حجم فایل: 23132MB نوع : قیمتی قیمت: 542,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان Engvid

آموزش زبان Engvid

آنچه وب سایت 118فایل در این پست برای شما فراهم آورده، دوره ای است تحت عنوان مجموعه ویدئویی آموزش زبان Engvid، که یکی از بهترین آموزش های سایت Engvid می باشد. مدرس این دوره آموزشی، Ronnie نام داشته که یکی از برترین مدرسان سایت Engvid بوده و به شیوه ای جذاب و نوین به آموزش زبان انگلیسی می پردازد.

آموزش زبان Engvid - آموزش زبان Engvid

آموزش زبان Engvid 1


اگر در زمینه یادگیری یا آموزش زبان انگلیسی فعالیت کرده و به دنبال یک منبع عالی برای یادگیری زبان هستید، بی شک تاکنون نام Engvid را شنیده اید. سایت این مجموعه یکی از برترین و محبوب ترین سایت های آموزش زبان انگلیسی معرفی شده به طوری که با گذشت زمان اندکی از روی کار آمدن این سایت، سیل عظیمی از کاربران، آن را به عنوان سایت محبوب خود انتخاب کرده و عنوان پربازدیدترین سایت آموزش زبان انگلیسی را اخذ کرده است.

آموزش زبان Engvid - آموزش زبان Engvid

مجموعه ویدئویی آموزش زبان Engvid، شامل 186 درس می باشد که هر سه سطح مقدماتی، متوسط و پیشرفته را دربرگرفته و پیرامون موضوعاتی نظیر تجارت، فرهنگ، اصطلاحات محاوره ای، reading ،writing ،vocabulary ، grammar، تافل، آیلتس، TOEIC و ... است. باید افزود درس ها با توجه به سطح و موضوع مورد نظر دسته بندی شده تا زبان آموز با توجه به سطح زبان انگلیسی خود، به انتخاب درس بپردازد.

آموزش زبان Engvid

لازم به ذکر است آموزش گرامر در این درس ها به صورت General بوده و برای آزمون های تافل و آیلتس نیز مناسب می باشد؛ علی رغم اینکه برخی از دروس به صورت مجزا به آموزش آیلتس و تافل پرداخته اند. از ویژگی های برجسته مجموعه ویدئویی آموزش زبان Engvid، می توان به کوتاه و مفید بودن هر درس اشاره کرد به طوری که برای مخاطب خسته کننده نبوده و لازم نیست فرد زمان زیادی را صرف آموزش کند. 

آموزش زبان Engvid

آموزش زبان Engvid 1


مجموعه آموزش زبان Engvid نه تنها برای دانش آموزان و دانشجویان با هرسطحی، بلکه برای اساتید زبان انگلیسی نیز مناسب خواهد بود. شیوه تدریس اساتید مجموعه ویدئویی آموزش زبان Engvid از حیث جذاب بودن می تواند موجب ارتقاء سطح اساتید زبان شده و در بهبود کلاس درس به آن ها کمک فراوانی نماید. ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش Engvid استاد Gill
  2. آموزش زبان انگلیسی engvid استاد Alex
  3. آموزش زبان انگلیسی با اساتید Engvid
  4. آموزش زبان Engvid استاد Jon