حجم فایل: 7813MB نوع : قیمتی قیمت: 365,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش سفالگری با چرخ

آموزش سفالگری با چرخ

آموزش سفالگری با چرخ به اصول و مباحث اولیه سفالگری پرداخته و اطلاعات ضروری به منظور یادگیری سفالگری را دراختیار علاقمندان قرار می دهد. این مجموعه آموزشی به صورت مرحله به مرحله نحوه آماده سازی گل و قرار دادن بر روی چرخ برای ساخت وسیله مورد نظر را با جزئیات کامل شرح داده است.


آموزش سفالگری با چرخ 1


آموزش سفالگری با چرخ - آموزش سفالگری با چرخ

شکل دادن و در واقع فرم دهی گل رس را می توان مهمترین مرحله از سفالگری دانست از این رو بخشی از آموزش های مجموعه آموزش سفالگری با چرخ به این مهم اختصاص یافته است. آموزش سفالگری با چرخ شامل دو بخش می باشد که بخش اول به منظور آشنایی بیشتر با سفالگری بوده و دربردارنده آموزش اصول اولیه سفالگری و همچنین ابزار و وسایل مورد نیاز سفالگری می باشد. در ادامه بخش دوم مجموعه آموزش سفالگری با چرخ به طور ویژه چگونگی ساخت ابزار و وسایل متفاوت را شرح داده است.

آموزش سفالگری با چرخ - آموزش سفالگری با چرخ

آموزش مرحله به مرحله ساخت گلدان سفالی، چگونگی ساخت کاسه و فنجان از مواردی است که مجموعه آموزش سفالگری با چرخ با جزئیات کامل در اختیار علاقمندان قرار داده است. اگر علاقمند به ساخت ظروفی با زیبایی هنری بیشتر هستید، باید سفالگری با چرخ را به طور حرفه ای فرا بگیرید. با تماشای مجموعه آموزش سفالگری با چرخ مهارت کافی به منظور ساخت ظروف سفالی مختلف و نحوه کار با چرخ سفالگری را فرا خواهید گرفت.


آموزش سفالگری با چرخ 1


آموزش سفالگری با چرخ

پس از تماشای مجموعه آموزش سفالگری با چرخ نحوه ساخت قوری سفالین، بشقاب و کاسه سفالی را به طور کامل خواهید آموخت. سفالگری یکی از هنرها و حرفه های پرطرفدار و در عین حال کاربردی است که نیازمند ابزار و لوازم خاصی نظیر سوزن سفالگری، چاقو، مشته، کاردک، اسفنج، قلمو، کاردک و سیم قطع کننده می باشد.

آموزش سفالگری با چرخ

پس از ساخت ظروف سفالی مورد نظر نوبت به پختن و خشک کردن و طراحی روی ظروف مورد نظر می رسد که پارت دوم مجموعه آموزش سفالگری با چرخ به این موارد اختصاص یافته است. لازم به ذکر است پارت دوم مجموعه آموزش سفالگری با چرخ در آینده ای نزدیک منتشر خواهد شد. جالب است بدانید سفالگری یکی از هنرهایی است که به عنوان نوعی درمان در نظر گرفته می شود و خواص درمانی فراوانی دارد. لازم به ذکر است با انجام سفالگری به آینده خوشبین شده و موجب افزایش تمرکز افراد می شود.

آموزش سفالگری با چرخ

به جرات می توان گفت مجموعه آموزش سفالگری با چرخ یکی از برترین مجموعه های حاضر برای ساخت وسایل سفالی می باشد که توسط وب سایت 118فایل ارائه گردیده است.


آموزش سفالگری با چرخ 1


لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

بخش اول:

-اصول اولیه سفالگری

-ابزار سفالگری

-آموزش مرحله به مرحله سفالگری

-سفالگری در ایران

بخش دوم:

-ساخت گلدان 

-کاسه

-متفرقه                                                                                    
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه