حجم فایل: 1690MB نوع : حجمی قیمت: 39,609 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت انیمیشن های استاپ موشن- Stop Motion

آموزش ساخت انیمیشن های استاپ موشن- Stop Motion

Stop Motion نوعی تکنیک ساخت انیمیشن های متحرک است که در آن اشیا به صورت فیزیکی در اندازه های کوچک بین فریم های عکس به صورت جداگانه دستکاری می شوند به طوری که به نظر می رسد حرکت مستقل در مجموعه ای از فریم ها به عنوان یک دنباله سریع پخش می شود. عروسک هایی با مفصل های متحرک اغلب درحرکت برای سهولت تغییر مکان مورد استفاده قرار می گیرند. انیمیشن استاپ موشن با استفاده از چهره های پلاستیکی به نام انیمیشن رس یا خاک رس شناخته می شود. با این حال حرکت متوقف نمی شود، اما نیاز به ارقام یا مدل دارد همچنین این نوع انیمیشن ها می توانند با استفاده از انسان ها، وسایل خانگی و دیگر اشیاء، معمولا برای اثر کمدی ساخته شوند.


آموزش ساخت انیمیشن های استاپ موشن- Stop Motion- آموزش ساخت انیمیشن های استاپ موشن- Stop Motion

دوره آموزش ساخت انیمیشن های استاپ موشن-Stop Motion، به شما کمک خواهد کرد که یک انیمیشن استاپ موشن برای خود ایجاد کنید. مربی ریچارد هارینگتون به شما نشان می دهد که چگونه با استفاده از یک دوربین iPad، گوشی هوشمند یا DSLR عکسبرداری کنید سپس آنها را به یک انیمیشن کوتاه با استفاده از iMovie و برنامه iStopMotion متصل کنید. اوهمچنین نشان می دهد که چگونه پروژه نهایی خود را صادرکرده و برای به اشتراک گذاشتن یا انتقال به نرم افزار ویرایش ویدئو حرفه ای یا نیمه حرفه ای آماده کنید.

آموزش ساخت انیمیشن های استاپ موشن- Stop Motion- آموزش ساخت انیمیشن های استاپ موشن- Stop Motion

در حال حاضر، استاپ موشن یک تکنیک محبوب می باشد و شما در طول فیلم ها یا انیمیشن های مختلف آن را مشاهده کرده اید. اما این نوع انیمیشن چیزی است که شما نیز می توانید با دوستان خود انجامش دهید. ساخت این نوع انیمیشن کار بسیار سرگرم کننده و آسانی می باشد همچنین ابزارهای زیادی برای قرار دادن آن با هم لازم ندارید. بسته ی آموزش ساخت انیمیشن های استاپ موشن- Stop Motion قصد دارد با نگاهی به بعضی از اصول ضروری در انیمیشن استاپ موشن را به شما آموزش دهد و هنگامی که مفاهیم اصلی را درک کنید، روش های آموزشی که شما برای تولید استاپ موشن نیاز دارید، در اختیارتان گذاشته خواهد شد. زمانی که همه آموزش های لازم را فرا گرفتید، پردازش اصلی انجام می شود. فیلم ها به درستی صادر و فرمت می شوند، سپس زمانی که همه مراحل انجام شوند، شما فیلم هایی خواهید داشت که به آسانی می توانید به اشتراک بگذارید. حتی میتوانید آنها را به طور مستقیم در اینترنت قرار داده یا آنها را به ابزار ویرایش حرفه ای یا نیمه حرفه ای ویدیو انتقال دهید.مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه