حجم فایل: 9769MB نوع : قیمتی قیمت: 457,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت زیورآلات مهره ای

•درباره مجموعه آموزش ساخت زیورآلات مهره ای

مجموعه آموزش ساخت زیورآلات مهره ای با ارائه بیش از 1600 دقیقه فیلم آموزشی تلاش کرده تا نحوه ساخت زیورآلات از جمله گردنبند، گوشواره، دستبند و ... را با استفاده از کریستال، مهره و منجوق به زبان انگلیسی برای هنرمندان آموزش دهد. همچنین آموزش ساخت زیورآلات مهره ای تصویر وسایل مورد نیاز را به همراه مطالبی درباره انواع کریستال با قالب فایل متنی ارائه می کند.


•مجموعه آموزش ساخت زیورآلات مهره ای برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش ساخت زیورآلات مهره ای مناسب همه افراد علاقه مند به ساخت زیورآلات می باشد و دوستداران این هنر بدون داشتن آشنایی و مهارت می توانند به تنهایی توسط آموزش های این مجموعه انواع زیورالات را تولید کنند. شما با مشاهده ویدیو های آموزش ساخت زیورآلات مهره ای از نمای نزدیک و به گونه ای واضح نحوه ساخت زیورآلات را فرا می گیرید. 

•چرا ساخت زیورآلات را فرابگیریم؟

در حال حاضر اکسسوری ها و زیورآلات بسیار مورد توجه بانوان' >بانوان و آقایان بوده که برای بهبود و تکمیل استایل خود از آنها نیز استفاده می کنند. با وجود زیورآلات در طرح و رنگ های مختلفی که توسط وسایل گوناگون ساخته می شود، افراد در تنوع بخشیدن به ظاهر و ایجاد هماهنگی بیشتر دچار مشکل نشده و می توانند در کمترین زمان ممکن با توجه به سلیقه خود مورد استفاده قرار دهند.

 •در پایان این مجموعه آموزشی چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

با مشاهده کامل مجموعه آموزش ساخت زیورآلات مهره ای که حاوی زیرنویس تحت الفظی برای برخی از ویدیو ها است، از نحوه ساخت دستبند، گردنبند، گوشواره و انگشتر توسط کریستال، مفتول، نخ، مهره و مروارید به طور کامل مطلع می شوید. شیوه آموزشی این مجموعه به گونه ای است که علاقه مندان می توانند با آموزش همراه شده و مرحله به مرحله و با تسلط کافی اقدام به ساخت زیورآلاتی زیبا و رنگارنگ کنند. این مجموعه جذاب و جامع را هم اکنون می توانید از وب سایت 118 فایل سفارش داده و به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل دریافت کنید. 

•بازارکار ساخت زیورآلات مهره ای در ایران

در سال های اخیر مشاغل هنری از جایگاه ویژه ای برخوردار شده و به خصوص جوانان نیز بسیار مایلند تا از نحوه ساخت آثار هنری مطلع گردند و در این زمینه شروع به فعالیت کنند. در کنار هنر های اصیل و قدیمی ایران، برخی از هنر ها در سال های اخیر به طرز چشمگیری گسترش یافته و دارای طرفداران خاص خود می باشند. در این بین هنر ساخت زیورآلات توانسته با ارائه ایده هایی جدید در این راستا علاقه مندان و مشتریان خود را حفظ کند و همچنان مورد توجه باشد. در اکثر فروشگاه ها شاهد زیورآلات زیبایی در ابعاد و طرح های مختلف می باشیم که این نشان از خواسته افراد و دامنه وسیع سلیقه در این زمینه دارد. بنابراین با توجه به مواردی که در بالا اشاره شد می توان درآمد مناسبی از را ساخت زیورآلات به دست آورد.

لیست سرفصل های آموزشی این مجموعه عبارتند از:

آموزش ساخت گردنبند

آموزش ساخت دستبند

آموزش ساخت گوشوارهویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت زیورآلات
  2. آموزش ساخت زیورآلات با سیم مسی
  3. آموزش ساخت بدلیجات با رزین