حجم فایل: 5079MB نوع : قیمتی قیمت: 595,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت کندو عسل

آموزش ساخت کندو عسل

آموزش ساخت کندو عسل مراحل ساخت انواع کندوی زنبور عسل را طی دو پارت به زبان فارسی و همراه با فایل هایی در رابطه با ابعاد و انواع کندو ها و موارد دیگر برای علاقه مندان ورود به این حرفه آموزش می دهد. آموزش ساخت کندو عسل در پارت اول مراحل ساخت کندو دادانت، کندو شیشه ای و کندو های افقی را به همراه توضیحاتی در رابطه با ابعاد کندو، انواع کندو، بررسی کندو مدرن در ایران، ویژگی های چوب مورد استفاده کندو و کندو های روان در قالب فایل پی دی اف ارائه می کند. پارت دوم آموزش ساخت کندو عسل به مراحل ساخت کندو لانگستروت و کندو مدرن پرداخته و ویدیو های مفید و جامعی نیز در این رابطه دربردارد. کندو دادانت یکی از کندو های جدید می باشد که بسیار مورد توجه پرورش دهندگان زنبور عسل قرار گرفته است.

آموزش ساخت کندو عسل

در بخش نخست آموزش ساخت کندو عسل مراحل ساخت قسمت های مختلف کندو دادانت از جمله استوانه برای نشان ملکه، بدنه کندو، پایه عصاره گیری عسل، پایه های کندو، قفس ملکه، تلسکوپ در بالای جعبه، تهویه، جای دست، شان، قاب، قسمت داخلی بدنه، کف کندو، محفظه گرما برای عسل و همچنین ساخت کندو سه قاب را در سه پارت آموزش می دهد به گونه ای که با مشاهده این ویدیو ها از جزء به جزء مراحل ساخت و همچنین نحوه اندازه گیری و اتصال قطعات آشنا می گردید. سپس آموزش ساخت کندو عسل مراحل ساخت کندو شیشه ای را به همراه نکات قابل توجه بیان می کند. 

آموزش ساخت کندو عسل

همانطور که بیان شد کندو ها دارای تنوع بوده و از لحاظ جنس و شکل با یکدیگر تفاوت هایی دارند که آموزش ساخت کندو عسل سعی کرده مراحل ساخت تمامی کندو ها را برای علاقه مندان و زنبورداران عزیز بیان کند. کندو های افقی یکی دیگر از انواع کندو ها می باشد که آموزش ساخت کندو عسل نیز طی ویدیو های با کیفیت و کاربردی به معرفی و آموزش ساخت کلیه قسمت های کندو از جمله پایه و درپوش آلومینیومی کندوی افقی پرداخته و طی 4 ویدیو مراحل ساخت این کندو را به طور کلی آموزش می دهد. آموزش ساخت کندو عسل در پارت دوم خود نیز مراحل ساخت کندو لانگستروت و کندو مدرن را در دو بخش مجزا بیان می کند.

آموزش ساخت کندو عسل

یکی از پر طرفدارترین کندو ها در بین پرورش دهندگان زنبور عسل در سرتاسر جهان، کندو لانگستروت می باشد که جزء کندو های مدرن محسوب شده و از سال های اخیر در ایران نیز مورد استفاده بیشتری قرار می گیرد. اندازه کندوی لانگستروت در کشور های مختلف با یکدیگر تفاوت داشته که این مطلب با جزئیات کامل در فایلی پی دی اف برای شما عزیزان ارائه شده است. آموزش ساخت کندو عسل شما را با مراحل ساخت کندو لانگستروت آشنا کرده و ساخت بدنه کندو، بدنه کندو قدیمی، پایه برای کندو های سنگین، درپوش کندو قدیمی، سلول لانگستروت برای ملکه، شان برای کندو، کندو سه قاب، رنگ کردن و نصب کندو، شان مشترک و قاب برای لانگستروت را به خوبی بیان می کند. 

آموزش ساخت کندو عسل

آموزش ساخت کندو عسل در پارت دوم علاوه بر ساخت کندو لانگستروت، مراحل ساخت کندو های مدرن را طی ویدیو های متعددی آموزش می دهد. ساخت کندو به طور کلی دارای مراحل زیادی بوده که باید با دقت و اندازه گیری صحیح، قطعات بخش های مختلف را به همدیگر متصل نمود، از این رو آموزش ساخت کندو عسل تمام تلاش خود را برای ارائه آموزش صفر تا صد ساخت انواع کندو ها کرده تا زنبورداران عزیز بدون هیچ سؤال و مشکلی بتوانند برای زنبوران خود کندو هایی متناسب با نیازشان بسازند. این مجموعه مفید را می توانید هم اینک از طریق وب سایت 118file خریداری کرده و به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت نمایید. 

آموزش ساخت کندو عسل

در بخش کندو مدرن آموزش هایی همچون اجزای کندو مدرن، پایه کندو، تغییر جعبه، جایگذاری شان داخل جعبه، ساخت (بدنه کندو، قاب کندو، کف کندو، کندو مدرن، سقف و کندو شش قاب)، ساختمان کلی کندو، قاب های فوق العاده و نصب قفسه برای برداشت عسل ارائه می شود. آموزش ساخت کندو عسل با بیان همه مطالب بالا و آموزش های جامع و کاربردی توانسته به گونه ای کامل کلیه مراحل ساخت انواع کندو را به همراه نکات لازم و حائز اهمیت آموزش دهد. در پایان با پیشنهاد آموزش ساخت کندو عسل به افرادی که علاقه به فعالیت در این زمینه دارند، می توان در آینده شغلی و کسب درآمد آنها نقش مهمی ایفا نمود. 
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه