حجم فایل: 2324MB نوع : حجمی قیمت: 27,234 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش سیستم مدیریت محتوا

سیستم مدیریت محتوا یا به عبارت دیگر همان CMS نرم افزاری است که این امکان را برای شما فراهم می کند تا مطالبی برای وب سایت خود خلق کنید، این مطالب را ویرایش یا سازماندهی کنید و بعضی از مطالب قبل را حذف یا غیر فعال کنید. محتوای منتشر شده می تواند از هرنوعی باشد از متن گرفته تا اسکریپت و تصویر.
دوره آموزشی Drupal Fundamentals که محصول موسسه LiveLessons می باشد چگونگی نصب و راه اندازی و نحوه کار با دروپال (Drupal) را به شما می آموزد. دروپال یک فریم ورک مدیریت محتواست که به عنوان نرم افزاری برای مدیریت محتوا شناخته می شود با این حال در تلاش است تا خود را به عنوان یک فریم ورک معرفی کند.

در طول این دوره آموزشی با قاعده و قوانین پایه دروپال آشنا شده و در ادامه نحوه شخصی سازی فریم ورک قدرتمند دروپال برای وب سایت شخصی خودتان را خواهید آموخت. این دوره آموزشی شامل ویدئوهایی است که نکات مهم و کاربردی پیرامون مدیریت محتوای موفق را به شما خواهد آموخت. از طریق آموزش های قدم به قدم، شما نحوه شخصی سازی محتوای دروپال، ساخت سیستم جهت یابی با ماژول های بازدید، بررسی جریان کار برای انتشار محتوا و نحوه ایجاد بخشی، مخصوص کاربران وب سایت را آموزش خواهید دید.

Emma jane Hagbin مدرس این دوره آموزشی از سال 1996 در زمینه طراحی وب فعالیت کرده و در مجموعه دروپال شهرت زیادی دارد نه تنها به خاطر دانش علمی و عملی که از آن برخوردار است بلکه به خاطر شیوه تدریس جذاب که اطلاعات را به روشی فوق العاده و همراه با مشارکت افراد به مخاطبان منتقل می کند.

به منظور تفهیم این مسئله که فریم ورک دروپال، فریم ورکی کاربردی و عملی است و همچنین برای آموزش نحوه ارزیابی هریک از ماژول های اضافی موجود در دروپال، این مجموعه آموزشی ماژول های محبوب را برجسته می کند.

این دوره آموزشی برای آن دسته از افراد که قبلاً در زمینه وب فعالیت کرده اند اما با ساخت وب آشنایی چندانی ندارند مناسب خواهد بود همچنین اگر تنها به منظور آموزش دروپال این دوره را تماشا می کنید، نیاز شما را به عنوان یک مدیر پروژه، صاحب تجارت کوچک و یا یک طراح، برطرف خواهد کرد. تماشای این دوره کاربردی که توسط وب سایت 118فایل برای شما فراهم گردیده را از دست ندهید.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه