حجم فایل: 213MB نوع : حجمی قیمت: 2,496 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure

آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure

آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure شما را به سوی این حقیقت فناوری اطلاعات هدایت می نماید. قبل از مشاهده این دوره شما باید با Azure و سرویس های سازمان وابسته تا حد زیادی آشنایی داشته باشید. ابتدای این دوره به تعریف و شناسایی محاسبات با کارایی بالا یا همان طرح های HPC اختصاص داده شده است. سپس این دوره درباره Azure Batch اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد. در دوره آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure، شما با بسته های برنامه های کاربردی و نیز نحوه اجرای یک batch در یک برنامه آشنا خواهید شد. باید افزود که شما قادر به ادغام سرویس های پیام رسان Azure با برنامه های خود خواهید بود. از اینرو مجموعه آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure توضیحات جامعی را درباره این مبحث در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد.


آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure1

آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure

در ادامه دوره آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure، به شما نحوه ادغام برخی از سرویس های پیشرفته Azure با برنامه های خودتان، آموزش داده می شود. ویژگی پیام رسانی سرویس Bus در Azure به برنامه ها اجازه برقراری ارتباط با سایر برنامه ها و سرویس ها را می دهد. از اینرو دوره آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure اطلاعات جامعی را به شما در این باره ارائه می کند. لازم به ذکر است که این دوره توضیحاتی را درباره موضوعات و اشتراکات در اختیار شما قرار می دهد.

آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure - آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure می توان به توضیح درباره صف های ذخیره سازی Azure اشاره نمود. هم چنین این دوره به آموزش نحوه پیکربندی یک Event Hub که در گروه اینترنت اشیاء قرار دارد، پرداخته است. باید افزود که دوره آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure به توضیح چگونگی ایجاد Webjobs در Azure نیز می پردازد.

آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure1

آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure - آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure

یکی دیگر از مباحث آموزش داده شده در این مجموعه، نحوه استفاده از توابع Azure جهت پیاده سازی اقدامات رویداد محور در برنامه های خود می باشد. لازم به ذکر است که شما به واسطه دوره آموزش طراحی برنامه های پیشرفته در Azure، چگونگی ادغام یک برنامه وب Azure با یک Azure VPN را به صورت کامل یاد خواهید گرفت. باید افزود که شما پس از مشاهده آموزش های این مجموعه به راحتی قادر به طراحی یک برنامه پیشرفته در Azure خواهید بود. مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه