حجم فایل: 12492MB نوع : قیمتی قیمت: 585,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان Lucy

آنچه وب سایت 118فایل در این پست برای شما همراهان گرامی فراهم آورده، مجموعه ای است بی نظیر تحت عنوان Learn English with Lucy که بیش از 14 ساعت آموزش زبان انگلیسی با موضوعات مختلف نظیر listening، دایره لغات، گرامر، اصطلاحات و عبارات روزمره و کاربردی می باشد به طوریکه برای زبان آموزان در هرسه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته مناسب خواهد بود.

در طول مجموعه Learn English with Lucy باهزاران اصطلاح و عبارت کاربردی در انگلیسی آشنا شده و نحوه به کار بردن این اصطلاحات در موقعیت های مختلف را فرا خواهید گرفت. مدرس مجموعه Learn English with Lucy خانوم Lucy بوده که از برترین اساتید زبان انگلیسی با لهجه بریتانیایی می باشد.
بخشی از ویدئوهای این مجموعه آموزش زبان انگلیسی به سفرهای مختلف لوسی به کشورهای متفاوت اختصاص داشته و در واقع به آموزش زبان انگلیسی در محیط ها و موقعیت های مختلف با افراد متفاوت می پردازد. تماشای مجموعه Learn English with Lucy در یادگیری تفاوت های میان دو لهجه امریکن و بریتیش و همچنین لغاتی که به طور خاص تنها آمریکایی ها یا انگلیسی ها به کار می برند، کمک ها ی فراوانی به شما خواهد کرد.

در پایان این مجموعه آموزش زبان انگلیسی Speaking، Listening و دایره لغاتتان به طور چشمگیری بهبود یافته و قادر به بیان درخواست خود در موقعیت های متفاوت خواهید بود. به عبارت بهتر مجموعه Learn English with Lucy انگلیسی روزمره در محیط واقعی را به شما آموزش می دهد. لازم به ذکر است تمامی ویدئوها با کیفیت 1080 می باشند.
اگر علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی بریتانیایی توسط یکی از بهترین اساتید native بوده و به دنبال تقویت مهارت listening خود می باشید تماشای مجموعه Learn English with Lucy را از دست ندهید.


ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مجموعه آموزشی فیس تو فیس کمبریج