حجم فایل: 8838MB نوع : قیمتی قیمت: 432,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته

زومبا که ورزشی هوازی و همراه با حرکات ورزشی است، در اواسط دهه 1990 توسط بتوپرز در شهر کالی واقع در کلمبیا اختراع گردید. کلمه زومبا معنای خاصی ندارد و کاملا به صورت قراردادی به عنوان نام تجاری انتخاب شده که این نام تجاری متعلق به Zumba Fitness, LLC می باشد. در یک کلاس حدودا یک ساعته زومبا، یک فرد می تواند بسته به انرژی که مصرف می کند، بین 500 تا 1000 کالری بسوزاند که این ورزش گروهی و شاد می تواند به فرم دهی اندام های بدن نیز کمک کند.

زومبا انواع مختلفی دارد که بر اساس گروه های سنی افراد و مهارت آنان در اجرای حرکات، متفاوت است. این پکیج آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته که توسط مدرسه Saskia تهیه شده، شامل برخی از انواع زومبا مانند زومباتومیک یا Zumba Kids، Zumba Step، Fitness Dance و Strong Zumba می شود. زومباتومیک برای کودکان بین 7 تا 11 سال طراحی شده که می تواند از طریق حرکات ورزشی، سرگرمی مناسبی برای کودکان باشد. Zumba Step تمرینات بدنی شامل روال های زومبا و گام های ایروبیک با ریتم است. Strong Zumba هم که در سال 2016 راه اندازی شد، ترکیبی از تمرینات متناوب و شدید، منطبق بر ریتم موسیقی می باشد که شامل حرکات جهشی و اسکوات بوده و به عضله سازی افراد کمک خواهد کرد. Fitness Dance یکی از انواع ورزش های گروهی است که شامل بسیاری از حرکات ورزشی می باشد. این نوع تمرین هوازی، تمام قسمت های بدن را درگیر می کند که انجام این تمرینات به طور مرتب، موجب افزایش تناسب اندام و تغییر شکل بدن افراد شده، اعتماد به نفس را افزایش و استرس را کاهش می دهد.

پکیج آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی گروه های سنی مناسب بوده و می تواند در کنار ورزش و تناسب اندام، موجب شادی و نشاط افراد شود. فایلهای مشابه

  1. آموزش پیشرفته حرکات ورزشی و هیپ هاپ