حجم فایل: 4085MB نوع : حجمی قیمت: 47,871 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت وب سایت با وردپرس

آموزش ساخت وب سایت با وردپرس

آموزش ساخت وب سایت با وردپرس به شما نحوه ایجاد وب سایتی زیبا و حیرت انگیز توسط وردپرس را آموزش خواهد داد. در ابتدای این دوره شما طریقه نصب و راه اندازی نرم افزار XAMPP و وردپرس را به صورت مرحله به مرحله یاد خواهید گرفت. در ادامه دوره آموزش ساخت وب سایت با وردپرس، مدرس این دوره با نگاهی عمیق بر محیط وردپرس آموزش خود را آغاز می کند. شما با مشاهده این دوره نحوه ایجاد صفحاتی ایستا، افزودن و یا حذف آنان را آموزش خواهید دید.


آموزش ساخت وب سایت با وردپرس 1

 

آموزش ساخت وب سایت با وردپرس

از دیگر موارد آموزش داده شده در دوره آموزش ساخت وب سایت با وردپرس می توان به توضیح چگونگی ایجاد منوها در وردپرس و افزودن یا حذف آیتم هایی به دلخواه خودتان اشاره نمود. در ادامه، مدرس دوره آموزش ساخت وب سایت با وردپرس، درباره چگونگی سفارشی سازی تم های دلخواهتان توضیحاتی را ارائه می دهد. مدرس دوره آموزش ساخت وب سایت با وردپرس نگاهی بر وب سایت هایی پرطرفدار که از طریق وردپرس ایجاد شده اند، داشته و توضیحی درباره نحوه ایجاد آنان نیز به شما می دهد.

آموزش ساخت وب سایت با وردپرس - آموزش ساخت وب سایت با وردپرس 

یکی دیگر از مباحث پوشش داده شده در این دوره، آموزش نحوه توسعه واقعی وب سایتتان می باشد. شما پس از مشاهده این دوره درباره نحوه انتقال فایل ها بر روی سرور Live اطلاعاتی کسب خواهید کرد. اگر به داشتن وب سایتی فروشگاهی علاقه دارید، با مشاهده دوره آموزش ساخت وب سایت با وردپرس که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده، به طور کامل نحوه ایجاد فروشگاهی اینترنتی با وردپرس را آموزش خواهید دید. شما برای ساخت یک فروشگاه اینترنتی نیاز به افزودن پلاگین   woocommerceخواهید داشت. از اینرو دوره آموزش ساخت وب سایت با وردپرس نحوه ایجاد این پلاگین را به صورت مرحله به مرحله آموزش خواهد داد.


آموزش ساخت وب سایت با وردپرس 1

آموزش ساخت وب سایت با وردپرس - آموزش ساخت وب سایت با وردپرس 

یکی از موارد دیگری که در این دوره آموزشی به آن پرداخته شده، نحوه ایجاد Footer، Header و هم چنین چگونگی جایگذاری مطالب مورد نظرتان در وب سایت می باشد. شما از طریق مشاهده این دوره درباره چگونگی آپلود تصاویر دلخواه در وب سایت خود اطلاعاتی کسب خواهید نمود. لازم به ذکر است که این دوره آموزشی با بیان نکاتی درباره ایجاد وب سایت با وردپرس به شما در ساخت وب سایتی زیبا و مطابق سلیقه تان کمک فراوانی خواهد نمود. پس اگر علاقه زیادی به ایجاد وب سایت با روشی آسان و از طریق وردپرس دارید، همین حالا دوره آموزش ساخت وب سایت با وردپرس را از وب سایت 118فایل تهیه نمایید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت وب سایت وردپرس بدون کد نویسی