حجم فایل: 16384MB نوع : قیمتی قیمت: 2,304,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش شیرینی پزی

درباره آموزش شیرینی پزی

آموزش شیرینی پزی هنری پرطرفدار میان بانوان' >بانوان به خصوص بانوان' >بانوان ایرانی بوده و هست، که از اصول و قواعد خاصی برای تهیه پیروی می‌کند؛ نکاتی همچون طرز تهیه خمیر که برای هر شیرینی متفاوت است و یا مقدار شکر و تعداد تخم مرغ، نکاتی مهم در تهیه پخت شیرینی محسوب می‌شوند. اکثر بانوان' >بانوان در حین پخت شیرینی با مشکلاتی همچون سفت شدن خمیر، ندانستن میزان دمای فر و لطیف نشدن بافت شیرینی رو به رو می‌شوند؛ آموزش شیرینی پزی با دربرداشتن بیش از 17 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی و زیرنویس فارسی به طور کامل به این مشکلات پایان داده است. آموزش شیرینی پزی شما را با طرز تهیه انواع شیرینی‌های ایرانی و خارجی آشنا می‌کند به گونه‌ای که شما با دیدن هریک از ویدئوها صفر تا صد آموزش شیرینی پزی را فرا خواهید گرفت؛ علاوه بر آموزش شیرینی‌های تر و خشک آموزش چند مدل دسر و تارت نیز در آموزش شیرینی پزی قرار دارد که مجموعا شامل 122 مدل شیرینی می شود. در مجموعه آموزش شیرینی پزی ابتدا با طرز تهیه چند گونه شیرینی خشک که شامل شیرینیهای ایرانی و خارجی می شود، آشنا می شوید و سپس آموزش انواع شیرینی های تر از جمله ناپلئونی، رولت، لطیفه، نان خامه ای، چیز کیک و ....  را فرا میگیرید در انتها نیز آموزش انواع پنکیک و وافل در آموزش شیرینی پزی قرار داده شده است. در قسمت شیرینی های ایرانی آموزش شیرینی پزی طرز تهیه شیرینی های عید همچون شیرینی نخودچی، شیرینی نان پنجره و شیرینی گردویی و ... قرار دارد و در قسمت شیرینی های خشک انواع نان شیرمال، کوکی، دونات، کلوچه و کیک مناسب صبحانه قرار دارد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش شیرینی پزی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش شیرینی پزی برای تمام علاقه‌مندان به این هنر جذاب مناسب بوده چرا که آموزش‌ها قشر خاصی را در بر نمی گیرند و هنرآموزان مبتدی و پیشرفته می‌توانند از آموزش‌ها بهره لازم را ببرند. آموزش شیرینی پزی می تواند برای تمام قنادهایی که به فکر توسعه کسب و کار خود هستند نیز مناسب باشد؛ داشتن شیرینی‌هایی همچون ماکرون، تیرامیسو و کیک روچر در مجموعه آموزش شیرینی پزی می تواند کمک زیادی به قنادان کند چرا که با فراگرفتن شیرینی‌های خارجی این مجموعه، دامنه مشتریان‌شان افزایش می‌یابد و این امر سود بالا را در پی خواهد داشت. افراد مبتدی نیز نباید نگران باشند زیرا آموزش همه شیرینی ها به صورت گام به گام در آموزش شیرینی پزی آورده شده و شما می‌توانید از تمامی مراحل آموزش به درستی بهره ببرید.


درپایان آموزش شیرینی پزی چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش شیرینی پزی شما با انواع شیرینی‌ها آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود به طور مجزا پخت هریک از شیرینی‌های داخلی و بین المللی را فرابگیرید؛ همچنین اگر در قنادی، هتل و یا کافی شاپ مشغول به کار هستید و یا قصد ایجاد کسب و کار در این زمینه را دارید می‌توانید از آموزش‌های مجموعه آموزش شیرینی پزی بهره ببرید و بهترین سرویس ممکن را به مشتریان خود ارائه دهید. یکی از مزایای آموزش شیرینی پزی ما نسبت به سایر آموزش ها، منحصر به فرد بودن آموزش هاست چرا که اساتید این مجموعه با در نظر گرفتن بهترین و مقرون به صرفه ترین مواد اولیه  در کمترین زمان ممکن سعی بر ارائه هر چه بهتر آموزش دارند و شیرینی هایی همچون ناپلئونی، دانمارکی، رولت، انواع کیک تولد، انواع دسر و پای با ترکیب نوتلا و میوه های فصل، شیرینی زبان و ... را به شما آموزش می دهند.

بازار کار آموزش شیرینی پزی

شیرینی از قدیم الایام در میان مردم ایران رواج بسیار داشته و امروزه نیز در اکثر مراسم‌های مختلف از شیرینی استفاده می شود؛ از این‌رو قنادان می‌توانند با ارئه بهترین شیرینی ها بازار کاری معقول و مناسب داشته باشند. برای این امر داشتن کیفیتی خوب می تواند مشتریان را حفظ و درآمدتان را دو چندان کند؛ مجموعه آموزش شیرینی پزی کمک بسیاری در این زمینه به شما می‌کند چرا که علاوه بر تمامی مدل‌هایی که در قنادی‌ها وجود دارد انواع دیگری از شیرینی‌های جذاب و عامه‌پسند نیز در آموزش شیرینی پزی گنجانده شده است. علاوه بر کیفیت عواملی چون محیط مناسب، ابزار و مواد اولیه نیز امری مهم برای شروع کسب و کارتان به شمار می‌آید. به طور کلی شیرینی پزی شغلی کم ریسک با درآمدی مطلوب به حساب می‌آید زیرا در کمترین زمان ممکن سرمایه اولی‌تان باز می‌گردد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021سرفصل های آموزشی شیرینی پزی

آموزش باقلوا
آموزش پنکیک
آموزش پنکیک نوتلا
آموزش تارت
آموزش چیز تارت
آموزش تارت میوه ای
آموزش چیز کیک
آموزش چیز کیک نوتلا
آموزش چیز کیک شکلاتی با آلبالو
آموزش دانمارکی
آموزش انواع دسر
آموزش دونات
آموزش دونات شکلاتی
آموزش رولت
آموزش شیرینی زبان
آموزش شیرینی نان پنجره
آموزش انواع شیرینی های خامه ای
آموزش شیرینی قطاب
آموزش شیرینی نخودچی
اموزش کاپ کیک
آموزش کوکی
آموزش کیک صبحانه
آموزش کیک تولد
آموزش کیک رولت
آموزش شیرینی لطیفه
آموزش شیرینی میکادو
آموزش شیرینی ناپلئونی
آموزش انواع نان و کلوچه
آموزش نان خامه ای
آموزش وافل
آموزش وافل با نوتل
آموزش شیرینی تیرامیسو
آموزش شیرینی ماکرون
آموزش کیک اپرا فرانسوی
آموزش ناپلئونی فندقی
آموزش شیرینی پفکی شکلاتی
آموزش انواع شیرینی های بدون تخم مرغ
آموزش شیرینی آلسکامشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش انواع دسر خانگی