حجم فایل: 26009MB نوع : قیمتی قیمت: 1,828,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زناشویی

درباره مجموعه آموزش زناشویی

روابط زناشویی مهم ترین و حیاتی ترین بخش همه ی ازدواج هاست و متاسفانه امروزه عدم آگاهی زوجین از مسائل خانواده و زناشویی و کمبود شناخت کافی نسبت به همدیگر باعث بروز بسیاری از مشکلات در زندگی مشترک آن ها شده است. تحقیقات نشان داده که درصد انبوهی از ازدواج هایی که بدون آموزش و آگاهی نسبت به مسائل خانواده و زناشویی انجام می شود به مشکل خورده و با شکست مواجه می شود و طبق آمار، بعد از مسائل مالی، مشکلات در روابط زناشویی اصلی ترین دلیل برای طلاق و جدایی زوجین شناخته شده است. علاوه بر موضوع خانواده و روانشناسی مربوط به آن، رابطه جنسی و مسائل زناشویی نقش بسیار مهمی در ازدواج دارد ولی با این حال زوج های بسیاری بدون توجه عمیق به این موضوعات زندگی مشترک خود را آغاز می کنند. وب سایت 118 فایل تلاش کرده با مجموعه آموزش زناشویی تمامی مسائل خانواده، روابط زوجین، شیوه ارتباط با یکدیگر، زناشویی و مباحث جنسی توسط اساتید برجسته خارجی را به شما ارائه دهد. مجموعه آموزش زناشویی با بیش از 50 ساعت ویدئو به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی می باشد به آموزش خانواده، آموزش آمادگی قبل از ازدواج، مباحث آموزش خانواده و ازدواج، بررسی مشکلات رایج زندگی زناشویی، نکاتی برای خانم ها در زندگی مشترک، نکاتی برای آقایان در زندگی مشترک، روابط زناشویی، رابطه جنسی و صمیمیت، آشنایی با دستگاه تولید مثل زنان و مردان، تقویت جنسی، مهم ترین نکات رابطه جنسی و غیره می پردازد. رزومه اساتیدی که در مجموعه آموزش زناشویی به ارائه موضوعات مختلف پرداخته اند به شرح زیر می باشد:

Paul Friedman روانشناس ازدواج و بنیان گذار بنیاد ازدواج که یک سازمان غیر انتفاعی است. پائول کتاب های زیادی در این حوزه نگاشته است که کتاب شکستن چرخه یکی از آنهاست.

John gottman نویسنده و روانشناس آمریکایی که بیش از 40 سال از زندگی اش را به تحقیق درباره مسئله ی ازدواج پرداخته است. بیشتر شهرت جان گاتمن برای تحقیقاتش درباره ی ازدواج و ثبات زندگی مشترک است. کتاب های جان گاتمن همیشه در فهرست پرفروش ترین آثار روانشناسی زندگی زناشویی و شناخت خانواده و طلاق قرار دارد و خود او نیز تاکنون جوایز زیادی را دریافت کرده است. از آثار او می توان موفقیت یا شکست ازدواج، ازدواج ها چرا موفق می شوند و چرا شکست می خورند، کلید های پرورش هفت اصل موفقیت در ازدواج و زناشویی را نام برد.

Mort Fertel روانشناس ازدواج و خانواده، فارغ التحصیل دانشگاه پنسیلوانیا می باشد. او مدیرعامل یک سازمان بین المللی غیر انتفاعی ازدواج است.

Lindsey Takara Doe یک روانشناس بالینی و مربی جنسی در آمریکا است که بیشتر به خاطر سری ویدئوهای آنلاین خود شناخته شده است. ویدئوهای اموزشی این روانشناس که مربوط به مسائل جنسی و زناشویی است در مجموعه آموزش زناشویی قرار داده شده است.


مجموعه آموزش زناشویی برای چه کسانی مناسب است؟
آگاهی نسبت به مسائل خانواده و زناشویی لازمه شروع هر رابطه و زندگی مشترک است و از طرف بسیاری از روانشناسان و مشاوران خانواده آگاهی و شناخت کامل این مسائل برای مرد و زن را قبل ازدواج توصیه می کنند. همچنین زوج هایی که نیاز دارند تا بیشتر با موضوعات خانواده و زناشویی آشنا شده و آن ها را در زندگی و رابطه مشترک خود به کار برند می توانند از مجموعه آموزش زناشویی استفاده کنند. متاسفانه از آنجایی که مسائل جنسی و زناشویی به درستی به افراد آموزش داده نشده است و تقریبا اکثر زوج ها بدون شناخت و آگاهی کامل نسبت به این مسائل زندگی مشترک خود را شروع می کنند و در ادامه با مشکلات فراوانی رو به رو می شوند، می توان مجموعه آموزش زناشویی را برای همه زوج ها مناسب دانست. از طرفی از آنجایی که اساتید خارجی برجسته ای در مجموعه آموزش زناشویی به ارائه مطالب مختلف در حوزه خانواده و زندگی زناشویی پرداخته اند می توان گفت که مجموعه آموزش زناشویی برای دانشجویان رشته روانشناسی خانواده، مشاورانی که در ابتدای راه هستند و غیره مفید و آموزنده خواهد بود و قطعا موجب افزایش دانش آن ها در این زمینه خواهد شد.


چرا آموزش زناشویی را فرا بگیریم؟
موضوع روانشناسی خانواده، روابط زوجین و مسائل جنسی و زناشویی جزء مهم ترین ارکان یک زندگی مشترک موفق است و متاسفانه بسیاری از ازدواج هایی که به شکست می انجامد از عدم آگاهی زوجین نسبت به مسائل جنسی و زناشویی است. خانواده های زیادی دچار طلاق جنسی شده اند که به اشتباه به اسم طلاق عاطفی شناخته می شود و طبق صحبت کارشناسان خانواده این دو با هم متفاوت بوده و طلاق جنسی خیلی زود باعث طلاق عاطفی می شود. از این رو فراگیری آموزش زناشویی می تواند تا درصد زیادی به داشتن یک زندگی مشترک سالم و موفق کمک کند.


در پایان مجموعه آموزش زناشویی چه اتفاقی می افتد؟
مجموعه آموزش زناشویی به دو بخش کلی آموزش خانواده و زناشویی تقسیم می شود که در بخش آموزش خانواده به آمادگی قبل از ازدواج، مباحث آموزش خانواده و ازدواج، بررسی مشکلات رایج زندگی زناشویی و غیره پرداخته است که در این بخش مسائلی از قبیل چگونگی آمادگی برای ازدواج، نشانه هایی که نشان می دهد شما آماده ازدواج نیستید، تاثیر تفاوت در باورهای مذهبی در زندگی مشترک، پیدا کردن یک شوهر ایده آل، تفاوت های مرد و زن از لحاظ روحی، رفتاری و غیره، ازدواج با فرد صحیح، چگونگی افزایش صمیمیت در ازدواج، معادله شادی، ارتباطات در ازدواج و زندگی مشترک، رفتار مناسب و متقابل زوجین نسبت به هم در شرایط مختلف، مواجهه و حل مشکلات مختلفی که در زندگی مشترک پیش می آید و غیره ارائه شده است. مجموعه آموزش زناشویی در بخش روابط زناشویی به موضوعات رابطه جنسی و صمیمیت زوجین، آشنایی با دستگاه تولید مثل زنان و مردان، تقویت جنسی، نکات مهم رابطه جنسی موفق و غیره پرداخته است که در این بخش مسائلی از قبیل نیاز مردان در رابطه جنسی، ایجاد صمیمیت جنسی، صمیمیت عاطفی، تجربه یک رابطه جنسی فوق العاده، صمیمت ذهنی، جسمی، روحی و جنسی، راز یک رابطه جنسی فوق العاده، آشنایی با آناتومی دستگاه آلت جنسی زنان و مردان، مهارت های جنسی که باید آن ها را کشف کنیدف معاشقه کردن، ارگاسم زن و مرد، آشنایی با نقاط تحریک پذیر مردان و زنان، تمریناتی برای تقویت قوای جنسی، اشتباهات رایج در رابطه جنسی، درمان زود انزالی، مشکلات مختلف در رابطه جنسی، رابطه جنسی صحیح در شب زفاف، انواع رابطه جنسی، رابطه دهانی، پاسخ به سوالات رایج جنسی زوجین و غیره به شما ارائه شده است.

سرفصل های آموزشی مجموعه آموزش زناشویی
•    آموزش خانواده
•    آموزش آمادگی قبل از ازدواج
•    مباحث اموزش خانواده و ازدواج
•    بررسی مشکلات رایج زندگی زناشویی
•    چگونه ازدواجی که صدمه دیده را درست کنیم؟
•    نکاتی برای خانم ها
•    نکاتی برای آقایان
•    روابط زناشویی
•    رابطه جنسی و صمیمیت
•    آشنایی با دستگاه تولید مثل زن و مرد
•    تقویت جنسی
•    مهم ترین نکات رابطه جنسی


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مجموعه ای از سخنرانی های حجت الاسلام حسین دهنوی