حجم فایل: 2795MB نوع : حجمی قیمت: 32,754 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت برنامه برای اندروید

دوره آموزش ساخت برنامه برای اندروید، در واقع بخشی از دوره Android Basics Nanodegree می باشد. در طول این دوره آموزشی تمام آنچه را که پایه و اساس برنامه نویسی اندروید و جاواست فرا گرفته و اولین قدم در راه برنامه نویس شدن را بر می دارید. دوره آموزش ساخت برنامه برای اندروید، مختص کسانی است که تاکنون هیچ فعالیتی در زمینه برنامه نویسی نداشته اند و به دنبال یادگیری ساخت برنامه های اندروید هستند.
لازم نیست برنامه نویسی بدانید، تنها اگر یک گوشی هوشمند دارید و از آن برای وبگردی و چت با دوستانتان استفاده می کنید، دوره آموزشی ساخت برنامه برای اندروید، مناسب شما خواهد بود. اگر تنها از تکنولوژی های روز دنیا استفاده می کنید، این دوره آموزشی شما را به یک سازنده تکنولوژی تبدیل خواهد کرد. این تخیل شماست که محدودتان کرده است.

بیش از 80 درصد مردم جهان گوشی اندروید دارند که موقعیت فوق العاده ای برای فعالیت برنامه نویسان اندروید به وجود آورده است. همه روزه میلیون ها انسان در سرتاسر جهان از گوشی های اندروید استفاده می کنند. این در حالی است که یادگیری ساخت برنامه برای اندروید این موقعیت را برای شما فراهم می آورد تا به این افراد دسترسی پیدا کرده و آنها خریدار برنامه های ساخته شده توسط شما باشند.
با تماشای دوره آموزش ساخت برنامه برای اندروید، نحوه ایجاد پروژه، اتصال به سرویس های ابری و ساخت Activity را فرا خواهید گرفت. همچنین این دوره آموزشی اطلاعات جامعی در رابطه با نحوه استفاده از content provider، اتصال به پایگاه داده SQLite و اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی در اختیارتان قرار خواهد داد. لازم به ذکر است این دوره آموزشی محصول موسسه Udacity بوده و شامل 6 درس می باشد که صدها مطلب مفید و کاربردی را به شما آموزش می دهد.

اگر به دنبال یادگیری قدم به قدم و کاربردی ساخت برنامه های اندروید می باشید، دوره آموزش ساخت برنامه برای اندروید که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. دوره آموزشی Android Bootcamp