ساختن جداول را در Bootstrap آموزش می دهد. 

آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap - آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap

از دیگر موارد آموزش داده شده در این مجموعه می توان به نحوه افزودن تصاویر اشاره نمود. شما به واسطه دوره آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap نحوه ساختن فرم در Bootstrap را به صورت گام به گام یاد خواهید گرفت. هم چنین نحوه تعریف دکمه های متفاوت برای وب سایت خود از طریق Bootstrap را آموزش خواهید دید. باید افزود که این دوره به شما نحوه ایجاد نوار پیشروی در وب سایتتان را نیز توضیح خواهد داد.


آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap - آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap

یکی دیگر از مباحث پوشش داده شده توسط دوره آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap، نحوه صفحه گذاری می باشد. لازم به ذکر است که شما با مشاهده این دوره آموزشی پرطرفدار، چگونگی ایجاد سربرگ های مختلف در Bootstrap را یاد خواهید گرفت. هم چنین دوره آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap درباره نحوه ایجاد آیکون جستجو و آیکون های دیگر در وب سایتتان توضیحاتی را ارئه خواهد داد. 

آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap 

ادامه این مجموعه به توضیح نحوه ایجاد ScrollSpy با Bootstrap اختصاص داده شده است. در انتهای دوره آموزش طراحی وب سایت با Bootstrap، شما راجع به نحوه ایجاد قالب وب سایت خود با استفاده از Bootstrap اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. دوره آموزشی طراحی مرورگر با Bootstrap