حجم فایل: 2385MB نوع : حجمی قیمت: 27,949 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت برنامه برای iPhone و iPad

iOS، سیستم عاملی برای iPhone و iPad می باشد که شما می بایست برنامه را جهت ایجاد، برای iOS یا همان سیستم عاملشان توسعه دهید. برنامه ایجاد شده جهت کنترل اداره دستگاه از iOS استفاده می نماید. لازم به ذکر است، برنامه هایی که شما برای iPhone طراحی می کنید، قابلیت اجرا در iPad را نیز دارند. هم چنین می توانید به صورت جداگانه، برنامه هایی را برای iPad و متناسب با اندازه صفحه نمایش آن طراحی نمایید.

در این دوره، شما نحوه ایجاد برنامه برای دستگاه های iPhone و iPad را یاد خواهید گرفت. این دوره آموزشی به شما نشان خواهد داد که چگونه از کیت توسعه نرم افزار iOS (SDK) و Xcode جهت ساخت برنامه های کاربردی برای iPad، iPhone و برنامه های فراگیر استفاده نمایید. حتی اگر قبل از این برنامه نویسی نکرده و یا برنامه ای ایجاد ننموده اید، در پایان دوره آموزش ساخت برنامه برای iPhone و iPad، قادر به ساخت برنامه ها و ارائه آن ها به App Store خواهید بود. قبل از اینکه شروع به ساخت یک برنامه کنید، این دوره به شما هر آنچه که موجب ساخت یک برنامه خوب شده و هم چنین محدودیت های سیستم عامل هایiPhone و iPad که با آنان مواجه خواهید شد، را نشان می دهد. شما نحوه طراحی یک رابط کاربری خوب، چگونگی استفاده از شبیه ساز iOS، نحوه برنامه نویسی در Xcode و چگونگی اجرای یک برنامه را یاد خواهید گرفت. ضمنا چگونگی ساخت برنامه های مخصوص iPad که از مزیت اندازه صفحه بزرگتر و ویژگی های اضافی برخوردارند، را خواهید آموخت. در نهایت، شما یاد خواهید گرفت که چگونه برنامه های خود را به صورت پکیج در آورده و برای ارائه به App Store آماده نمایید.

به طور کلی توسط دوره آموزش ساخت برنامه برای iPhone و iPad، کاملا قادر به طراحی، ایجاد و ارائه یک برنامه به Apple App Store، با استفاده از iOS SDK و Xcode خواهید بود.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت برنامه iOS بدون کدنویسی در یک ساعت