حجم فایل: 2385MB نوع : حجمی قیمت: 27,949 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، نرم افزاری کاربردی به منظور کنترل و ارتباط با مشتری است که به شما این امکان را میدهد تا به صورت جزئیات بسیار دقیق و در چشم اندازی با یک پایگاه داده واحد، معاملات و داد و ستد های خود و دیگر همکاران و مشتریان خود را به صورت آماده و دقیق در اختیار داشته باشید. لازم به ذکر است آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری چگونگی اشتراک گذاری اطاعات و گزارشات مشتریان توسط چندین کاربر یا همکار را به شما آموزش خواهد داد.

نرم افزار (CRM) عملکرد هایی مانند مدیریت مخاطبین، ابزارارتباط با مشتریان، توانایی پیگیری یا ثبت مشتریان احتمالی،گزارش ها ، توانایی همگام سازی داده ها، بهبود مهارت های فروش،گروه بندی هوشمند اطلاعات مشتریان و سرنخ ها را دارا می باشد.آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری - آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

تحقیقات نشان میدهد که مدیریت ارتباط و روابط شما با مشتریان، راهکاری مناسب برای بهبود بخشیدن به میزان کسب و کار شما است که فروش و خدمات پس از فروش شما به مشتریان را بهبود میبخشد و با سازماندهی فرایند اطلاعات مشتریان بازدهی و سرعت عمل شما در کسب کارتان را بالاتر میبرد. به عنوان یک کسب و کار هوشمند، آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری به شما این امکان را میدهد تا بتوانید اقداماتی مناسب در حوزه مدیریت ارتباط با مشتریان خود فراهم آورید. 

 آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری -  آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری

علاقمندی به شناخت مشتریانی که تا کنون با مجموعه ی شما در ارتباط بوده اند امری طبیعی است از جمله آدرس و شماره تلفن مشتریان و یا هر اطلاعات و کسب و کاری که شما در حوزه ارتباط با مشتریان خود دارا باشید. ممکن است تا کنون چندین بار برایتان این اتفاق افتاده باشد که مشتریان شما برای تکرار امر خرید با دفتر و یا شرکت تماس گرفته باشند ولی کارشناسان فروش، آن شخص را به یاد نیاورند یا ممکن است در گذر زمان کارمندان فروش و بازار یابی، بنا به نداشتن تعهد کاری با شرکت تعقییر کنند اما آموزش سگا اکت، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری این امکان را به شما میدهد تا از به وجود آمدن تمامی این مشکلات جلوگیری کنید و روابط پایدار و منظم همراه با کسب در آمد بالا و مناسب نسبت به مشتریان خود داشته باشید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه