حجم فایل: 1167MB نوع : حجمی قیمت: 13,676 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت تم با استفاده از Underscores

با دانلود نرم افزار تحت وب و متن باز وردپرس از وب سایت رسمی وردپرس به راحتی قادر خواهید بود یک وب سایت کامل با امکانات متفاوت و طرح های دلخواه خودتان راه اندازی نموده و آن را مدیریت نمایید. لازم به ذکر است که سیستم های زیادی برای مدیریت محتوا وجود دارند، اما وردپرس از معروف ترین و در واقع پرکاربرد ترین آن ها به شمار می رود.

دانستن چگونگی ایجاد تم های سفارشی وردپرس با استفاده از Underscores به این معنی است که می توانید تقریبا هر چیزی را که می خواهید، بسازید که این دوره به شما نشان خواهد داد چگونه این کار را به درستی انجام دهید.

این دوره با راه اندازی یک محیط توسعه، با استفاده از Gulp، دونده کار، برای پردازش تمام کد هایتان و بحث در مورد روند طراحی و پیکربندی Underscores جهت پاسخگویی به نیاز های شما آغاز می گردد. در این دوره به شما نشان داده خواد شد که چگونه یک تم را به صورت گام به گام با شکستن آن به بخش ها از جمله هدر، منوها، نظرات پست های تکی، تصاویر، صفحات فهرست و موارد دیگر ایجاد کنید. این دوره تمرکز بسیاری بر روی صفحات، ویجت ها و هم چنین ویژگی های جدید مانند تصاویر Responsive دارد. اگر شما می دانید که چگونه تم های سفارشی پیچیده وردپرس را با استفاده از تم های استارتر به نام S(Underscores) ایجاد کنید، قادر خواهید بود هر چیزی را که رویای ایجاد آن را در سر دارید، بسازید. در طول این دوره مفاهیم کلیدی توسعه مانند استفاده از Sass و بخشی از آن، برای طراحی تم، استفاده از Gulp برای پردازش کدتان، درک قالب سلسله مراتبی وردپرس، سفارشی سازی جاوا اسکریپت برای کار بر روی تم و موارد دیگر، پوشش داده خواهند شد.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه