حجم فایل: 4638MB نوع : حجمی قیمت: 54,352 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زیست شناسی عمومی

آموزش زیست شناسی عمومی

آموزش زیست شناسی عمومی که توسط پروفسور Bryan Cardella تدریس شده است تمامی مباحث مربوط به زیست شناسی از میکروسکوپی گرفته تا ماکروسکوپی را پوشش داده است. این دوره آموزشی برای هردو گروه دانش آموزان دبیرستانی و دانشجویان که قصد فراگیری علوم زیست شناسی را داشته یا به دنبال مرور و بررسی اطلاعات زیست شناسی خود هستند، مناسب می باشد.


آموزش زیست شناسی عمومی - آموزش زیست شناسی عمومی

مدرس مجموعه آموزش زیست شناسی عمومی تمامی مفاهیم مربوط به این علم را به شیوه ای جذاب و قابل فهم و از طریق هزاران جدول و نمودار آموزش داده است به گونه ای که برای تمامی افراد قابل درک خواهد بود. آموزش زیست شناسی عمومی با مقدمه ای بر علم زیست شناسی آغاز شده و در ادامه مباحثی نظیر مبحث مولکولی در زیست شناسی، مباحث در ارتباط با سلول ها نظیر انرژی، تقسیم سلولی و انتقال را به طور کامل شرح داده است.

آموزش زیست شناسی عمومی - آموزش زیست شناسی عمومی

در ادامه مجموعه آموزش زیست شناسی عمومی به آموزش DNA, RNA, ژنتیک و تاریخچه حیات پرداخته و تمامی این موارد را به تفضیل آموزش داده است. اگر علاقمند به آشنایی با انواع جانداران و تنوع زندگی روی کره زمین مانند ویروس ها، قارچ ها، حیوانات و ... می باشید مجموعه آموزش زیست شناسی عمومی اطلاعات جامعی در این رابطه در اختیارتان قرار خواهد داد. اکولوژی، آزمایشگاه زیست شناسی و تولید کربن دی اکسید از دیگر مواردی است که این مجموعه آموزشی به آن پرداخته است.

آموزش زیست شناسی عمومی

مجموعه آموزش زیست شناسی عمومی که شامل 7 بخش با میانگین زمانی 3 ساعت می باشد تمامی آنچه را که در زمینه علم زیست شناسی ضروری است در اختیار علاقمندان قرار می دهد. باید افزود زیست شناسی علم مربوط تحقیق و مطالعه زندگی جانداران زنده می باشد به گونه ای که اطلاعات بسیاری نظیر ویژگی ها، فرایند و رفتار و نحوه پیدایش بسیاری از گونه ها را مورد بررسی قرار می دهد. اگر علاقمند به فراگیری قواعد و اصول کلی زیست شناسی می باشید مجموعه آموزش زیست شناسی عمومی تمام آنچه را که به دنبال یادگیری آن هستید در اختیارتان قرار خواهد داد.   

آموزش زیست شناسی عمومی

لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

-Introduction to Biology 

-Cells Structure & Function

-From DNA to Protein 

-History of Life

-Diversity of Life

-Ecology

-Laboratory                                                                           مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه