حجم فایل: 7546MB نوع : قیمتی قیمت: 707,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت زیورآلات خمیری

درباره آموزش ساخت زیورآلات خمیری

کار با خمیر پلیمری همیشه جذاب و سرگرم کننده بوده و محصولات ساخته شده با خمیر پلیمری مانند عروسک های خمیری، زیورآلات خمیری و غیره طرفداران زیادی دارد. مجموعه زیورآلات خمیری شامل آموزش انواع بدلیجات و زیورآلاتی است که میتوان با خمیر پلیمری یا همان خمیر فیمو ساخت. خمیر پلیمری که به اشتباه در ایران با نام خمیر فیمو شناخته شده است در مقایسه با بقیه خمیر ها، خمیری انعطاف پذیر بوده و بعد از خشک شدن از استحکام زیادی برخوردار است همچنین نحوه کار با آن بسیار ساده و راحت می باشد. تنها نکته قابل اهمیت هنگام کار با خمیر پلیمری تمیز بودن سطح کار و دستانتان است زیرا که آلودگی به راحتی به خمیر چسبیده و از کیفیت محصول کاسته میشود. این نوع خمیر را میتوان به سختی در ایران یافت اما وب سایت 118 فایل در مجموعه آموزش عروسک خمیری نحوه درست کردن خمیر فیمو را آموزش داده است که تنها با چند فرمول ساده میتوان در خانه خمیر پلیمری را ساخت و از آن استفاده کرد.

آموزش ساخت زیورآلات رزینی با بیش از 6 ساعت ویدئو آموزش با زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی نحوه ساخت بیش از 90 مدل زیورآلات که شامل آموزش ساخت دستبند، گردنبند، گوشواره و زیورآلات رزینی می باشد. آموزش های ارائه شده در مجموعه زیورآلات خمیری کاملا گام به گام بوده و شما با مشاهده هر یک از ویدئو ها می توانید مدل آموزش داده شده را بسازید. آموزش ساخت زیورآلات رزینی ابتدا آموزش خود را با ساخت گوشواره های فانتزی شروع کرده و در انتها آموزش را با یادگیری ساخت گردنبند به پایان میرساند به طوریکه در این بین به آموزش ساخت گوشواره خمیری با طرح پرنده، گوشفیل و سنگ های گرانیتی میپردازد؛ علاوه بر موارد فوق آموزش ساخت گوشواره های جدیدی که با استفاده از زرورق طلایی و رنگ های اکلیکی درست شده اند نیز در مجموعه آموزش ساخت زیورآلات رزینی قرار دارد. همچنین در آموزش ساخت زیورآلات رزینی نحوه ساخت دستبند حصیری و دستبند لایه ای به همراه تکنیک جدید افزودن شکر به خمیر نیز آموزش داده شده است که طرفداران زیادی را به خود جلب کرده است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش ساخت زیورآلات خمیری برای چه کسانی مناسب است؟

همانطور که از اسم این مجموعه پیداست زیورآلات خمیری، به آموزش ساخت زیورآلاتی همچون دستبند و گوشواره میپردازد؛ پس در قدم اول شما قبل از علاقه به کار با خمیر باید به ساخت زیورآلات علاقه داشته باشید تا در این حرفه صاحب سبک و ایده بشوید اما برای برای موفق شدن در این رشته شما نیازمند ذوق و خلاقیت هنری هستید زیرا امروزه بازار زیورآلات به گونه ای شده است که هرروزه مدل های جدیدی به بازار عرضه میشود و شما باید به گونه ای فعالیت داشته باشید که از بازار پیشی بگیرید تا بتوانید محصولات خود را به فروش برسانید. البته آموزش ساخت زیورآلات رزینی آموزش جدیدترین و به روزترین مدل های موجود در بازار را به شما آموزش داده است که میتواند کمک شایانی به روند یادگیری شما عزیزان بکند. درنتیجه این مجموعه برای همه کسانی که علاقه مند به ساخت زیورآلات هستند و تمام هنرجویانی که در حال یادگیری این هنر می باشند مناسب است.


چرا آموزش ساخت زیورآلات خمیری را فرا بگیریم؟

از آنجایی که مجموعه آموزش ساخت زیورآلات رزینی بیش از 90 مدل زیورآلات را در بردارد میتواند ایده های بسیار زیادی به شما بدهد تا بتوانید زیورآلات متنوع تری درست کنید و زیورآلات دست سازتان را به فروش برسانید؛ علاوه بر راه اندازی کسب و کار با این رشته، شما میتوانید از جنبه سرگرمی' >سرگرمی به این مجموعه نگاه کنید زیرا ساخت زیورآلات خمیری بسیار جذاب و سرگرم کننده  میباشد و کار با خمیر پلمیری برای آرامش ذهن بسیار موثر است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


درپایان آموزش ساخت زیورآلات خمیری چه اتفاقی می افتد؟

مجموعه زیورآلات خمیری آموزش ساخت تمامی زیورآلات خمیری همراه با رزین را در بردارد؛ زیورآلاتی همچون گردنبند، دستبند، گوشواره و غیره که امروزه طرفداران زیادی پیداکرده است و ما نیز در این مجموعه انواع گوشواره و گردنبند های رزینی را با طرح های مختلف قرار دادیم و نحوه ترکیب کردن رزین و هاردنر را برای ساخت زیورآلات رزینی به طور مفصل در فایل راهنمای خریدار آموزش ساخت زیورآلات رزینی بیان شده است؛ همچنین در این فایل شما با تمامی ابزار آلات مربوط به ساخت زیورآلات آشنا خواهید شد و کاربرد آنها در ساخت زیورآلات را فرا خواهید گرفت. در پایان مجموعه زیورآلات خمیری شما نحوه ساخت بیش از 10 مدل گوشواره خمیری، 4 مدل دستبند خمیری، و بیش از 15 مدل گردنبند و ست همراه با گوشواره به همراه چندین مدل زیورآلات خمیری با رزین را فراخواهید گرفت.


بازار کار ساخت زیورآلات خمیری

از آنجایی که ساخت زیورآلات خمیری را در هرمحیطی که فقط یک میز کار مناسب باشد میتوان انجام داد و زیورآلات زیبایی خلق نمود این حرفه جزو مشاغل خانگی به شمار میرود. لازم به ذکر است تنها وسایلی که شما لازم دارید، وسایل ساخت مجسمه سازی، به همراه وردنه و یک دستگاه خمیر صاف کن میباشد به همین دلیل شما سرمایه چندانی برای شروع کار خود نیاز ندارید و تنها بخش عمده ای از سرمایه اولیتان صرف خرید دستگاه خمیر صاف کن میشود. البته برای شروع نیازی به دستگاه خمیر صاف کن نیست زیرا ساخت همه زیورآلات خمیری به دستگاه خمیر صاف کن نیاز ندارد. پس اگر این حرفه را به خوبی یاد بگیرید میتوانید درآمد خوبی کسب کنید زیرا امروزه به دلیل بالا نبودن قیمت این گونه زیورآلات همگی به زیورآلات خمیری روی آورده اند و شما تنها کافی است ذهنتان در ساخت زیورآلات خمیری خلاق باشد و تبلیغات کافی دراین زمینه داشته باشید.

سرفصل های آموزش مجموعه آموزش ساخت زیورآلات خمیری

•    گوشواره خمیری
•    گوشواره فانتزی طرح لیمو
•    گوشواره فانتزی طرح هندوانه
•    گوشواره با آبرنگ، اکلیل و زرورق طلایی
•    گوشواره طرح گوشفیل
•    و غیره
•    زیورآلات خمیری با رزین مانند گردنبند و گوشواره
•    دسبتند خمیری
•    گردنبند خمیری
•    گردنبند خمیری با طرح سنگ دریایی
•    گردنبند خمیری طرح اقیانوس
•    ست گوشواره و گردنبند خمیری
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه