حجم فایل: 789MB نوع : حجمی قیمت: 18,492 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف

آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف

مجموعه آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف با نام انگلیسی " Skillshare Ghost Photography: Craft a Surreal Disappearing Portrait" محصول شرکت اسکیل شر در سال 2018 میلادی می باشد. مجموعه آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف توسط مربی " Tabitha Park" ساخت پرتره نیمه شفاف را در سطح آموزشی متوسطه به زبان انگلیسی آموزش می دهد. مجموعه آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف در قالب 7 ویدیو شما را با عکاسی روح آشنا می کند.



آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف - آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف

پرتره نیمه شفاف گونه ای از عکاسی می باشد که بسیار جذاب بوده و می توان تصاویر بسیار دیدنی را ایجاد نمود. عکاسی هنر قدیمی است که با حضورش در ایران توجه افراد زیادی را به خود جلب نمود. در طی این سال ها هنر عکاسی پیشرفت های زیادی داشته و مجموعه آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف سعی کرده تا شما را با تکنیک های جدید در عکاسی آشنا کند. ساخت پرتره نیمه شفاف در واقع توسط اعمال افکت های مخصوص اینکار در محیط نرم افزار میسر می باشد. مجموعه آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف تصاویر مختلف همراه با ژست های گوناگون را به عنوان مثال انتخاب نموده تا بتواند تمامی نکات و مطالب در این زمینه را برای علاقه مندان به عکاسی روح بیان کند. با استفاده از پرتره نیمه شفاف می توان خلاقیت های زیادی در ساخت عکس های جالب و دیدنی به کار برد.



آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف - آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف

هنر عکاسی در نگاه اول بسیار ساده به نظر رسیده و افراد برای ورود به آن تصور می کنند نیازمند اطلاعات زیادی نمی باشند در صورتیکه اینطور نبوده و بلکه برای تبدیل شدن به عکاس حرفه ای باید از اصول و تکنیک های عکاسی مطلع باشند. برای تهیه عکس خوب عکاس باید در رابطه با اصول عکاسی، انواع لنز، نوع سوژه و موارد بسیار دیگر از اطلاعات کافی برخوردار باشد. در هنر عکاسی اصطلاحات، سبک، تکنیک و تجهیزات زیادی وجود دارد و همچنین سبک پرتره نیز انواع مختلفی از جمله تمام قد، پرسنلی، هنری، سیاسی، تبلیغاتی و خانوادگی دارد که دانستن هر کدام از آنها مفید می باشد. عکاسی هنر گسترده ای است که افراد با توجه به علاقه می توانند در سبک های مختلف عکاسی وارد گردند. مجموعه آموزش ساخت پرتره نیمه شفاف سعی کرده تا ساخت پرتره نیمه شفاف را در طی مثال های گوناگون، به خوبی آموزش دهد و نکات حائز اهمیت در زمینه عکاسی روح را بیان کند.




مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه