حجم فایل: 1648MB نوع : قیمتی قیمت: 77,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام پس از معرفی ربات ها در نرم افزار پیام رسان محبوب تلگرام بسیار فراگیر شد. غیرممکن است کسی با شبکه های اجتماعی سروکار داشته باشد و از ربات ها چیزی نداند. پس از مدتی قابلیت های بسیار بیشتری نیز به آن ها اضافه گردید که اهمیت آموزش ساخت ربات تلگرام را بیشتر نمود. در ابتدا آموزش ساخت ربات تلگرام محدود به ساختن رباتی بود که بتواند پاسخ های کوتاه و از پیش تعیین شده ای را در جواب سوالات محدودی بدهد. برجسته شدن اهمیت آموزش ساخت ربات تلگرام از زمانی شروع شد که پس از یک به روز رسانی بزرگ در نرم افزار پیام رسان تلگرام، ربات ها توانستند به قابلیت های زیادی مانند ارسال فایل، دریافت پیام، نظر سنجی، بازی، جست و جو، هوش مصنوعی و پرداخت مالی نیز مجهز شوند. حتما در مورد ربات ها طرز کار آن ها و آموزش ساخت ربات تلگرام سوالات زیادی در ذهن دارید. مطمئن باشید آموزش ساخت ربات تلگرام با چنین کاربردهای وسیعی می تواند قابلیت های ویژه ای به فعالیت های شما بدهد.


آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام - آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام برخلاف تصور بسیاری از افراد که فکر می کنند کاری بسیار سخت و تخصصی است، می تواند ساده و کاربردی باشد. برای آموزش ساخت ربات تلگرام مهارت زیادی نیاز نیست و آشنایی ساده با اینترنت و شبکه های اجتماعی کافی است. البته باید در خاطر داشت که آموزش ساخت ربات تلگرام مثل تمام آموزش های دیگر، می تواند به صورت حرفه ای دنبال شود و تخصصی گردد. مثلا برای آموزش ساخت ربات تلگرام که جنبه ی سرگرمی' >سرگرمی و کاربردی ساده داشته باشد (مثلا رباتی که در پاسخ به عباراتی خاص، پیامی را ارسال کند، به صورت گروهی به کاربران اطلاع رسانی کند یا آمارگیری نماید) نیازی به تخصص خاص نیست و تمام کارهای موردنیاز را می توان در داخل نرم افزار تلگرام در گوشی انجام داد. آموزش ساخت ربات تلگرام در این سطح در زمان کوتاهی انجام می‌ گیرد، اما برخی افراد به دنبال آموزش ساخت ربات تلگرام به صورت تخصصی هستند. آموزش ساخت ربات تلگرام در سطوح حرفه ای نیازمند داشتن دانش برنامه نویسی می باشد که اغلب آموزش ساخت ربات تلگرام با زبان های سی، پی اچ پی، پایتون انجام می شوند.

آموزش ساخت ربات تلگرام - آموزش ساخت ربات تلگرام

اگر تخصص کافی برای آموزش ساخت ربات تلگرام به صورت حرفه ای ندارید، امکان دیگری که اخیرا فراهم گردیده، ساخت ربات های بسیار تخصصی با گزینه های آماده و پشتیبانی است که با هزینه یا رایگان عرضه می گردند. مشکل اصلی این است که ربات ساز های رایگان بعضا دارای تبلیغات فراوان و آزاردهنده هستند اما نگران نباشید چون راه حل ساده تری نیز وجود دارد. کافی است ابتدا با تهیه ی مجموعه‌ ای که برای شما تدارک دیده ایم، با اصول آموزش ساخت ربات تلگرام و نحوه ی راه اندازی آن آشنا شوید، سپس می توانید با مراجعه به چندین سایت معتبر، دستورات موردنیاز خود را به زبان برنامه نویسی تبدیل کنید و داخل ربات بگنجانید. مطمئن باشید که پس از دیدن آموزش ساخت ربات تلگرام خواهید فهمید که این کار نه تنها ساده است، بلکه می توانید با ساخت ربات های مختلف نیازهای روزمره ی خود را مثل اطلاع رسانی گروهی، دریافت پیام های تعاملی غیر مستقیم، تبلیغات کسب و کار و مدیریت گروه های خود را پاسخ دهید.


آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام - آموزش ساخت ربات تلگرام

آموزش ساخت ربات تلگرام با ارسال درخواست ایجاد ربات با نام، شناسه و عکس دلخواه به تلگرام آغاز می شود اما ربات ساخته شده عملکردی ندارد. آموزش ساخت ربات تلگرام در واقع آموزش اضافه کردن قابلیت ها و عملکردهای مختلف به ربات شخصی شما است که از راه های مختلف انجام می شود. یک راه استفاده از ربات در بستر خود تلگرام است که در این صورت می توانید از گزینه های آماده ی ربات ساز استفاده کنید. راه دیگر استفاده از سرورهای خارج از تلگرام است که به ربات متصل می شوند و برای کارهای شخصی خارج از تلگرام مانند اعلام وضعیت اب و هوا، اعلام نرخ ارز، پرداخت های اینترنتی، دانلود از سایت های دیگر و... مورد استفاده قرار می‌گیرد. در مورد دوم احتمالا به چند خط کد نویسی ساده نیاز خواهید داشت. در مجموعه آموزش ساخت ربات تلگرام که برای شما آماده شده ، هر دو حالت در نظر گرفته شده است که می توانید بر حسب نیاز از آن استفاده کنید. در مجموعه آموزش ساخت ربات تلگرام مباحث زیادی به صورت فایل های ویدئویی همراه با زیرنویس تحت الفظی پوشش داده شده است که می توان به ساخت ربات و تعیین مشخصات پایه، فرمان ها، ارسال فایل با ربات، ربات پاسخگوی خودکار، آموزش ساخت ربات تلگرام بدون کد نویسی، ربات چت و... اشاره کرد. در مبحث بعدی آموزش ساخت ربات تلگرام که تخصصی تر است، اتصال ربات به گوگل و جیمیل، پردازش داده و پاسخگویی معرفی می گردد. در ادامه ی آموزش ساخت ربات تلگرام به ساخت ربات با قابلیت پرداخت مالی پرداخته می شود و در نهایت، چند فایل دارای اطلاعات تکمیلی که حاوی کدها و منابع مفید و رایگان برای ساخت ربات است نیز مشاهده خواهید کرد. هم اکنون می توانید آموزش ساخت ربات تلگرام را که توسط وبسایت 118file.com تهیه شده است، سفارش دهید و آموزش ساخت ربات تلگرام را شروع کنید.
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه