حجم فایل: 5438MB نوع : قیمتی قیمت: 1,274,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت اسلایم

درباره آموزش ساخت اسلایم

آموزش ساخت اسلایم که امروزه بسیار در بین مردم رواج پیدا کرده است یکی دیگر از اسباب بازی های سرگرم کننده در بین کودکان و بزرگسالان است. اسلایم یا خمیر جادویی که جنسی ژله ای دارد و در رنگ ها و مدل های بسیار زیادی در بازار عرضه شده است به دلیل نرمی و منعطف بودن به هر شکل دلخواهی که بخواهید در می آید و همین امر سبب پرورش خلاقیت ذهنی کودکان میشود. آموزش ساخت اسلایم با بیش از 3 ساعت ویدئو به زبان فارسی، نحوه ساخت اسلایم در انواع مختلف با روش های متنوع از جمله اسلایم پفکی، واتر اسلایم یا اسلایم ژله ای، اسلایم حبابی، اسلایم ابری، اسلایم برفی، اسلایم یخی، اسلایم گلکسی یا کهکشانی و اسلایم با شن جادویی را به شما ارائه می دهد. در مجموعه آموزش ساخت اسلایم پی دی اف راهنما قرار دارد که شما با کمک آن میتوانید روند آموزش تمامی ویدئو ها را خوانده و فرا بگیرید. علاوه بر موارد گفته شده فوق در آموزش ساخت اسلایم نحوه ساخت اسلایم با مواد مختلفی از جمله چسب ماتیکی،خمیر اصلاح صورت، پودر بچه، آرد گندم، لوسیون بدن، نمک و شکر که خیلی در ساخت اسلایم مرسوم نیستند قرار دارد. لازم به ذکر است که اسلایم هایی که با این مواد درست شده اند به خصوص خمیر اصلاح صورت از لطافت خاصی برخورد هستند.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش ساخت اسلایم برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش ساخت اسلایم برای تمام افراد در هر رده سنی میتواند مناسب باشد زیرا امروزه علاوه بر کودکان افراد بزرگسال زیادی به ساخت اسلایم و بازی با خمیر اسلایم روی آورده اند. لازم به ذکر است استفاده از خمیر اسلایم برای کودکان زیر 4 سال ممنوع میباشد و به هیچ وجه نباید از آن استفاده کرد چرا که  این خمیر جادویی میتواند ضررهایی داشته باشد که توجه نکردن به آن ها میتواند مشکلات جبران ناپذیری را به دنبال داشته باشد. یکی از مواد مهم در ساخت اسلایم پودر اسید بوریک است که با نام بوراکس شناخته شده است؛ بوراکس اغلب برای از بین بردن حشرات موذی استفاده میشود و از آنجایی که کودک با دستانش خمیر اسلایم را ورز میدهد میتواند برای کودک مضر باشد؛ البته در مجموعه آموزش ساخت اسلایم نحوه ساخت اسلایم بدون بوراکس نیز قرار دارد اما از آنجایی که محلول بوراکس و آب تشکیل یک کاتالیزگر بسیار قوی را میدهند در بیشتر ویدئو ها از بوراکس استفاده شده است. همان طور که بازی با خمیر اسلایم میتواند آرامش بخش و ضد استرس واقع شود ساخت آن نیز میتواند برای کودکان و بزرگسالان بسیار آرامش بخش و مهیج باشد تا از تنش های روز مره کم کند. شما با مجموعه آموزش ساخت اسلایم میتوانید علاوه بر ساخت اسلایم برای خودتان برای اطرافیانتان نیز خمیر اسلایم بسازید که میتواند یک هدیه مناسب برای نزدیکانتان باشد. همچنین اگر به این کار علاقه مند بودید و در این کار حرفه ای شدید و توانستید تمامی مدل های موجود در مجموعه آموزش ساخت اسلایم را بسازید میتوانید شروع به فروش محصولاتتان کنید و سود خوبی از این راه کسب کنید.


چرا آموزش ساخت اسلایم را فرا بگیریم؟

امروزه جهان اغلب به سمت پیشرفت تکنولوژی و زندگی ساده تر و راحت تر میرود؛ متخصصین حوزه کودک و نوجوان نیز از این قاعده مستثنی نیستند، آنان بر این باورند که وسایل سرگرم کننده کودکان باید به گونه ای باشد که خلاقیت ذهنی کودک را فعال کند زیرا کودکان میتوانند هر شکلی که در ذهنشان تجسم میکنند را روی خمیر اجرا کنند و آن را در فضای واقعی ببینند. اسلایم به دلیل داشتن قیمت مناسب و تنوع  بسیار زیاد آن در مغازه های لوازم التحریر افراد زیادی را به سمت خود کشانده است به همین سبب اسلایم تبدیل به یکی از پرطرفدار ترین اسباب بازی های سرگرم کننده کودکان و حتی بزرگسالان شد. آموزش ساخت اسلایم به شما کمک میکند تا ذهنی خلاق و به دور از هرگونه استرس داشته باشید و در کنار ساخت اسلایم برای خودتان، میتوانید تنها با کمی تبلیغات به ساخت اسلایم خود پر و بال بدهید و در این حوزه کسب درآمد کنید.

در پایان آموزش ساخت اسلایم چه اتفاقی می افتد؟

مجموعه آموزش ساخت اسلایم در ابتدا شما را با انواع اسلایم، طریقه ساخت هر نوع اسلایم و تفاوت های هر گونه اسلایم آشنا کرده و سپس به سراغ دسته بندی اسلایم ها بر اساس مواد تشکیل دهنده آن می رود. مجموعه آموزش ساخت اسلایم شما را با تمامی اسلایم های موجود در بازار از جمله اسلایم پفکی، اسلایم گلکسی، واتر اسلایم، اسلایم آدامسی، اسلایم ابری، اسلایم حبابی، اسلایم یخی و غیره آشنا میکند؛ از طرفی اسلایم هایی که با مواد مختلفی از جمله آرد ذرت و آرد گندم، جوش شیرین، شکر، نمک، شیشه پاک کن، خمیر اصلاح صورت، چسب ماتیکی، خمیر دندان و غیره درست میشوند نیز در مجموعه آموزش ساخت اسلایم قرار دارد. همچنین برای جذاب تر شدن اسلایم ها میتوانید از مواد تزئینی ریزی همچون گلبرگ های خشک شده و دانه های کوچک یونولیت استفاده کنید؛ برای خوشبو شدن اسلایم ها نیز میتوانید از اسلایم های خوش بو کننده که معمولا با رایحه میوه های مختلف در بازار موجود است استفاده کنید.


مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش ساخت اسلایم چگونه است؟

همانطور که میدانید امروزه اسلایم طرفداران زیادی پیدا کرده و علاقه مندان زیادی را به خود جذب کرده است چرا که شما با فشردن آن به دلیل صداهایی که از حبس هوا در لایه های اسلایم ایجاد میشود احساس آرامش می کنید و می توانید استرس خود را تخلیه کنید؛ از این رو فروش این محصول می تواند سود خوبی را برای شما به ارمغان بیاورد زیرا خانواده ها به فکر سرگرمی' >سرگرمی کودکان خود هستند؛ کودکان نیز با اسلایم خو گرفته و می توانند در هر جایی از آن استفاده کنند لازم به ذکر است یکی از مزیت های مهم اسلایم قابل حمل بودن و داشتن قیمت مناسب می باشد.

سرفصل های آموزشی آموزش ساخت اسلایم

•    آموزش ساخت اسلایم ابری
•    آموزش ساخت اسلایم آبی
•    آموزش ساخت اسلایم آدامسی
•    آموزش ساخت اسلایم پفکی
•    آموزش ساخت اسلایم حبابی
•    آموزش ساخت اسلایم خامه ای
•    آموزش ساخت اسلایم با شن جادویی
•    آموزش ساخت اسلایم شفاف
•    آموزش ساخت اسلایم کره ای
•    آموزش ساخت اسلایم گلکسی
•    آموزش ساخت اسلایم یخی
•    آموزش ساخت اسلایم با آرد
•    آموزش ساخت اسلایم با جوش شیرین
•    آموزش ساخت اسلایم با شوینده ها
•    آموزش ساخت اسلایم بدون بوراکس
•    آموزش ساخت سایر اسلایم هامشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه