حجم فایل: 1894MB نوع : حجمی قیمت: 66,586 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک

آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک

آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک یک آموزش جامع درباره نحوه استفاده از پلی فریم ورک جهت توسعه برنامه های واکنش پذیر قدرتمند با جاوا می باشد. پلی فریم ورک بسیار قدرتمند بوده و برای ایجاد برنامه های تحت وب واکنش پذیر، پاسخگو و مقیاس پذیر طراحی شده است. این چارچوب نرم افزاری تحت وب در جاوا و اسکالا نوشته شده که تمرکز این دوره بر جاوا می باشد. از این رو به این که یک توسعه دهنده زبان اسکالا باشید و یا به کسب اطلاعاتی در این زمینه بپردازید، نیازی پیدا نخواهید کرد.


آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک  - آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک

در ابتدای آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک، استاد این دوره به نام Tim Buchalka مفاهیم پایه ای از جمله مفهوم واکنش پذیر را توضیح می دهد. پس از آن به نحوه دانلود و نصب ابزارهای لازم جهت یادگیری این دوره آموزشی پرطرفدار می پردازد. در دوره آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک، Tim Buchalka نگاهی بر ساختار یک برنامه با چارچوب play جهت درک بهتر فایل ها و فولدر های مختلف داشته و به شما نحوه ساختن برنامه خودتان را با استفاده از فعال کننده و با ارایه مقدمه کوتاهی درباره رابط کاربر فعال کننده آموزش می دهد.

آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک - آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک

یکی دیگر از موارد توضیح داده شده در دوره آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک، چگونگی راه اندازی اولیه برنامه می باشد. در این دوره نحوه راه اندازی مدل که در برنامه هایی با چارچوب play برای ذخیره داده مورد استفاده قرار می گیرد، آموزش داده خواهد شد. باید افزود که دوره آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک به چگونگی ایجاد و گسترش یک view جهت نمایش سرویس نیز می پردازد.


آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک

از دیگر مباحث آموزش داده شده در دوره آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک می توان به نحوه ایجاد فرم و فعال کردن قابلیت پایگاه داده اشاره نمود. لازم به ذکر است که در این دوره به نمایش محتویات پایگاه داده و اصلاح مدل نیز پرداخته شده است. باید افزود که این دوره به شما نحوه اعتبارسنجی داده ها را هم آموزش می دهد. در نهایت شما با مشاهده دوره آموزش ساخت برنامه های جاوا با چارچوب پلی فریم ورک و با کسب درکی عمیق نسبت به مفاهیم ارایه شده در این دوره، قادر به ایجاد برنامه خودتان خواهید بود.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios
  2. آموزش طراحی و توسعه وب با بوت کمپ
  3. آموزش مقدماتی ساخت 12 پروژه با جاوا اسکریپت و React
  4. آموزش راهنمای ذخیره سازی داده ها سمت کاربر