حجم فایل: 23244MB نوع : قیمتی قیمت: 1,633,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش ساخت آبنمای سنگی

درباره ی مجموعه آموزش ساخت آبنمای سنگی

مجموعه ی آموزش ساخت آبنمای سنگی که مجموعه ای جامع و بسیار کاربردی می باشد؛ شامل سه بخش بوده که بخش اول به توضیح جامع و معرفی کامل انواع تجهیزات مورد نیاز برای ساخت آبنما از جمله انواع فیلتر؛ پمپ آب؛ سیستم دوز برای آبنما و... می پردازد؛ یکی از نقاط قوت مجموعه ی آموزش ساخت آبنمای سنگی که به زبان انگلیسی و با زیرنویس تحت الفظی می باشد؛ معرفی و نمایش کامل تجهیزات و اجزای آنها  و نحوه ی کار و رفع ایرادات احتمالی آنها می باشد. بخش دوم مجموعه آموزش ساخت آبنمای سنگی نحوه ی ساخت و نصب و نگهداری آبنماهای با فرآیند ساخت آسان تر را به هنرجو آموزش داده و وی را برای ساخت آبنماهای پیشرفته تر آماده می کند؛ در بخش سوم مجموعه ی آموزش ساخت آبنمای سنگی؛ هنرجو که اکنون دانش و مهارت اولیه و پیش زمینه کافی برای ساخت آبنماهای حرفه ای تر و بزرگتر را کسب کرده است  نحوه ی ساخت انواع آبنماهای آبشاری بزرگ؛ آبنماهای خارجی و فواره در فضای باز و... را می آموزد. شیوه ی آموزش در مجموعه ی آموزش ساخت آبنمای سنگی بدین صورت است که مدرسین به صورت تفصیلی و گام به گام؛ تمامی آموزشها شامل تمامی مراحل ساخت، نصب، راه اندازی، تعمیر و نگهداری را به صورت عملی در ویدئو های با کیفیت به معرض نمایش می گذارند. مجموعه ی ساخت آبنمای سنگی نیاز به پیش زمینه ی خاصی ندارد و شما با هر سطحی، سواد توانایی یادگیری آن را دارید.
این مجموعه برای چه کسانی مفید است؟

درمرحله ی اول اگر شما درجست و جوی شغل وحرفه ای با درآمد بسیار مناسب می باشید و یا با معماری و طراحی داخلی و جانمایی آشنایی دارید این مجموعه ی آموزشی برای شما بسیار مناسب می باشد؛ همچنین اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که برای دکوراسیون داخلی منزل و محیط زندگی خود اهمیت قائل می باشید و به دنبال زیباسازی محیط زندگی خود هستید؛ مجموعه ی آموزش ساخت آبنمای سنگی برای شما نیز بسیارمفید خواهد بود چرا که بعد از اتمام آموزشها به راحتی این توانایی را خواهید داشت که بدون صرف هزینه؛ آبنماهای مناسب برای محیط زندگی خود را بسازید. مجموعه ی آموزش ساخت آبنمای سنگی نیز برای صاحبان مشاغلی که به دنبال زیبا سازی محیط کاری خود؛ جذب وحفظ مشتریان خود هستند بسیار مناسب می باشد زیرا خودشان توانمندی ساخت، نصب و راه اندازی آبنما را فرا گرفته و دیگر نیازی به متحمل شدن هزینه برای این امر نخواهند داشت. بعلاوه اگر در منزل، باغ و یا محل کار خود آبنما دارید و می خواهید که  نحوه ی نگهداری و حفظ و تعمیر آن را فرا بگیرید، مجموعه ی آموزش ساخت آبنمای سنگی برای شما هم بسیار مناسب می باشد.

بازار کار ساخت آبنما سنگی در ایران

از گذشته  تا کنون آب نزد ایرانیان و در فرهنگ ایرانی از ارزش والایی برخوردار بوده و القا کننده ی روشنایی و سرزندگی و نشاط می باشد و در معماری سنتی ایرانی بسیار کاربرد داشته است. با گذشت زمان و افزایش جمعیت شهرها، پیشرفت بشر در تکنولوژی و از طرفی مکانیزه و ماشینی شدن جوامع، فضاهای شهری و منازل مسکونی ازفرهنگ غنی معماری ایرانی فاصله گرفتند و عناصر طبیعی و زیبایی شناختی معماری، جای خود را به ساختمان های بلند، برج ها و مجتمع های مسکونی بی روح و گرفته دادند. لذا با توجه به ضرورت وجود فضاهای طبیعی و عناصر زیبایی شناختی معماری در محیط های شهری، تقاضا برای ساخت و راه اندازی انواع آبنماها رو به افزایش می باشد. از طرفی تبدیل شدن منازل مسکونی بزرگ و حیاط داربه همراه حوض ها و باغچه ها؛ایوان ها و... که جزئی از فرهنگ پربار ایرانی بودند به آپارتمانهای کوچک و تاریک؛ افراد زیادی را بر این داشته است تا با اضافه نمودن آبنماهای مناسب منازل مسکونی تا حدودی نقص های موجود را برطرف سازند. همچنین با افزایش کسب و کارها و از طرفی افزایش رقابت بین صاحبان مشاغل، آنها در پی ایجاد مزیت های رقابتی بوده لذا رستوران داران، هتل داران و تمامی کسب کارهایی که بدنبال جذب و حفظ مشتری هستند و یا دارای فضای سنتی می باشند؛ متقاضی استفاده از ابزارها و اجزای زیبایی شناختی بوده که یکی از مهمترین و پر کاربردترین این اجزاها، آبنماها می باشند؛ بنابراین با توجه به نکات ذکر شده  واضح و مشخص می باشد که روز به روز تقاضا برای نصب و راه اندازی آبنماها رو به افزایش بوده و با توجه به این امر که حرفه و شغل ساختن آبنما با اشباع شدن فاصله ی زیادی دارد؛ بازار بلقوه ی بسیار بزرگی در انتظارهنرجویان و متقاضیان این حرفه و کسب وکار می باشد. لازم به ذکر است که برای راه اندازی این کسب وکار نیازی به خرید تجهیزات سنگین و خاصی ندارید؛ لذا بدون نیاز به سرمایه ی زیادی شما قادر به ورود به این کسب و کار خواهید بود.
در پایان مجموعه آموزش ساخت آبنما سنگی چه اتفاقی رخ خواهد داد؟

پس از اتمام آموزشها در مجموعه آموزشی ساخت آبنمای سنگی؛ هنرجو با انواع تجهیزات مورد نیاز برای ساخت آبنما آشنا می گردد و اجزای داخلی آنها را نیز می شناسد و توانایی رفع نقص آنها را خواهد داشت و همچنین  توانمندی ساخت؛ نصب؛ راه اندازی و رفع نقص وتعمیر انواع مختلف آبنماهای سنگی را کسب خواهد کرد و توانایی ورود به بازار کار بسیار بزرگ این حوزه را خواهد داشت. 

لیست سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش ساخت آبنما سنگی:

بخش اول:

تجهیزات ساخت آبنما

بخش دوم:

ساخت آبنمای آبشاری

ساخت آبنمای سنگی

ساخت آبنمای رودخانه ای

ساخت آبنمای طرح کاسه آبریز

ساخت آبنما برای حیاط خلوت

ساخت آبنما طرح حوضچه کوچک برای پیش صحن خانه

بخش سوم:

ساخت مرحله به مرحله آبنما آبشاری بزرگ

ساخت آبشار رودخانه ای بزرگ با سنگ

ساخت آبنماهای خارجی

ساخت فواره در فضای باز

ساخت حوضچه با آبنما برای قورباغه ها

ساخت حوضچه و آبنمای سنگی

 ساخت و ارتقا حوضچه

مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش ساخت آبنما