حجم فایل: 12697MB نوع : قیمتی قیمت: 1,785,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش شمع سازی

درباره مجموعه آموزش شمع سازی

مجموعه آموزش شمع سازی با بیش از 24 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی، انواع مدل شمع را به علاقمندان هنر شمع سازی ارائه می دهد. آموزش شمع سازی گام به گام ابزار و وسایل مورد نیاز برای ساخت شمع و مواد شمع سازی را معرفی می کند‍، سپس به ساخت شمع ساده می پردازد. در این بخش از آموزش شمع سازی مراحل ساخت شمع، ساخت شمع ساده برای مبتدیان، ساخت شمع اسانس دار، ساخت شمع با دو فیتیله و غیره ارائه شده تا صفر تا صد نحوه ساخت شمع سازی آموزش داده شود. رنگ آمیزی پارافین و ساخت شمع رنگی موضوع بعدی آموزش شمع سازی است که نحوه رنگ کردن شمع، رنگ آمیزی پارافین، ساخت شمع رنگی سه لایه در ظرف شیشه ای، ساخت شمع با طرح آبرنگی و غیره را به صورت عملی توضیح می دهد. آموزش شمع سازی حتی نوحه ساخت شمع های تزئینی را یاد می دهد تا علاقمندان به این هنر جذاب هم بتوانند شمع های دلخواهشان را با کمک آموزش شمع سازی بسازند. شمع های پرطرفداری چون شمع یخی، شمع های دکوپاژ، شمع های طرح نوشیدنی، .شمع کوبیسم، شمع روی آب،  شمع های مناسبتی، آموزش شمع های ژله‌ای و آموزش شمع های کنده کاری(آنجل) مرحله به مرحله در آموزش شمع سازی ارائه شده تا کسانی که می خواهند به عنوان یک حرفه شمع سازی را فرا بگیرند و بتوانند شمع‌های مورد نیاز بازار را بسازند و درآمد قابل توجهی را از ساخت شمع به دست آورند. پشنهاد می کنیم از طرح های ارائه شده در آموزش شمع سازی ایده بگیرید و مدل‌های متنوعی را از نوع شمع‌های محبوب بسازید تا توجه علاقمندان را کارهای خود جلب کنید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

مجموعه آموزش شمع سازی برای چه کسانی مناسب است؟

با توجه به آموزش های جامع این مجموعه، می توان آموزش شمع سازی  برای تمامی هنرمندان با سلیقه های متفاوت و علاقمندان به ساخت شمع مناسب دانست. آموزش‌های آموزش شمع سازی به گونه‌ای است که افراد بدون هیچگونه تجربه و اطلاعی در این زمینه می‌توانند همراه با مجموعه آموزش شمع سازی  از کلیه مواد و مقادیر مورد نیاز، مراحل ساخت انواع شمع و نکات مهم به خوبی مطلع شوند. شمع‌های متنوعی از قبیل شمع کوبیسم، شمع روی آب، آموزش شمع های ژله‌ای و آموزش شمع های کنده کاری(آنجل) و غیره را در طرح‌های متنوع با رنگ‌های شاد و جذابی بسازند. توجه داشته باشید برای آن که شمعی باکیفیتی داشته باشید باید مواد را با نسبت هایی که در آموزش بیان می شود ترکیب کنید. نکات کلیدی و مهمی در خصوصی میزان و زمان ترکیب مواد ارائه شده که بهتر است این بخش ها را با دقت بیشتری تماشا کنید.

چرا آموزش شمع سازی را فرابگیریم؟

از دیرباز شاهد حضور روشنایی شمع در خانه ها و اماکن مذهبی بوده‌اید و به دلیل دارا بودن عناصر چهارگانه در شمع و القاء انرژی مثبت و مطلوب به محیط بسیار مورد توجه قرار گرفته است. علاوه بر این شمع باعث زیبایی هر چه بیشتر محیط و علی الخصوص سفره ها در مناسبت های گوناگون می شود. از این رو آموزش شمع سازی می تواند افراد را در برگزاری جشن و آیین‌های مختلف یاری کرده تا چیدمانی جذاب را به همراه حس آرامشی بی نظیر برای اطرافیان ایجاد کنند.

در پایان این مجموعه آموزشی چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

علاقمندان به شمع سازی با مشاهده کامل مجموعه آموزش شمع سازی از مواد مورد نیاز، مراحل ساخت شمع ها در مدل های تزیینی، دکوپاژ، حکاکی شده، شناور روی آب، در قالب نوشیدنی، شمع های ویژه مناسبت و موارد بسیار دیگر به همراه تزیین آن‌ها را فرا می گیرند. با خریداری مجموعه آموزش شمع سازی، می توانید آموزش شمع سازی را به صورت لینک دانلود یا دی‌وی‌دی در محل دریافت نمایید. در این مجموعه سعی شده صفر تا صد مراحل آموزش ساخت شمع ارائه شود تا در انتها همانند یک فرد مجرب ساخت شمع را انجام دهید.

بازارکار شمع سازی در ایران چگونه است؟

از آنجایی که حضور شمع در هر مکان باعث جذابیت و ایجاد آرامشی خالص می‌شود، در برگزاری مراسم‌های مختلف شاهد شمع‌های زیبا در اندازه و طرح‌های متفاوت می‌باشیم. از شمع برای آراستن محیط خانه، اماکن مذهبی، اماکن ورزشی مانند کلاس های مدیتیشن، مناسبت‌هایی نظیر ازدواج، تولد، ولنتاین، سال نو، ایام محرم و مواردیاز این قبیل استفاده می‌گردد. شمع علاوه بر روشنایی و زیبایی که می‌بخشد. در شمع سازی مانند بسیاری از هنرهای دیگر می‌توان محصولاتی با تنوع بالا برای همه سلایق تولید نمود. با توجه به مطالب ذکر شده همیشه درخواست برای شمع های گوناگون نظیر شمع یخی، شمع های دکوپاژ، شمع های طرح نوشیدنی، شمع کوبیسم، شمع روی آب، شمع های مناسبتی، آموزش شمع های ژله‌ای و آموزش شمع های کنده کاری(آنجل)  وجود دارد و همین امر باعث تشویق هر چه بیشتر هنرمندان آموزش شمع سازی  شود. برای موفقیت و درآمد مناسب در این زمینه باید محصولات همراه با تزییناتی جدید در مدل های مختلف باشد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

لیست سرفصل های آموزشی این مجموعه عبارتند از:

•    مقدمه و معرفی تجهیزات و مواد شمع سازی

•    آموزش قدم به قدم ساخت شمع ساده

•    رنگ آمیزی پارافین و ساخت شمع رنگی

•    شمع های تزئینی

•    شمع یخی

•    شمع های دکوپاژ

•    شمع های طرح نوشیدنی

•    شمع کوبیسم

•    شمع روی آب

•    شمع های مناسبتی

•    آموزش شمع های ژله ای

•    آموزش شمع های کنده کاری(آنجل)
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه