حجم فایل: 8273MB نوع : قیمتی قیمت: 1,163,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت عروسک جورابی

درباره آموزش ساخت عروسک جورابی

آموزش ساخت عروسک جورابی به دلیل سادگی در دوخت و سرعت بالا در آماده سازی موجب شده بسیاری از کسانی که در منزل به عنوان شغل خانگی مشغول به ساخت عروسک هستند بیشتر به سعی دارند عروسک‌های خود را با جوراب‌ بسازند، به همین دلیل در وبسایت 118 فایل مرحله به مرحله در بیش از 8 ساعت همراه با زیرنویس تحت الفظی به آموزش ساخت عروسک جورابی پرداخته است. مدل‌های متنوع چون عروسک پسر، دختر، بی‌بی (baby)، خرگوش، گربه، خرس، میمون و غیره را می توانید با کمک آموزش ساخت عروسک جورابی با انوع جوار‌های رنگی آماده کنید. همچنین در این مجموعه 5 ایده دوخت عروسک جورابی، 10 ایده خلاقانه برای دوخت عروسک، 6 ایده  جهت دوخت عروسک، آموزش دوخت 7 مدل عروسک حیوان و غیره یکی از بخش‌های مهم آموزش ساخت عروسک جورابی به شمار می‌رود، زیرا می‌توانید با ایده گرفتن از این ویدئوها عروسک دلخواهتان را به راحتی با جوراب بدوزید. در این مجموعه حتی نحوه دوخت مو سر عروسک دختر نیز آموزش داده شده تا علاقمندان به این هنر زیبا و جذاب بتوانند انواع عروسک دختر را ساخته و به فروش بگذارند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش ساخت عروسک جورابی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش ساخت عروسک جورابی را به همه کسانی که در خانه مشغول به ساخت عروسک هستند توصیه می‌کنیم، زیرا هم ساخت عروسک جورابی برای آن‌ها راحت‌تر بوده هم قادرند در زمان اندک عروسک‌های بیشتری را بسازند و از آن جا که مدل‌های متنوعی از حیواناتی نظیر پنگوئن، خرس، گوزن، سگ، موش، آدم برفی و غیره در این مجموعه آموزش داده شده علاقمند قادرند حیوانات بسیاری را همراه با آموزش ساخت عروسک جورابی تولید کنند. حتی اگر هیچ مهارتی در ساخت عروسک ندارید و می‌خواهید یک منبع درآمدی نسبتاً خوب را داشته باشید، آموزش ساخت عروسک جورابی را پیشنهاد می‌دهیم، زیرا در آموزش ساخت عروسک جورابی مراحل دوخت عروسک گام‌به‌گام نشان داده شده و به دلیل استفاده از جوراب نسبت به سایر عروسک‌ها مراحل دوخت کمتری وجود دارد، از این رو برای افراد تازه کار هم این مجموعه مناسب و کاربردی می‌باشد و می‌توانند در کمترین زمان عروسک‌های متنوعی را ابعاد دلخواهشان بسازند و حتی از مدل‌های ارائه شده ایده بگیرند و عروسک مد نظر خود را با جوراب بسازند.


در پایان آموزش ساخت عروسک جورابی چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش ساخت عروسک جورابی علاقمندان و هنرآموزان توانایی ساخت انواع عروسک از قبیل عروسک پسر، دختر، بی‌بی (baby)، خرگوش، گربه، خرس، میمون، پنگوئن، خرس، گوزن، سگ، موش، آدم برفی و غیره را به دست می‌آورند و می‌توانند همراه با مربی عروسک مورد نظر خود را بدوزند. در انتهای آموزش ساخت عروسک جورابی ایده‌های جذابی را یا می‌گیرید و با این ایده‌ها توانایی ساخت عروس‌های جدید با طرح‌های متفاوت را به دست می‌آورید. افراد تازه‌کار توجه داشته باشند پس از آموزش ساخت عروسک جورابی حتماً ابتدا با جوراب‌های قدیمی تمرین کرده تا مهارت لازم را برای دوخت عروسک جورابی کسب کنند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش ساخت عروسک جورابی چگونه است؟

عروسک سازی یکی از خانگی' >مشاغل خانگی پرسود به شمار می‌رود که موجب شده عروسک‌سازان درآمد میلیونی را از این راه کسب کنند. آموزش ساخت عروسک جورابی یکی از برترین مجموعه‌های آموزشی در زمینه ساخت عروسک است که می‌توانید با هزینه کم و به سرعت عروسک‌های مختلفی را در ابعاد کوچک و متوسط بسازید. عرورسک حیوانات نظیر پنگوئن، خرس، گوزن، سگ، موش، خرگوش، گربه، خرس، میمون و غیره جزء پرطرفدارترین عروسک‌هاست که در آموزش ساخت عروسک جورابی به نحوه دوخت آن‌ها اشاره شده، از این رو می‌توانید همراه با آموزش ساخت عروسک جورابی عروسک‌ها پرفروش را بسازید.


سرفصل‌های آموزش ساخت عروسک جورابی داخل این مجموعه:

•    آموزش دوخت عروسک پسر و دختر
•    دوخت عروسک حیوانات
•    بیش از 50 نوع مدل متنوع جهت ایدهمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه