حجم فایل: 21299MB نوع : قیمتی قیمت: 4,991,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش صفرشویی خودرو

درباره مجموعه آموزش صفرشویی خودرو

صفرشویی فرآیندی است که طی آن تمامی اجزاء داخلی و خارجی یک خودرو اعم از داشبورد، صندلی ها، بدنه بیرون خودرو، اتاق داخل خودرو، کفپوش ها، لاستیک و رینگ، موتور و غیره به طور کامل با استفاده ابزار و مواد لازم ترمیم و تمیز می شود. صفرشویی علاوه بر اینکه باعث رفع کثیفی ها و عیوب سطحی خودرو، زیبایی خودرو شده می تواند به طول عمر قطعات خودرو بیافزاید.

مجموعه آموزش صفرشویی خودرو با بیش از 13 ساعت ویدئو به زبان فارسی تمامی مراحل صفرشویی همراه با نحوه استفاده صحیح از مواد شستشو اجزاء مختلف خودرو را ارائه می دهد. مجموعه آموزش صفرشویی خودرو به ارائه نحوه صفرشویی بیرون خودرو، صفرشویی داخل خودرو، شستشو کفپوش، شستشو و دیتیلینگ داشبورد و اتاق خودرو، تریمیم و شستشو روکش صندلی، شستشو و ترمیم چراغ های جلو خودرو، شستشو و دیتیلینگ شیشه های خودرو، شستشو و دیتیلینگ چرخ و رینگ خودرو و شستشو و دیتیلینگ موتورخودرو را با استفاده از ابزار و متریال مخصوص خود ارائه می دهد. در بخش صفرشویی داخل و بیرون خودرو نحوه شستشو کامل بدنه و اتاق داخل خودرو با استفاده از دستگاه کارواش، بخارشو و سایر متریال آموزش داده شده است و سپس در ادامه مجموعه آموزش صفرشویی خودرو به آموزش ترمیم و شستشو سایر اجزاء خودرو از قبیل شیشه، چراغ خودرو، رینگ و لاستیک، داشبورد و غیره پرداخته است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


مجموعه آموزش صفرشویی خودرو برای چه کسانی مناسب است؟

صفرشویی مرحله ی قبل از پولیش و سرامیک خودروست پس اگر قصد فراگیری حرفه پولیش و سرامیک خودرو را دارید باید صفرشویی خودرو را کاملا فرابگیرید. آموزش های ارائه شده در مجموعه صفرشویی کاملا قدم به قدم پیش رفته و شما را با نحوه صحیح صفرشویی خودرو با استفاده از ابزار و متریال مخصوص خود آشنا می کند. از این رو می توان مجموعه آموزش صفرشویی خودرو را برای همه ی علاقمندان به این حرفه مناسب دانست.


چرا صفرشویی را فرا بگیریم؟

پس از خرید خودرو و استفاده زیاد از آن، کثیف شدن داخل خودرو طبیعی است از این رو می توان با انجام صفرشویی خودرو را مانند روز اول تمیز کرده و فضای مطبوعی را در داخل خودرو برای سرنشینان آن به وجود آورد. همچنین کهنگی و فرسایش خودرو و اجزاء داخلی آن را می توان با انجام صفرشویی ترمیم کرده و به طول عمر خودرو افزود. شاید در نگاه اول فرآیند صفرشویی خیلی ساده به نظر بیاید اما این طور نیست چرا که استفاده درست از ابزار و متریال شیمیایی در صفرشویی خودرو به خصوص خودروهای لوکس گران قیمت بسیار مهم بوده و اگر این فرآیند به درستی انجام نشود می تواند به خودرو آسیب بزند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


درپایان مجموعه آموزش صفرشویی خودرو چه اتفاقی می افتد؟

در بخش صفرشویی بیرون خودرو، صفرشویی کامل بدنه خودرو، نحوه پاک کردن حشرات و گرده ها روی بدنه خودرو، بهترین روش برای پاک کردن فضله پرندگان روی بدنه را فراخواهید گرفت. در ادامه مجموعه آموزش صفرشویی خودرو به صفرشویی داخل خودرو و مراحل آن پرداخته است که در بخش شستشو کفپوش خودرو با نحوه شستشو و ترمیم کفپوش پلاستیکی و غیره آشنا شده و در قسمت شستشو، ترمیم و دیتیلینگ روکش صندلی خودرو نحوه شستشو و ترمیم روکش های چرمی و پارچه ای را فراخواهید گرفت. همچنین مجموعه صفرشویی نحوه شستشو و دیتیلینگ داشبورد و اتاق داخل خودرو را آموزش داده است. در بخش شستشو و ترمیم چراغ های خودرو شما نحوه بازیابی و براق کردن چراغ های اکسید شده (زرد شده) را با تکنیک ها و متریال مختلف آموزش خواهید دید. در مجموعه آموزش صفرشویی خودرو شما نحوه ترمیم شیشه شکسته، شستشو و ترمیم شیشه های دودی، از بین بردن لکه های ریز روی شیشه را فراخواهید گرفت. در قسمت پایانی مجموعه آموزش صفرشویی خودرو نحوه شستشو، براق کردن و محافظت از چرخ و رینگ های آلومنیومی و آلیاژی آموزش داده شده است همچنین شما نحوه صحیح شستشو و دیتیلینگ موتور خودرو را فراخواهید گرفت.


بازارکار صفرشویی

از آنجایی در ایران صفرشویی جزء شغل های خدماتی جدید محسوب شده و هنوز آنچنان فرصت های شغلی آن اشباع نشده است می توان گفت که صفرشویی از بازارکار خوبی در کشورمان برخوردار است. با توجه به قیمت بالای خودرو در ایران نگهداری درست و جلوگیری از استهلاک آن امری مهم بوده و بسیاری از مردم برای کاهش فرسودگی خودرو به صفرشویی آن روی می آورند. متوسط هزینه صفرشویی چیزی بین دویست تا سیصد هزارتومان می باشد که البته با توجه به مدل خودرو، میزان متریال مورد استفاده، زمان صرف شده و غیره می تواند متغیر باشد.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


سرفصل های آموزشی صفرشویی داخل این مجموعه:

•    صفرشویی بیرون خودرو
•    مراحل صفرشویی داخل خودرو
•    شستشو کفپوش
•    شستشو و دیتیلینگ داشبورد و اتاق داخل خودرو
•    شستشو، ترمیم و دیتیلینگ روکش صندلی
•    شستشو و ترمیم چراغ های خودرو
•    شستشو و دیتیلیتگ شیشه خودرو
•    شستشو و دیتیلینگ چرخ و رینگ های خودرو
•    شستشو و دیتیلینگ موتور خودرومشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه