حجم فایل: 532MB نوع : حجمی قیمت: 6,234 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت بازی با Android SDK

آموزش ساخت بازی با Android SDK

آموزش ساخت بازی با Android SDK، در ساختن یک بازی جذاب به کسانی که تجربه ایجاد برنامه های اندروید را داشته و با نرم افزار Android Studio آشنایی دارند، کمک فراوانی می نماید. این دوره آموزشی به شما نحوه کار با Java و C++ را به طور کامل توضیح می دهد. در ادامه دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK، شما با اهداف و منطق این بازی آشنا خواهید شد. باید افزود که این دوره آموزشی درباره شرایط پایان بازی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد. 

آموزش ساخت بازی با Android SDK

یکی دیگر از موارد پوشش داده شده توسط دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK، نحوه نمایش یک تصویر پس زمینه برای بازی می باشد. این دوره به شما چگونگی افزودن امکانات کنترلی به بازی و نحوه نمایش کلیدهای کنترلی در صفحه نمایش را به صورت مرحله به مرحله آموزش می دهد. لازم به ذکر است که شما توسط دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK، درباره چگونگی افزودن آیکون هایی به محیط بازی اطلاعاتی را کسب خواهید نمود.

آموزش ساخت بازی با Android SDK - آموزش ساخت بازی با Android SDK

از دیگر موارد توضیح داده شده در دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK می توان به نحوه به کار بردن اشیاء بصری به عنوان کلاس های جاوا اشاره کرد. باید افزود که در ساخت این بازی شما به ایجاد چندین بالن احتیاج خواهید داشت. از اینرو دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK ضمن توضیح طریقه ایجاد بالن ها در فضای اصلی بازی، به شما نحوه تغییر رنگ این بالن ها را نیز آموزش می دهد. 

آموزش ساخت بازی با Android SDK - آموزش ساخت بازی با Android SDK

در ادامه دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK شما با نحوه متحرک سازی عناصر موجود در محیط اصلی این بازی و هم چنین بالن هایی که قبلا ایجاد نمودید، آشنا خواهید شد. سپس این دوره به تعریف و مدیریت مراحل در این بازی می پردازد. دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK، براساس قوانین تعریف شده در این بازی، درباره نحوه ترکاندن بالن ها توضیحاتی را ارائه می نماید. باید افزود که این دوره آموزشی جذاب به توضیح چگونگی نمایش امتیاز بازیکن در طول بازی نیز می پردازد. هم چنین این دوره درمورد شرایط پایان بازی و نحوه کدنویسی آن اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهد. باید افزود که دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK، به آموزش نحوه افزودن موسیقی به بازی نیز می پردازد. 


آموزش ساخت بازی با Android SDK

گفتن این نکته خالی از لطف نیست که برای یادگیری این دوره نیازمند کسب اطلاعاتی در زمینه نحوه استفاده از activityها و لایه ها در اندروید و نیز برنامه نویسی جاوا می باشید. هم چنین شما باید برای فهم و یادگیری دوره آموزش ساخت بازی با Android SDK به نصب JDK و اندروید استودیو بپردازید.

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه