حجم فایل: 5939MB نوع : حجمی قیمت: 69,598 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش سیسکو CCNA

آموزش سیسکو CCNA 

آموزش سیسکو CCNA به توضیح تمامی مباحث موجود در شبکه که با عنوان دوره سیسکو شناخته می شود، خواهد پرداخت. در ابتدای این مجموعه پس از معرفی کلی درباره دوره و هدف از تدریس آن به آموزش نحوه نصب و پیکربندی GNS3 پرداخته شده است. یکی از بخش های ارائه شده در مجموعه آموزش سیسکو CCNA، پروتکل های مسیریابی پویا می باشد. در این بخش، شما با تفاوت های میان پروتکل های مسیریابی پویا و ایستا آشنا شده و درباره انواع پروتکل مسیریابی اطلاعات جامعی را کسب خواهید نمود. هم چنین راجع به خط اتصال های مجاور و تاثیرپذیر اطلاعاتی را به دست خواهید آورد.


 

آموزش سیسکو CCNA  - آموزش سیسکو CCNA 

رفع مشکلات اتصال از دیگر بخش های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش سیسکو CCNA محسوب می گردد. باید افزود که یکی از بخش های این دوره آموزشی به توضیح کامل EIGRP یا همان پروتکل مسیریابی دروازه داخلی توسعه یافته اختصاص داده شده است. در این بخش، شما با مشخصات و نحوه پیکربندی EIGRP آشنا خواهید شد. هم چنین درباره نحوه بازبینی EIGRP اطلاعات جامعی را کسب خواهید کرد.

آموزش سیسکو CCNA  - آموزش سیسکو CCNA 

از دیگر بخش های مجموعه آموزش سیسکو CCNA می توان به توضیح OSPF یا در واقع اولین و کوتاه ترین مسیر باز اشاره نمود. در این بخش، شما مشخصات و پیکربندی پایه OSPF را فرا گرفته و راجع به سرفصل های پیشرفته OSPF اطلاعاتی را کسب خواهید کرد. لازم به ذکر بوده که شما توسط مجموعه آموزش سیسکو CCNA، درباره شبکه های محلی مجازی یا همان VLANs توضیحاتی را دریافت خواهید نمود. هم چنین دلیل داشتن VLAN و پورت های دسترسی به آن را یاد خواهید گرفت. 

آموزش سیسکو CCNA 

یکی دیگر از بخش های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش سیسکو CCNA، توضیح در مورد پروتکل HSRP می باشد. لازم به ذکر است که شما در این بخش راجع به پروتکل FHRP نیز اطلاعات جامعی را کسب خواهید کرد. باید افزود که در این مجموعه شما با پروتکل STP به صورت کامل آشنا خواهید شد. هم چنین این مجموعه درباره کانال Ether نیز اطلاعاتی را در اختیار کاربران و علاقه مندان به مباحث شبکه قرار می دهد.


آموزش سیسکو CCNA 

یکی از بخش های دیگر مجموعه آموزش سیسکو CCNA به امنیت سوئیچ اختصاص داده شده است. از اینرو شما در قالب این بخش با مباحثی از قبیل شبکه سازی مبتنی بر شناسایی 802.1X و جلوگیری از احراز هویت دستگاه ها با برقراری امنیت پورت ها و بسیاری موارد دیگر آشنا خواهید شد. توضیح درباره IPv6، شبکه ناحیه گسترده یا WAN، پروتکل BGP و مدیریت دستگاه شبکه و ... از دیگر بخش های پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش سیسکو CCNA به شمار می روند. باید افزود که این مجموعه درباره رایانش ابری نیز اطلاعات بسیار جامعی را در قالب یک بخش مجزا در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش شبکه های کامپیوتری
  2. آموزش شبکه های جونیپر
  3. آموزش C و ++C لیندا