حجم فایل: 21606MB نوع : قیمتی قیمت: 1,518,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش طراحی ناخن

آموزش طراحی ناخن 

آموزش طراحی ناخن یکی از جذاب ترین و بهترین مجموعه های آموزشی با زبان انگلیسی در زمینه طراحی ناخن محسوب می گردد. امروزه یکی از موارد مهم در حفظ ظاهر ناخن ها، علاوه بر ظرافت و دقت در کاشت، طراحی زیبا و چشم گیر ناخن ها است. آنچه امروز در وب سایت 118فایل برای شما علاقه مندان به یادگیری بیش از هزاران طرح جذاب و دیدنی منتشر شده، مجموعه آموزش طراحی ناخن می باشد. گفتن این نکته خالی از لطف نیست که هر ناخن کار باید علاوه بر حفظ دقت، ظرافت و تمیزی در کاشت ناخن، از توانایی و تبحر خاصی در طراحی هر گونه طرح و مدل دلخواه مشتریان و البته خلق طرح هایی زیبا و چشم گیر برخوردار باشد که مجموعه آموزش طراحی ناخن با برخورداری از هزاران مدل جذاب و به روز به شما در این امر کمک فراوانی خواهد کرد.

آموزش طراحی ناخن - آموزش طراحی ناخن

مجموعه آموزش طراحی ناخن به توضیح نحوه شکل دادن ناخن ها در چندین مدل متفاوت از جمله بادامی، مستطیلی، بیضی، موج دار، گلدانی یا تابوتی و ... پرداخته و پس از شکل دادن آنان به طراحی ناخن ها با زیباترین طرح های روز دنیا می پردازد. هم چنین این مجموعه چندین طرح زیبا برای ناخن های نوک تیز در نظر گرفته و نحوه طراحی آنان را به صورت کامل آموزش می دهد.آموزش طراحی ناخن - آموزش طراحی ناخن

یکی از موارد توضیح داده شده در مجموعه آموزش طراحی ناخن که ادامه ای بر مجموعه آموزش گام به گام کاشت ناخن می باشد، نحوه ترمیم ناخن های کاشته شده است. از اینرو این مجموعه به آموزش مرحله به مرحله چگونگی ترمیم کاشت و یا ناخن های شکسته شده می پردازد.

آموزش طراحی ناخن 

از دیگر موارد آموزش داده شده در مجموعه پر طرفدار آموزش طراحی ناخن می توان به توضیح نحوه کشیدن طرح ها و نقاشی هایی سه بعدی بر روی ناخن ها اشاره نمود که این بخش یکی از مشکل ترین و البته جذاب ترین بخش ها در این مجموعه به شمار رفته و یادگیری آن به میزان علاقه و استعداد کارآموز و یا ناخن کار در زمینه طراحی ناخن ها بستگی دارد. اما باید به این نکته توجه نمود که استاد مجموعه آموزش طراحی ناخن با آموزش گام به گام و ذکر تمامی نکات ریز در نحوه طراحی سه بعدی، به یادگیری هر چه بیشتر شما کمک فراوانی می نماید. 

آموزش طراحی ناخن

از جمله طرح های سه بعدی آموزش داده شده در مجموعه آموزش طراحی ناخن می توان به طراحی انواع گل، پاپیون، خرگوش، فرشته و ... به صورت برجسته و سه بعدی که جذابیت خاصی را به ناخن ها می بخشند، اشاره نمود. لازم به ذکر است استاد این مجموعه به دلیل استقبال فراوان کارآموزان و ناخن کاران از این طرح های سه بعدی و البته مشکل بودن در یادگیری آنان به آموزش این نوع طراحی برای مبتدیان نیز پرداخته که وب سایت 118فایل این ویدئوی آموزشی را برای شما عزیزان در مجموعه آموزش طراحی ناخن گنجانده است.

آموزش طراحی ناخن

باید افزود این مجموعه که شامل زیرنویس تحت الفظی است، حاوی آموزش طرح هایی زیبا برای مناسبت های مختلف از جمله کریسمس، هالووین، ولنتاین و ... به صورت معمولی و سه بعدی نیز می باشد. لازم به ذکر است که مجموعه آموزش طراحی ناخن به توضیح مرحله به مرحله طراحی و نقاشی شخصیت های کارتونی از جمله دیو و دلبر و بت من هم پرداخته است.آموزش طراحی ناخن

مدل Unicorn یا اسب تک شاخ، یکی از پر طرفدارترین طرح ها به شمار می رود که مجموعه آموزش طراحی ناخن، نحوه طراحی آن در چندین مدل و شکل متفاوت را به طورکامل و گام به گام آموزش می دهد. هم چنین یکی دیگر از طرح های پرطرفدار، طرح بیبی بومر نام دارد که از محبوبیت فراوانی در میان بانوان' >بانوان برخوردار است. این طرح شیک و زیبا به صورت مرحله به مرحله در مجموعه آموزش طراحی ناخن توضیح داده شده است.

آموزش طراحی ناخن

از دیگر موارد توضیح داده شده در مجموعه آموزش طراحی ناخن می توان به آموزش چندین طرح زیبا و جذاب با انواع پودرهای کروم که به چشمگیر شدن و درخشش ناخن ها می افزاید، اشاره نمود. لازم به ذکر است مجموعه آموزش طراحی ناخن علاوه بر توضیح طراحی های جذاب و خلاقانه به آموزش طرح های ساده از جمله فرنچ ناخن ها و کاشت های طبیعی برای علاقه مندان به حفظ سادگی و ظرافت ناخن ها نیز پرداخته است. مجموعه آموزش طراحی ناخن را می توانید هم اکنون از وب سایت 118file خریداری کرده و به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید. 

آموزش طراحی ناخنسرفصل های مجموعه آموزش طراحی ناخن به شرح زیر می باشد:

-طرح های سه بعدی ناخن

-طراحی با پودر کروم

-شکل های مختلف ناخن ها

-نحوه انجام ژل پولیش و برداشتن آن از روی ناخن

-طراحی های مختلف برای ناخن ها

-نحوه مانیکور کردن ناخن

-طراحی ناخن های نوک تیز
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش گام به گام کاشت ناخن