حجم فایل: 9902MB نوع : قیمتی قیمت: 927,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش سنگ تراشی

درباره مجموعه آموزش سنگ تراشی

به هنر کندن و ایجاد نقش و نگار بر روی سنگ را سنگ تراشی یا همان حجاری می گویند. در سنگ تراشی روش های مختلفی رایج است که تراش سنگ، برش سنگ، خراش سنگ و روش های تلفیقی از جمله آن ها می باشند. در مجموعه سنگ تراشی شما با برخی از این روش ها که کاربردی در معرق، برجسته کاری و پیکرتراشی روی سنگ دارند آشنا خواهید شد. مجموعه آموزش سنگ تراشی با معرفی کامل ابزارآلات سنگ تراشی و مقدماتی برای شروع سنگ تراشی آغاز شده و با آموزش سنگ تراشی به شکل معرق، برجسته کاری و پیکرتراشی ادامه می یابد. در قسمت معرفی ابزارآلات سنگ تراشی شما با انواع قلم، چکش و سایر ابزار سنگ تراشی آشنا خواهید شد و نحوه استفاده و کارایی این ابزار را فرا خواهید گرفت. مجموعه آموزش سنگ تراشی با بیش از 7 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی و با زیرنویس فارسی به شما تمامی آموزش های لازم به همراه تکنیک های سنگ تراشی را ارائه می دهد. مجموعه آموزش سنگ تراشی حکاکی روی سنگ های مرمر و سنگ آهک آموزش داده شده است که البته لازم به ذکر می باشد که حکاکی در این حیطه ربطی به نوع سنگ نداشته و شما با یادگیری هنر حکاکی روی سنگ و سنگ تراشی می توانید روی سنگ های مختلف طرح های مورد نظر خود را پیاده سازی کنید.

مجموعه آموزش سنگ تراشی برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش سنگ تراشی را می توان به همه کسانی که مشتاق ب فراگیری هنر حکاکی روی سنگ و سنگ تراشی هستند، پیشنهاد کرد چرا که آموزش های این مجموعه از مقدماتی تا پیشرفته بوده و از صفر تا صد سنگ تراشی و حکاکی روی سنگ را ارائه می دهد. همچنین مجموعه آموزش سنگ تراشی می تواند برای کسانی که در این حوزه فعالیت دارند، نیز مفید باشد.

چرا آموزش سنگ تراشی را فرا بگیریم؟

هنر سنگ تراشی علاوه بر یک سرگرمی' >سرگرمی می تواند یک منبع کسب درآمد برای شما باشد و شما با فراگیری هنر سنگ تراشی خواهید توانست که مجسمه های سنگی زینتی، لوح های سنگی زینتی و... را بسازید و با فروش آن ها کسب و کار خوبی را راه اندازی کنید.

در پایان مجموعه آموزش سنگ تراشی چه اتفاقی خواهد داد؟

در مجموعه آموزش سنگ تراشی شما با انواع ابزار سنگ تراشی و حکاکی روی سنگ از جمله انواع قلم، چکش ها و... آشنا شده و ید خواهید گرفت که نحوه کارایی هر ابزار به چه شکل می باشد. در مجموعه آموزش سنگ تراشی شما با نحوه انتقال الگو روی سنگ جهت حکاکی آشنا شده و در ویدئویی تحت عنوان حکاکی شکل رز در سه قسمت آموزش کامل حکاکی روی سنگ را فرا خواهید گرفت. در مجموعه آموزش سنگ تراشی نحوه حکاکی روی سنگ مرمر و سنگ آهک نیز ارائه شده است و شما با مشاهده این ویدئو ها نحوه سنگ تراشی به شکل صورت، حکاکی و سنگ تراشی سرستون ها و حکاکی لوح های سنگی در ابعاد بزرگ و کوچک را فرا گرفته و می توانید با رعایت اصول و تکنیک های سنگ تراشی آن طرح ها را پیاده سازی کنید. البته لازم به ذکر است که هنر سنگ تراشی و حکاکی روی سنگ نیاز به تمرین فراوان دارد تا به طور کامل نحوه صحیح استفاده از انواع قلم و قلمه زنی را فراگیرید.

بازارکار سنگ تراشی

امروزه مجسمه های سنگی و سرستون های سنگی در معماری بیرونی و داخلی ساختمان ها کاربرد فراوانی دارند. همچنین لوح ها و مجسمه های سنگی در ابعاد کوچک تر طرفداران زیادی داشته و بسیاری به دنبال خرید این نوع لوازم زینتی هستند. شما با فراگیری هنر سنگ تراشی می توانید با ساخت لوح ها و مجسمه های سنگی در ابعاد کوچک و بزرگ درآمد خوبی از فروش آن ها داشته باشید. همانطور که گفته شد سنگ تراشی و حکاکی روی سنگ در معماری ساختمان نقش فراوانی دارد و شما با فراگیری کامل هنر سنگ تراشی می توانید در این حوزه نیز فعالیت کنید. همچنین با یادگیری و تسلط کامل بر هنر سنگ تراشی می توانید با برگزاری کلاس های آموزشی این هنر ارزشمند را به سایر علاقمندان آموزش داده و از این راه نیز کسب درآمد کنید.

سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش لیختنبرگ

•    ابزارآلات سنگ تراشی

•    سنگ تراشی

•    حکاکی روی سنگ

•    مجسمه سنگی

•    پیکر تراشی

•    سنگ تراشی سر ستون

•    سنگ تراشی ساخت آبنما

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه