حجم فایل: 12012MB نوع : قیمتی قیمت: 563,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت زیورآلات

آموزش ساخت زیورآلات

آموزش ساخت زیورآلات یکی از مهم ترین فعالیت های بشر از ابتدا به امروز بوده است. آموزش ساخت زیورآلات از دیرباز با سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، اشیای زیبا و فلزات مختلف رواج داشته و امروز به شکل مدرنی با ابزار خاص انجام می شود. یکی از مهم ترین موادی که در آموزش ساخت زیورآلات استفاده می شود، سیم ها و مفتول های مسی هستد که در همین مجموعه ی آموزش ساخت زیورآلات نیز پرکاربردترین ماده ی اولیه ی آموزش ساخت زیورآلات می باشند. از دیگر محصولاتی که در آموزش ساخت زیورآلات استفاده می گردند می توان به چرم، نخ ابریشم، انواع مهره و کریستال و مروارید، سنگ های مختلف مانند کوارتز، روبان و حتی کاغذ اشاره کرد.


آموزش ساخت زیورآلات - آموزش ساخت زیورآلات

آموزش ساخت زیورآلات همان طور که می دانید یکی از پر سود ترین مشاغل بشری است که همواره مورد توجه همه ی اقشار در سراسر جهان مخصوصا بانوان' >بانوان بوده است. از آن جا که بانوان' >بانوان مصرف کننده ی اصلی زیورآلات هستند، طبیعی است که برای هماهنگی سلیقه، آموزش ساخت زیورآلات نیز اغلب توسط بانوان' >بانوان انجام شود. آموزش ساخت زیورآلات به علت نیاز داشتن به مواد اولیه ی نسبتا ارزان قیمت و فراوان به علاوه ی قیمت بالای محصولات نهایی و عدم نیاز به تجهیزات و فضای زیاد می تواند یکی از بهترین مشاغل خانگی باشد که با سود سرشاری همراه است. البته باید گفت که در آموزش ساخت زیورآلات، مهم ترین وارزنده ترین عنصر و وسیله، خلاقیت و مهارت شخص سازنده است. اغلب کسانی که به آموزش ساخت زیورآلات علاقه مند هستند، از کمبود ایده های نو و تکراری بودن طرح های موجود گلایه مندند. علاوه بر کمبود ایده در بحث آموزش ساخت زیورآلات، عامل وجود نداشتن استادی که همیشه در دسترس باشد و بتوان برای آموزش ساخت زیورآلات دائما به او مراجعه کرد نیز مشکلی بزرگ است. حتی در جاهایی که اساتید این رشته حضور دارند، ایده های محدودی برای ارائه موجود است و زمان کم و هزینه ی زیاد هر کلاس آموزش ساخت زیورآلات و عدم امکان تکرار آموزش، یادگیری را دشوارتر می کند. راه حل این مشکل مراجعه به ویدئوهای آموزش ساخت زیورآلات است که به زبان انگلیسی صدها ایده را بیان کرده و می توانند بارها برای یادگیری به آن ها مراجعه کرد. مزیت دیگر فیلم های آموزش ساخت زیورآلات، هزینه ی اندک و زمانِ نامحدود در اختیار داشتن آموزش ساخت زیورآلات می باشد.


آموزش ساخت زیورآلات - آموزش ساخت زیورآلات

آموزش ساخت زیورآلات شاخه های بسیاری زیادی دارد که می توان به ساخت انگشتر، گوشواره، النگو، دستبند، پابند، تل و گیره ی سر، سنجاق سینه و سرآستین، آویزهای دکوری و تزئینی و اشیای سه بعدی اشاره کرد. هر کدام از این موارد خود به زیرشاخه های فراوانی تقسیم می شوند که بیانگر گستردگی آموزش ساخت زیورآلات دارد. تقسیم بندی دیگر آموزش ساخت زیورآلات را می توان بر اساس مواد اولیه ای که در ساخت محصول استفاده می شود انجام داد. تقریبا از تمام مواد موجود طبیعی و مصنوعی مثل سنگ، چوب، کریستال، رزین، فلز، پلاستیک، چرم، کاغذ و حتی بقایای گیاهی در ساخت زیورآلات استفاده می گردد. تقسیم بندی دیگری نیز از آموزش ساخت زیورآلات وجود دارد که بر اساس نحوه ی کاربرد آموزش ساخت زیورآلات می باشد. برای مثال برخی زیورآلات پوشیدنی (مثل گوشواره و انگشتر) هستند، بعضی از آن ها به صورت آویز استفاده می شود (مثل آویز دکور یا ماشین و جاکلیدی) و گروهی علاوه بر زیبایی، کاربردهای روزمره نیز دارند (مثل قلمدان و دکمه).


آموزش ساخت زیورآلات - آموزش ساخت زیورآلات

آموزش ساخت زیورآلات که در این مطلب برای شما تهیه شده است، شامل چهار گروه اصلی است که به ترتیب توضیح داده می شود.  بخش اول آموزش ساخت زیورآلات در قالب 10 ویدئو، به طور اختصاصی مربوط به آموزش ساخت دستبند از مواد و به شکل های مختلف است. از جمله ویدئوهای این بخش برای نمونه می توان آموزش ساخت دستبند دوستی، مرواریدی، حلقه ای و عروس را نام برد. بخش دوم که دارای 51 ویدئو است، مختص آموزش ساخت زیورآلات پوشیدنی می باشد. النگوی ابریشمی، کش سر بافته شده، گردنبند قلبی، گوشواره ی قیطانی، گیره ی سر با گل نمدی، دستبند اوریگامی کاغذی، زیورآلات با مهره ی شیشه ای و بسیاری ویدئوهای آموزش ساخت زیورآلات در بخش دوم آموزش ساخت زیورآلات قرار دارند.  بخش سوم و چهارم آموزش ساخت زیورآلات تخصصی تر شده است و به آموزش ساخت زیورآلات مفتولی با سیم مسی می پردازد. در بخش سوم آموزش ساخت اشکال انواع حیوانات مانند گربه، مار، پروانه، عقرب، سنجاقک، عنکبوت، جغد، اسب دریایی و... را خواهیم دید. تفاوت بخش چهارم آموزش ساخت زیورآلات با بخش سوم این است که بخش چهارم دارای مدل های سه بعدی است که با مفتول مسی ساخته شده اند، مثل مکعب مسی برای محصور کردن سنگ های بدون سوراخ، تاب، گلدان و گل رز و ارکیده، دسته گل، ماهی و خفاش. شما همین الان می توانید با سفارش مجموعه آموزش ساخت زیورآلات که توسط وبسایت 118file.com تهیه شده است، آموزش ساخت زیورآلات را آغاز کنید و به سرعت شغلی خانگی با درآمد بالا و بازدهی کوتاه مدت داشته باشید. ناگفته نماند که این مجموعه به صورت لینک دانلود یا دی وی دی در محل در اختیارتان قرار می گیرد. 
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت زیورآلات مهره ای