حجم فایل: 20070MB نوع : قیمتی قیمت: 2,820,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت ظروف رزینی

درباره آموزش ساخت ظروف رزینی

آموزش ساخت ظروف رزینی با بیش از 15 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی از پایه تمام اصول و نکات مورد نیاز برای ساخت ظروف رزینی را به طور کامل شرح می‌دهد. در حال حاضر ظرف رزینی نسبت به سایر ظروف طرفداران بسیاری دارد، زیرا ویژگی های برجسته ظروف رزینی مانند مقاومت بالا در برابر گرما سبب شده که این ظروف بیشتر مورد توجه مشتریان قرار بگیرد. آموزش ساخت ظروف رزینی با آموزش مقدماتی ساخت ظروف رزینی آغاز می‌شود که در این بخش از آموزش به افراد تازه کار و مبتدی انواع رزین اپوکسی و رنگ را معرفی می‌کند. همچنین رزین مناسب برای ساخت ظروف، نحوه ساخت قالب سیلیکونی با فرم آزاد، نحوه فرم دادن به رزین برای ساخت ظروف رزینی و غیره را آموزش می‌دهد. آموزش ساخت ظروف رزینی نحوه ساخت انواع تخته گوشت، بشقاب، زیرلیوانی، پیاله، شیرینی خوری و غیره را می توانید در مدل های متنوع فرا بگیرید و در بازار و یا شبکه‌ها اجتماعی به فروش بگذارید. ظروف کریستال به دلیل زیبایی و تنوع بالای طرح‌های آن همواره مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته از این رو در آموزش ساخت ظروف رزینی 15 مدل ظرف کریستال را آموزش می‌دهد. توجه داشته باشید که آموزش ساخت ظروف رزینی سایت 118 فایل را می‌توانید به صورت لینک دانلود و یا دی‌وی‌دی دریافت کنید. توصیه می‌کنیم در زمان تماشای ویدئوهای مجموعه به دقت به نکات و ترفندهایی که ارائه شده توجه کنید تا بتوانید ظروف با کیفیتی را بسازید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش ساخت ظروف رزینی برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش ساخت ظروف رزینی برای کسانی که به دنبال کاری پرسود هستند مناسب بوده به گونه ای که حتی اگر هیچ مهارت و شناختی به ساخت این دسته از ظروف ندارید می‌توانید با کمک آموزش ساخت ظروف رزینی از صفر تا صد ساخت را فرا بگیرید و با بهترین مواد معرفی شده ظروف رزینی با کیفیتی را تولید کنید. علاوه بر افراد تازه کار و مبتدی به افرادی که در این حرفه غعالیت می‌کنند هم توصیه می‌کنیم آموزش ساخت ظروف رزینی را تهیه کنند، زیرا می‌توانند با نکات و ترفندهای ظرفی باکیفیتی بسازند و همچنین قادند از طرح‌های آموزش ساخت ظروف رزینی ایده بگیرند.


چرا آموزش ساخت ظروف رزینی را فرا بگیرید؟

در حال حاضر توجه افراد به تولیدات دست ساز بیشتر از گذشته شده که اگر در هنگام ساخت طرح‌های سنتی و مدرن را به صورت تلفیقی طراحی کنید می‌توانید در بازار حضوری فعال داشته باشید. کسب درآمد یکی از اساسی ترین و مهم‌ترین دلایل خرید آموزش ساخت ظروف رزینی به شمار می‌رود. و از آن جا که آموزش ساخت رزینی گام به گام مراحل ساخت را توضیح می‌دهد و می‌تواند بهترین منبع برای کسانی که تولید ظروف رزینی را برای ورود به بازار کار انتخاب کرده‌اند می‌باشد.


در پایان آموزش ساخت ظروف رزینی چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش ساخت ظروف رزینی افراد مبتدی با انواع رزین و رزین مناسب برای ساخت ظروف، نحوه ساخت قالب سیلیکونی با فرم آزاد، نحوه فرم دادن به رزین برای ساخت ظروف رزینی و غیره آشنا می‌شوند. همانطور که می‌دانید برای آن که بتوان در بازار توجه بسیاری از افراد را جلب کرد، باید ظروفی با کیفیت ارائه شود که برای ساخت مرغوب ترین ظروف نیاز به استفاده بهترین مواد اولیه می‌باشد. به همین دلیل در ابتدا آموزش ساخت ظروف رزینی مواد و ابزارهای مورد نیاز برای ساخت معرفی شده است. در انتهای آموزش ساخت ظروف رزینی توانایی ساخت ظروف کریستالی، بشقاب، زیرلیوانی، پیاله، شیرینی خوری و غیره را فرا می‌گیرید. سعی شده چندین مدل از هر ظرف در آموزش ساخت ظروف رزینی توضیح داده شود تا افراد مجرب هم بتوانند از آموزش ساخت ظروف رزینی ایده بگیرند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش ساخت ظروف رزینی چگونه است؟

آموزش ساخت ظروف رزینی می‌توان گفت یکی از مشاغل پول ساز شناخته می‌شود که با سرمایه در حدود 5 الی 7 میلیون تومان می‌توانید در خانه کار ساخت را شروع کنید و در ماه بیش از دو میلیون تومان درماه درآمد کسب کنید. توجه داشته باشید در حال حاضر به دلیل افزایش شبکه‌های اجتماعی می‌توانید با عرضه نمونه کار‌ها در این شبکه درآمدتان را به طور چشمگیری افزایش دهید. در کمتر از 5 سال قادر خواهید بود  با آموزش ساخت ظروف رزینی و تبلیغات در شبکه‌های پرمخاطبی چون اینستاگرام کارگاه تولید خود را راه‌اندازی کنید. برای آن که بتوانید در بازار مشتریان بیشتری را جذب کارهایتان کنید توصیه می‌کنیم در کنار آموزش ساخت ظروف رزینی  طرح‌ها سایر تولیدکنندگان را مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید از طرح‌های آن‌ها ایده بگیرید و نمونه‌ کارهای بهتر و جذاب‌تری را ارائه دهید و به راحتی  از رقبا پیشی بگیرید.

سرفصل‌های آموزش ساخت ظروف رزینی داخل این مجموعه:

•    آموزش مقدماتی ساخت ظروف رزینی
•    تخته گوشت رزینی
•    ساخت بشقاب رزینی
•    ساخت زیرلیوانی و پیاله رزینی
•    ساخت سینی رزینی
•    ساخت شیرینی خوری سه طبقه
•    ساخت ظروف کریستالی رزینی
•    ساخت کاسه رزینیمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت ظروف دفرمه رزینی