حجم فایل: 292MB نوع : حجمی قیمت: 3,422 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase

آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase

آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase، به شما نحوه ایجاد اولین برنامه اندروید خود را با نرم افزارهای ذکر شده، به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهد. هنگام ایجاد برنامه های اندروید، اغلب با تکنولوژی های سمت سرور مواجه می شوید. از اینرو این دوره آموزشی، به شما چگونگی استفاده از Firebase در برنامه های اندروید خود را آموزش خواهد داد. لازم به ذکر است که قبل از شروع دوره آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase، نیاز به آشنایی اولیه با نرم افزار Android Studio خواهید داشت. در ابتدای آموزش های این دوره، شما نحوه استفاده از پایگاه داده Firebase، نوشتن در این پایگاه داده و خواندن داده هایی از آن را به طور کامل خواهید آموخت.


 

آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase

یکی دیگر از موارد آموزش داده شده در دوره آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase، نحوه نمایش داده ها در یک TextView می باشد. باید افزود که نحوه ویرایش و حذف داده ها در پایگاه داده Firebase نیز به شما آموزش داده می شود. دوره آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase به شما نحوه مدیریت احراز هویت با استفاده از رمز عبور، پست الکترونیکی و یا Gmail را آموزش می دهد. هم چنین این دوره، قوانین مربوط به پایگاه داده را به طور کامل توضیح خواهد داد. شما با مشاهده این دوره، به منظور مدیریت احراز هویت، قادر به مدیریت کاربران و تعریف دسترسی های مختلف برای کاربران متعدد خواهید بود.

آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase - آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase

از دیگر موارد پوشش داده شده در دوره آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase، می توان  نحوه به اشتراک گذاری فایل ها با مخزن Firebase اشاره نمود. باید افزود که این دوره به توضیح پایگاه داده و قوانین امنیتی مخزن Firebase نیز پرداخته است. شما به واسطه دوره آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase نحوه ذخیره سازی داده هایتان را آموزش خواهید دید. این دوره به شما نحوه ایجاد قابلیت آپلود و یا دانلود تصاویر در اپلیکیشن را آموزش می دهد. هم چنین شما نحوه مشاهده و حذف تصاویر از پایگاه داده Firebase را یاد خواهید گرفت. دوره آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase به شما چگونگی محدود کردن دسترسی به فایل های موجود در مخزن را نیز آموزش می دهد.


آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase - آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase

پس اگر به ایجاد یک برنامه اندروید و یادگیری کار با پایگاه داده Firebase علاقه دارید، همین حالا نسبت به تهیه دوره آموزش ساخت نرم افزار با Android Studio و Firebase از طریق وب سایت 118فایل اقدام نمایید.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت اپلیکیشن با Android Studio و Firebase
  2. آموزش توسعه برنامه های اندروید
  3. آموزش لازم برای توزیع برنامه های اندروید
  4. آموزش گام به گام توسعه اندروید در 7 روز