حجم فایل: 18329MB نوع : قیمتی قیمت: 1,718,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت آکواریوم گیاهی

درباره آموزش ساخت آکواریوم گیاهی

آکواریوم به محفظه ای شیشه ای که در آن انواع جانوران آبزی، ماهیان زینتی و گیاهان آبی نگهداری شده و پرورش داده می شوند اطلاق می شود. معمولا از آکواریوم هایی در ابعاد کوچک و بزرگ در خانه ها، فروشگاه ها، هتل ها، اداره ها و... برای زیباسازی محیط استفاده می شود. نگهداری آکواریوم و پرورش ماهی در منزل و محل کار، شادابی، نشاط، سرزندگی و تلاش را به افراد منتقل می کند، گذر زمان را دلنشین تر کرده و برای محیط های شلوغ و استرس زا مانند مراکز درمانی و بیمارستان ها بسیار مناسب است. راه اندازی آکواریوم در همه فضاهای کوچک و بزرگ امکان پذیر بوده و شما می توانید با توجه به فضای خانه و یا محل کار خود اقدام به راه اندازی آکواریوم مورد نظر خود کنید. اکواریوم ها به دسته کلی آکواریوم آب شیرین، آب شور و پلنت (گیاهی) تقسیم می شوند که در آکواریوم های آب شیرین، ماهیانی که در آب شیرین زندگی می کنند نگهداری می شوند و در آکواریم های آب شور هم نیز ماهیان مناسب آب شور نگهداری می شوند. نگهداری و راه اندازی آکواریوم آب شیرین راحت تر و کم دردسرتر از آکواریوم آب شور است اما ماهیان آکواریوم آب شور بسیار زیباتر و رنگارنگ هستند به همین دلیل بسیاری آکواریوم آب شور را ترجیح می دهند با این حال در ایران آکواریوم آب شیرین و آکواریوم های گیاهی طرفداران بیشتری دارد. وب سایت 118 فایل تلاش کرده تا با مجموعه آموزش ساخت آکواریوم گیاهی به شما علاقمندان نحوه ساخت و راه اندازی انواع اکواریوم را به صورت گام به گام ارائه دهد. مجموعه آموزش ساخت آکواریوم گیاهی با بیش از 17 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی به همراه زیرنویس فارسی آموزش ساخت و راه اندازی انواع آکواریوم آب شیرین، آب شور و پلنت را ارائه داده و به طور کامل شما را با نحوه صحیح نگهداری از آکواریوم آشنا می کند. شما در این مجموعه با تجهیزات مهم برای راه اندازی آکواریوم آب شیرین، آب شور و پلنت آشنا شده و یاد میگیرید که چطور از آن ها در آکواریوم خود استفاده کنید. همچنین در مجموعه آموزش ساخت آکواریوم گیاهی شما با انواع گیاهان دریایی مناسب آکواریوم گیاهی آشنا شده و نحوه صحیح نگهداری از آن ها را فرا میگیرید.


مجموعه آموزش ساخت آکواریوم گیاهی برای چه کسانی مناسب است؟

 آموزش ساخت آکواریوم گیاهی برای تمامی کسانی که به دنبال داشتن یک آکواریوم زیبا در محل زندگی و یا محل کار خود هستند، می تواند مناسب باشد چرا که در این مجموعه تمامی مراحل ساخت و راه اندازی آکواریوم آب شیرین، آب شور و پلنت به صورت کامل و مرحله به مرحله آموزش داده می شود. مجموعه آموزش ساخت آکواریوم گیاهی را می توان به کسانی که در حوزه پرورش و فروش ماهیان آکواریومی فعالیت دارند نیز پیشنهاد کرد تا با مشاهده مجموعه آموزش ساخت و راه اندازی انواع آکواریوم به دانش و مهارت خود در این زمینه بیافزایند.


چرا ساخت و راه اندازی آکواریوم را فرا بگیریم؟

سبک نوین زندگی شهری و آپارتمانی مردم را از طبیعت و آرامش موجود در آن محروم کرده و بسیاری به دنبال این هستند که گوشه ای از آرامش طبیعت را با خرید و پرورش گل و گیاه، حیوانات خانگی و البته داشتن یک آکواریوم با ماهیان زینتی جذاب به خانه خود بیاورند. در این بین داشتن آکواریوم و نگهداری از ماهیان زینتی به نسبت طرفداران بیشتری در بین مردم به خصوص ایرانیان دارد چرا که نگهداری از آکواریوم و ماهیان زینتی از نگهداری و پرورش یک حیوان خانگی و یا گل و گیاه های آپارتمانی به زمان و دردسر کمتری نیازمند است. آکواریوم علاوه بر استفاده در منازل، در هتل ها، بیمارستان ها، مراکز تفریحی و... نیز مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید با فراگیری دانش و مهارت ساخت و راه اندازی آکواریوم آب شیرین، آب شور و یا آکواریوم پلنت شروع به فعالیت در این زمینه کنید و از این راه کسب درآمد داشته باشید.
در پایان مجموعه ساخت و راه اندازی آکواریوم چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

مجموعه آموزش ساخت آکواریوم گیاهی در ابتدا اصول و نکات مقدماتی نگهداری صحیح از آکواریوم و شرایطی که باید برای نگهداری از آکواریوم و ماهیان زینتی فراهم کنید را به شما ارائه می دهد. سپس در بخش بعدی مجموعه به آموزش ساخت آکواریوم و همچنین نحوه راه اندازی آکواریوم آب شیرین، آب شور و پلنت (گیاهی) به صورت مرحله به مرحله می پردازد و شما با مشاهده هر بخش از آموزش ها می توانید آکواریوم مورد نظر خود را راه اندازی کنید. در قسمت آموزش راه اندازی آکواریوم گیاهی با نحوه کاشت و نگهداری انواع گیاهان دریایی آشنا شده و با مشاهده این بخش از مجموعه می توانید آکواریوم گیاهی با گیاهان مورد نظر خود را راه اندازی کنید.

بازارکار ساخت و راه اندازی آکواریوم

همانطور که پیش از این گفته شد استفاده از آکواریوم در منازل، هتل ها، مراکز تفریحی، مراکز خرید و... زیاد بوده و بسیاری به دنبال داشتن یک آکواریوم زیبا و جذاب می باشند. همچنین امروزه خرید و فروش ماهیان زینتی رونق بالایی داشته و بسیاری به دنبال پرورش گونه خاصی از این ماهیان زینتی هستند که طبیعتا برای پرورش، نگهداری و فروش نیازمند آکواریوم مخصوص آن ماهی می باشند. از این رو شما با فراگیری دانش و مهارت ساخت و راه اندازی انواع آکواریوم از قبیل آکواریوم آب شیرین، آب شور و آکواریوم پلنت می توانید درآمد خوبی از این راه کسب کنید. هزینه و درآمد های حاصل از ساخت و راه اندازی آکواریوم متغیر بوده چرا که آکواریوم آب شیرین نسبت به سایر آکواریوم ها ارزان تر تمام شده و هزینه های راه اندازی و نگهداری از آکواریوم های آب شور مرجانی بسیار بالاتر می باشد. البته لازم به ذکر است که اندازه و ابعاد آکواریوم و جنس شیشه استفاده شده در آن هم در این موضوع بسیار تاثیر گذار می باشد. در مجموع می توان گفت که بازار کار ساخت، راه اندازی آکواریوم به همراه پرورش و خرید و فروش ماهیان زینتی امروزه جز تجارت های پردرآمد می باشد.


سرفصل های مجموعه آموزش ساخت آکواریوم گیاهی

•    معرفی و آشنایی با ساخت و نگهداری آکواریوم

•    ساخت آکواریوم

•    راه اندازی آکواریوم پلنت (گیاهی)

•    ساخت و راه اندازی آکواریوم آب شیرین

•    راه اندازی آکواریوم آب شور با صخره مرجانی
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آکواریوم گیاهی بدون فیلتر