حجم فایل: 1904MB نوع : حجمی قیمت: 22,312 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش شبکه های کامپیوتری

آموزش شبکه های کامپیوتری

آموزش شبکه های کامپیوتری، شبکه های کامپیوتری به ارتباطات دیجیتالی از طریق اتصال یک یا چند کابل بین سیستم ها و اشتراک گذاری اطلاعات در گروه ها گفته میشود. در شبکه های کامپیوتری ، دستگاه های محاسباتی با استفاده از ارتباطات دهنده ها، با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. این ارتباطات دهنده ها بر روی رسانه های کابلی مانند سیم ها یا کابل های نوری یا رسانه های بی سیم مانند WiFi برقرار می شود. به کامپیوتر های شبکه ای که منشا مسیر و خاتمه دادن داده ها محسوب میشوند ، گره های شبکه گفته میشود. شبکه های کامپیوتری تعداد بسیاری خدمات و برنامه ها را شامل میشود مانند: شبکه های جهانی وب ، ویدیو های دیجیتال ، استفاده مشترک از برنامه های کاربردی همچنین سرورهای ذخیره سازی ، چاپگر ها و دستگاه های فاکس ، استفاده از برنامه های ارسال پیام ایمیل یا بسیاری از پیام های فوری دیگر و تمامی این موارد به وسیله ی شبکه های کامپیوتری راه اندازی میشوند که رایج ترین نوع از شبکه های کامپیوتری، اینترنت می باشد.


آموزش <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64839&key=network' target='_blank' title='شبکه' >شبکه</a> های کامپیوتری 1

آموزش شبکه های کامپیوتری - آموزش شبکه های کامپیوتری

شما در دوره ی آموزش شبکه های کامپیوتری مفاهیم و پروتکل های شبکه را خواهید آموخت یا این که چگونه مهم ترین پروتکل های اینترنت مانند IP، TCP و HTTP برای ارائه یک صفحه وب از یک سرور در اینترنت به مرورگر رایانه شما کار می کند. در این آموزش ابتدا اسرار آدرس IP را یاد خواهید گرفت بعدا قوانین مهمی را خواهید آموخت تا بتوانید درک کنید که آیا دو دستگاه می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند یا نه. در نهایت شما یاد خواهید گرفت که از مدل OSI برای سازماندهی پروتکل ها استفاده کنید و بدانید که چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند. در پایان دوره آموزش شبکه های کامپیوتری ، شما قادر خواهید بود به سرعت ، پیکربندی شبکه در ایستگاه کاری خود را بررسی کرده و به راحتی از اجزای مختلف آن مطلع شوید.

آموزش شبکه های کامپیوتری - آموزش شبکه های کامپیوتری

شبکه های داده پر از قطعات متحرکی هستند که با روش های پیچیده ارتباط برقرار می کنند. این دوره به شما ابزار و تکنیک مورد نیاز برای رفع اشکالات یک شبکه داده را آموزش میدهد. شما در این دوره ی آموزشی یاد خواهید گرفت که از iperf برای اندازه گیری پهنای باند یک شبکه داخلی استفاده کنید و از Nmap برای اجرای اسکن پورت در یک سرور از راه دور استفاده کنید.

آموزش <a href='http://118file.com/list.aspx?cat=64839&key=network' target='_blank' title='شبکه' >شبکه</a> های کامپیوتری 1

سرفصل های این دوره ی آموزشی عبارتند از:

-Course Overview

-Introduction to Networking

-The OSI Model

-Protocols and Port Numbers

-TCP and UDP

-Introduction to Binary and Hexadecimal

-Introduction to IP Addressing

-Subnetting Networks

-Introduction to IPv6

-Ethernet and Switching

-Switching Features

-IP Routing

-Network Servicesمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش سیسکو CCNA
  2. آموزش شبکه های جونیپر
  3. آموزش فایل های (SVG)
  4. آموزش مایکروسافت اکسس 2016 Access
  5. آموزش کامل تسلط بر گوگل شیت
  6. آموزش مقدماتی زبان های برنامه نویسی