حجم فایل: 21504MB نوع : قیمتی قیمت: 3,024,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش صافکاری

درباره آموزش صافکاری

صافکاری خودرو به فرآیندی در جهت تعمیر بدنه ی خودروی آسیب دیده گفته شده و به طور کلی به دو روش صافکاری بی رنگ و صافکاری با رنگ انجام می شود. آموزش صافکاری با بیش از 20 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی تمامی مهارت های لازم برای اجرای صحیح صافکاری بی رنگ و صافکاری با رنگ را ارائه داده است. در بخش صافکاری با رنگ ضمن آشنایی با انواع فلزات بدنه خودرو نحوه بازکردن و تعویض اجزاء بدنه و موتور ماشین، شاسی کشی و جوشکاری را فرا می گیرید. نحوه سمباده کشی دستی و با دستگاه همراه با بتونه کاری از دیگر موضوعاتی است که آموزش صافکاری خودرو در بخش صافکاری با رنگ به آن پرداخته است. در ادامه آموزش صافکاری خودرو نحوه صافکاری و چکش کاری درب، صافکاری رکاب و ستون، صافکاری سقف و کاپوت، صافکاری گلگیر و تعمیر و صافکاری فایبرگلاس سپر خودرو را آموزش می دهد. در بخش صافکاری بدون رنگ نحوه صافکاری PDR و معرفی ابزار و شیوه استفاده از آن ها آموزش داده شده است. آموزش صافکاری خودرو در برخی از قسمت های آموزشی خود حاوی یک ویدئو به زبان فارسی مبتنی بر متن می باشد. همچنین مجموعه آموزش صافکاری خودرو حاوی یک فایل PDF تحت عنوان راهنمای خریدار است که به زبان فارسی تمامی اصول و قواعد صافکاری خودرو را بیان کرده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


 آموزش صافکاری برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش صافکاری ارائه شده توسط وب سایت 118 فایل تلاش کرده بصورت قدم به قدم آموزش های خود را پیش برده تا همه علاقمندان به یادگیری حرفه صافکاری بتوانند از این مجموعه استفاده نمایند. در آموزش صافکاری شما اصول و قواعد اولیه، استفاده درست از ابزار و غیره را بصورت فارسی فراگرفته و آموزش تکنیک ها و روش های صافکاری قطعات مختلف خودرو در قالب ویدئوهایی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی ارائه شده است. از این رو آموزش صافکاری برای کسانی که در ابتدای راه یادگیری حرفه ی صافکاری خودرو هستند مناسب است علاوه بر این می توان گفت که آموزش صافکاری برای تکنسین های این حوزه که تجربه فعالیت صافکاری خودرو را دارند هم مناسب باشد چرا که در آموزش صافکاری روش های جدیدی مانند PDR همراه با تکنیک های نوین صافکاری آموزش داده شده است.

چرا آموزش صافکاری را فرا بگیریم؟

با توجه به گرانی خودرو و قطعات آن و میزان بالای تصادفات شهری در ایران که باعث خرابی و صدمه به بدنه خودرو می شود، نیاز به صافکاری حرفه ای خودرو همیشه احساس شده است. از طرفی هم شیوه صافکاری بسیار مهم بوده که به شکلی صافکاری یک خودروی صدمه دیده انجام شود تا نشانی از خسارت قبلی بر روی خودرو مشاهده نشود که این امر تنها با تخصص و تجربه بالا در زمینه ی صافکاری بدست می آید.


در پایان آموزش صافکاری چه اتفاقی می افتد؟

آموزش صافکاری به دو بخش کلی صافکاری با رنگ و صافکاری بی رنگ تقسیم شده که در بخش آموزش صافکاری با رنگ شما ضمن آشنایی با انواع فلزات بدنه خودرو، نحوه باز کردن و تعویض اجزاء بدنه و موتور خودرو، شاسی کشی و جوشکاری را آموزش خواهید دید. آشنایی با ابزار سمباده کشی، اصول سمباده کشی دستی و با دستگاه از دیگر موضوعاتی است که در این بخش به آن پرداخته شده است. در ادامه آموزش صافکاری نحوه صافکاری درب خودرو، صافکاری رکاب و ستون، صافکاری سقف و کاپوت، صافکاری گلگیر، تعمیر و صافکاری فایبرگلاس سپر به همراه چکش کاری ارائه داده است. در بخش آموزش صافکاری بی رنگ با ابزارهای صافکاری بدون رنگ و نحوه استفاده از آن به همراه روش PDR آشنا شده و نحوه صافکاری گلگیر، صافکاری درب، صندوق، صافکاری لبه خودرو، صافکاری نقطه ای درب و صافکاری ضربه های شدید به بدنه را فرا خواهید گرفت.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش صافکاری چگونه است؟

صافکاری خودرو جزء مشاغل پرطرفدار حوزه خودرو می باشد که از بازارکار و درآمد خوبی برخودار است و با توجه به افزایش تولید خودرو و از طرفی افزایش آمار تصادفات شهری، می توان گفت که یک صافکار ماهر و حرفه ای همیشه مشتری دارد. برای ورود به حرفه صافکاری خودرو شما نیاز به مدرک دانشگاهی خاصی ندارید و تنها مهارت، تخصص و دانش شما در این زمینه به رشد و رونق این کسب و کار کمک می کند. میانگین حقوق و درآمد ماهانه یک صافکار خودرو چیزی حدود سه تا پنج میلیون تومان است که البته این میزان با توجه به گسترش و رشد کسب و کار شما می تواند افزایش یابد.

سرفصل های آموزشی صافکاری

•    صافکاری با رنگ
•    آشنایی با انواع فلزات بدنه خودرو
•    بازکردن و تعویض اجزاء بدنه و موتور ماشین
•    شاسی کشی و جوشکاری
•    سمباده کشی و بتونه کاری
•    صافکاری درب
•    صافکاری رکاب و ستون
•    صافکاری سقف، کاپوت و صندوق
•    صافکاری گلگیر
•    صافکاری و تعمیر فایبرگلاس سپر
•    صافکاری بدون رنگ
•    آشنایی با صافکاری PDR و ابزار آن
•    صافکاری ضربه های شدید بدنهمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه