حجم فایل: 165MB نوع : حجمی قیمت: 1,934 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS

آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS

آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS به شما نحوه ساخت وب سایتی زیبا با CSS را به صورت مرحله به مرحله توضیح می دهد. گفتن این نکته خالی از لطف نیست که اسکلت به متن استاندارد بسیار کوچکی که برای ایجاد نمونه اولیه و پروژه های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد، اطلاق می گردد. شما به وسیله این دوره آموزشی جذاب، درباره ساختار طرح اسکلت اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. هم چنین شما با نحوه دانلود اسکلت مناسب آشنایی پیدا خواهید کرد. پس از آن دوره آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS به شروع پروژه ساخت وب سایت می پردازد.


آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS

 

آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط دوره آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS می توان به نحوه پیکربندی Gulp Task Runner اشاره نمود. باید افزود که این مجموعه آموزشی درباره مفاهیم پایه Grid از جمله تعریف یک Grid و نکاتی در کدنویسی برای آن نیز اطلاعاتی را ارائه می نماید. دوره آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS به توضیح Offsetها و چگونگی تعریف یک Offset می پردازد. 

آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS - آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS

یکی دیگر از مباحث توضیح داده شده در دوره آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS، نحوه تنظیمات ریسپانسیو می باشد. لازم به ذکر است که شما به واسطه این دوره آموزشی درباره چگونگی استفاده از Grid نیز اطلاعاتی کسب خواهید نمود. دوره آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS به شما مباحثی را درباره تایپوگرافی توضیح داده و در مورد اندازه فونت ها اطلاعاتی را در اختیارتان قرار می دهد. باید افزود که این مجموعه، آموزش هایی را درباره نحوه کدنویسی برای عنوان و پاراگراف ها در وب سایتتان نیز ارائه می نماید.


آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS

 

آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS - آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS

چگونگی کدنویسی برای ایجاد لیست ها در وب سایت از دیگر مواردی است که در دوره آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS به صورت مرحله به مرحله توضیح داده می گردد. باید افزود که این مجموعه پرطرفدار، نحوه ایجاد فرم ها و هم چنین دکمه ها را برای وب سایتتان آموزش می دهد. شما به واسطه دوره آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS با Media Queries نیز آشنا خواهید شد. در نهایت باید افزود که این دوره به توضیح چگونگی بهینه سازی وب سایتتان می پردازد. پس اگر به ساختن وب سایتی زیبا با اسکلت CSS علاقه دارید، همین حالا نسبت به تهیه مجموعه آموزش ساخت وب سایت با اسکلت CSS از طریق وب سایت 118فایل اقدام فرمایید. 
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش توسعه و طراحی وب سایت با پایتون، جاوا اسکریپت، PHP، HTML و CSS
  2. فیلم آموزش CSS مقدماتی محصول Lynda