حجم فایل: 698MB نوع : حجمی قیمت: 16,359 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ

آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ

مجموعه آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ محصول شرکت بزرگ لیندا در سال 2016 میلادی می باشد. مجموعه آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ با نام انگلیسی " Lynda Photoshop Cinemagraph Tutorial: Start to Finish" و با سطح آموزشی متوسطه تولید گردیده است. مدرس مجموعه آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ به نام " Seán Duggan" مراحل ساخت سینماگراف را به صورت گام به گام توسط نرم افزار فتوشاپ به زبان انگلیسی آموزش می دهد. از جمله موارد آموزشی این مجموعه می توان به انتخاب طول ویدیو، سازماندهی لایه ها، ایجاد جلوه های حرکت متعدد و گرفتن خروجی اشاره نمود.آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ - آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ

به طور حتم با واژه سینماگراف در صفحات اینترنت برخورده اید و معنی و مفهوم آن را می دانید. ایجاد حرکت در تصاویر که منجر به خلق تصویری فوق العاده جذاب می گردد را سینماگراف گویند. برای ایجاد سینماگراف بهتر است تا بخش هایی که دارای حرکت متناوب و حلقه ای دارند را به عنوان بخش متحرک تصویر انتخاب نمایید تا به این صورت تصویری طبیعی و اثرگذار را ایجاد نمایید. برخی از موارد مانند حرکت اشیاء توسط باد، حرکت منظم یک چرخ، راه پله های برقی، آب رودخانه، رقص شاخ و برگ درختان، پلک زدن چشم، حرکت قطار و موارد اینچنین مناسب انتخاب تصویر متحرک می باشد. ساخت سینماگراف کار خلاقانه ای است که با شناخت صحیح المان ها، می توانیم با متحرک ساختن بخشی از تصویر، انیمیشن جذابی را خلق کنیم.

آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ - آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ

نرم افزار فتوشاپ به دلیل داشتن ویژگی های زیاد و متنوع، در همه بخش ها نفوذ کرده و در ساخت انیمیشن و تصاویر متحرک مورد استفاده قرار می گیرد. فتوشاپ نرم افزار گرافیکی قدرتمندی است که با ارائه قابلیت های زیاد در زمینه گرافیک توانسته جایگاه خود را در بین سایر نرم افزار ها حفظ نماید. مجموعه آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ تصاویر مختلفی را برای ساخت تصاویر متحرک انتخاب نموده تا با نمونه های مختلف سینماگراف آشنایی کامل پیدا کنید. در مجموعه آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ، با انتخاب و نحوه اعمال موشن به نواحی گوناگون عکس مانند بستر رودخانه، موی سر، چشم و گوشی تلفن در عکس ها آشنا می شوید. بنابراین مجموعه آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ برای شما ساخت سینماگراف در محیط نرم افزار فتوشاپ را به صورت گام به گام بیان می کند که می توانید همگام با ویدیو های آموزشی از نحوه متحرک سازی بخشی از تصاویر مطلع شوید.برخی از عناوین مجموعه آموزش ساخت سینماگراف با فتوشاپ عبارتند از :

•What is a cinemagraph

•Creating the still layer and choosing video length

•Using a layer mask to reveal motion

•Adding image adjustments

•Adding a second effect for the cinemagraph

•و ...مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه