حجم فایل: 8673MB نوع : قیمتی قیمت: 1,219,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته

درباره آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته

آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته با بیش از 12 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی تحت الفظی در وب سایت 118 فایل برای علاقمندان به این ورزش' >ورزش مفرح ارائه شده است. آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته یکی از ورزشی هوازی و همراه با حرکات ورزشی متنوع است که ورزش' >ورزش زومبا در اواسط دهه 1990 توسط بتوپرز در شهر کالی واقع در کلمبیا اختراع گردید. کلمه زومبا معنای خاصی ندارد و کاملاً به صورت قراردادی به عنوان نام تجاری انتخاب شده که این نام تجاری متعلق به  Zumba Fitnessو LLC می‌باشد. در یک کلاس آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته حدودا یک ساعت ورزش' >ورزش زومبا موجب می‌شود یک فرد بتواند بسته به انرژی که مصرف می‌کند، بین 500 تا 1000 کالری بسوزاند. این ورزش' >ورزش گروهی و شاد می‌تواند به فرم دهی اندام های بدن نیز کمک کند. زومبا انواع مختلفی دارد که بر اساس گروه‌های سنی افراد و مهارت آنان در اجرای حرکات، متفاوت است. مجموعه آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته که توسط مدرسه Saskia تهیه شده، شامل برخی از انواع زومبا مانند زومباتومیک یا Zumba Kids، Zumba Step، Fitness Dance و Strong Zumba  می‌شود. زومباتومیک برای کودکان بین 7 تا 11 سال طراحی شده که می‌توان گفت آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته از طریق حرکات ورزشی شاد، سرگرمی' >سرگرمی مناسبی برای کودکان است. Zumba Step تمرینات بدنی شامل روال های زومبا و گام‌های ایروبیک با ریتم است. Strong Zumba هم که در سال 2016 راه اندازی شد، ترکیبی از تمرینات متناوب و شدید، منطبق بر ریتم موسیقی می‌باشد که شامل حرکات جهشی و اسکوات بوده و به عضله سازی افراد کمک خواهد کرد. Fitness Dance یکی از انواع ورزش' >ورزش های گروهی است که شامل بسیاری از حرکات ورزشی را دربرمی‌گیرد. این نوع تمرین هوازی، تمام قسمت‌های بدن را درگیر می‌کند که انجام این تمرینات به طور مرتب، موجب افزایش تناسب اندام و تغییر شکل بدن افراد شده، اعتماد به نفس را افزایش و استرس را کاهش می دهد. در آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته زومبا علاوه برای کودکان تمرینات متنوعی برای فیت‌نس هم ارائه می‌دهد که با کمک این بخش از آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته می‌توانید فرم بدنی مناسبی داشته باشید. جالب است بدانید که زومبا باعث می‌شود پس از مدتی احساس نشاط و سرزندگی در شما ایجاد شود. به دلیل آهنگ‌های جذاب این مجموعه بیشتر به ورزش' >ورزش کردن ترغیب خواهید شد و برخلاف ورزش‌های دیگر که پس از مدتی از ورزش' >ورزش خسته می‌شوید، زومبا موجب می‌شود بیشتر به ورزش' >ورزش کردن علاقمند شوید به گونه‌ای که هر روز این ورزش' >ورزش را انجام خواهیدداد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته به گونه‌ای ارائه شده که برای همه سنین مناسب باشد و بتوانند همگام با آموزش‌ها ورزش' >ورزش زومبا را به صورت اصولی و درست انجام دهند. همچنین ورزشکاران و علاقندان به ورزش' >ورزش که می‌خواهند وزن خود را ثابت نگه‌دارند و یا به دنبال روشی برای کاهش وزن هستند، آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته بهترین گزینه برای آن‌ها محسوب می‌شود، زیرا می‌توانند همراه با مربی آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته حرکات را اصولی یاد بگیرند تا پس از ورزش' >ورزش دچار گرفتگی عضله نشوند.


در پایان آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته چه اتفاقی می‌افتد؟

در پایان آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته از کودکان تا بزرگسالان با این ورزش' >ورزش به سلامتی و نشاط دست پیدا می‌کنند، زیرا در این مجموعه آهنگ‌های معروفی در ضمن ورزش' >ورزش پخش می‌شود که باعث افزایش نشاط و سرزندگی می‌شود. همچنین در انتهای آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته به خوبی مشاهده خواهید کرد که وزن شما به طور چشمگیری کاهش پیدا کرده و به فرم بدنی متناسب دست یافته‌اید. توجه داشته باشید آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته توسط برترین و مجرب‌ترین اساتید دنیا ارائه شده که می‌توانید با اطمینان همراه آن‌ها ورزش' >ورزش کنید و تناسب‌اندام خوبی داشته باشید.بازار کار آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته چگونه است؟

با کمک آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته می‌توانید به یک مربی زومبا تبدیل شوید و از آنجا که این ورزش' >ورزش در حال حاضر طرفداران بسیار پیدا کرده می‌توانید با آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته به یک مربی حرفه‌ای تبدیل شوید و به صورت خصوصی و عمومی به علاقمندان زومبا را آموزش دهید. از آن جا که بسیاری به دنبال کاهش وزن هستند قادرید با آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته به این دسته از افراد کمک کنید تا به وزن ایده‌آل خود برسند  جالب است بدانید درآمد مربیان ورزش' >ورزش زومبا بین 4 تا 6 میلیون تومان در ماه است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


سرفصل‌های آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته داخل این مجموعه:

•    آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته  برای تناسب اندام

•    آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته برای کودکان

•    زومبا برای مناسبت های مختلف

•    راهنمایی آموزش زومبا از مبتدی تا پیشرفته برای فیتنس

•    آموزش کامل زومبا

•    آموزش زومبا با کش
ویدئوی معرفی محصول:

فایلهای مشابه

  1. آموزش پیشرفته حرکات ورزشی و هیپ هاپ