حجم فایل: 623MB نوع : حجمی قیمت: 21,902 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت برنامه های اندروید و ios

ورود شما را به دنیای جدید و شگفت انگیز توسعه برنامه های کاربردی موبایل خوش آمد می گوییم. اکنون، با افزونه PhoneGap و دانش اولیه ای از CSS، HTML و جاوا اسکریپت قادر خواهید بود برنامه ها را برای دستگاه های اندروید و ios ایجاد کنید که همه این ها در این دوره آموزشی که توسط شرکت Lynda تهیه شده است، به شما آموزش داده خواهد شد.

برنامه های کاربردی برای بازار تلفن همراه فراگیر شده و برای هر نوع هدفی ایجاد گردیده است. در حال حاضر شما می توانید با Dreamweaver برنامه های تلفن همراه برای اندروید، ios و دیگر بازارها را تنها با CSS، HTML و جاوا اسکریپت ایجاد کنید و همچنین می توانید برنامه خود را ارتقاء دهید تا ویژگی های پیشرفته تلفن همراه را نیز پشتیبانی کند.

در ابتدا شما یاد خواهید گرفت که چگونه برای هر دو محیط کار اندروید و ios، شبیه سازهایی که برای آزمایش برنامه خود در مدل های مختلف و سیستم عامل مورد نیاز است، راه اندازی نمایید. سپس چگونگی تعیین اندازه پس زمینه های برنامه کاربردی موبایل نیز به شما اموزش داده خواهد شد و به شما نشان داده می شود که چگونه محیط کار را برای هر دو سیستم عامل اندروید و ios تنظیم کنید.

همچنین چگونگی ایجاد یک برنامه اساسی با jQuery موبایل و طراحی تم سفارشی برای آن را نیز آموزش خواهید دید. بعد از آن به شما نشان داده خواهد شد که چگونه یک برنامه تلفن همراه را از همان ابتدا ایجاد کرده و با چندین صفحه، گذار و شیوه ThemeRoller برنامه خود را کامل نمایید.

شما همچنین خواهید دید که چگونه در برنامه خود گزینه های فرم سرد مانند لغزنده و سوئیچ تلنگر را بگنجانید و سپس یک فرم ورود اطلاعات بهینه سازی شده برای موبایل ایجاد نمایید. شما می توانید با استفاده از برنامه Dreamweaver و PhoneGap با برنامه های Building Android و ios کار کنید.

مباحث ارائه شده در این آموزش عبارتند از:

- مطرح کردن PhoneGap
- کار با برنامه های موبایل Dreamweaver
- ایجاد یک تم سفارشی
- راه اندازی یک شبیه ساز برای آزمایش برنامه اندروید و ios
- گرفتن شناسه برنامه از اپل
- برقراری اتصال از Dreamweaver به PhoneGap Build
- کامپایل کردن یک برنامه بومی
- ساخت یک برنامه تلفن همراه از همان ابتدای کار
- ایجاد یک فرم ورود اطلاعات برای برنامه های تلفن همراه


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن باب اسفنجی در اعماق
  2. مستند NG Destination Extreme BluRay
  3. انیمیشن پارانورمن- ParaNorman 2012
  4. بازی Primordia مرد افسانه ای
  5. بازی Ghost Recon Future Soldier
  6. بازی پرندگان خشمگین- Angry Birds v2.0.2
  7. بازی Skyrim
  8. مستند Waffen SS
  9. کلاه قرمزی 91
  10. انیمیشن شاهزاده خانم سوان عید کریستمس