حجم فایل: 8980MB نوع : قیمتی قیمت: 420,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان فرانسه مبتدی

آموزش زبان فرانسه مبتدی

آموزش زبان فرانسه مبتدی مجموعه ای کامل به منظور آموزش زبان فرانسه برای مبتدیان می باشد. مدرس این مجموعه آموزشی الکسا (Alexa Polidaro's) نام داشته و به شیوه ای جذاب و همراه با طنز به آموزش زبان فرانسه می پردازد. در طول مجموعه آموزش زبان فرانسه مبتدی با اعداد در زبان فرانسه، نحو تلفظ هرعدد و روزهای هفته آشنا خواهید شد همچنین نحوه بیان آب و هوا، شیوه صحیح تلفظ حرف R در زبان فرانسوی و کلمات پرسشی گوناگون را فرا خواهید گرفت.


آموزش زبان فرانسه مبتدی 1

آموزش زبان فرانسه مبتدی - آموزش زبان فرانسه مبتدی

مجموعه آموزش زبان فرانسه مبتدی شامل سه بخش می باشد که بخش اول دربردارنده بیش از 20 درس بوده و برای افراد کاملاً مبتدی مناسب خواهد بود در ادامه بخش دوم این مجموعه بیش از 50 درس را در برگرفته است که برای سطوح پیشرفته تر تهیه شده است. باید افزود بخش دوم به آموزش اعداد و گرامر زبان فرانسه پرداخته است. افعال در زبان فرانسه به سه گروه تقسیم می شوند که بخشی از دروس مجموعه آموزش زبان فرانسه مبتدی به آموزش انواع فعل در زبان فرانسه، نحوه ساخت و تلفظ هر کدام توجه ویژه ای خواهد داشت. تلفظ و لهجه ی صحیح در هر زبانی که آن را فرا می گیرید نشانه پرستیژ خاص در آن زبان می باشد. زبان فرانسه و صحبت کردن به این زبان مبحثی فراتر از فقط دانستن لغت و گرامر می باشد بلکه شما باید بتوانید با لهجه خوبی به زبان فرانسوی صحبت کنید.

آموزش زبان فرانسه مبتدی - آموزش زبان فرانسه مبتدی

مجموعه آموزش زبان فرانسه مبتدی نحوه تلفظ درست و در واقع صداهای زبان فرانسه را به شما آموزش می دهد به طوریکه با تماشای مداوم هر درس و تکرار و تمرین فراوان قادر به مکالمه زبان فرانسوی همانند یک فرانسوی زبان(Native) خواهید بود. مجموعه آموزش زبان فرانسه مبتدی در واقع با عنوانLearn French with Alexa شناخته می شود و مدرس فوق العاده این مجموعه باعث شهرت جهانی مجموعه Learn French with Alexa شده است. خانم الکسا که خود فرانسوی الاصل می باشد سال ها در زمینه آموزش زبان فرانسه به غیر فرانسوی زبان ها فعالیت کرده و در این زمینه سابقه ای طولانی دارد.


آموزش زبان فرانسه مبتدی 1


آموزش زبان فرانسه مبتدی

لازم به ذکر است مجموعه آموزش زبان فرانسه مبتدی به زبان انگلیسی بوده و تسلط نسبی به زبان انگلیسی برای فهم بهتر آموزش ها ضروری است اما مدرس این مجموعه آموزشی، انگلیسی را روان و ساده صحبت می کند به طوریکه برای زبان آموزان کاملاً قابل فهم خواهد بود همچنین کلیه دروس دارای زیرنویس فارسی بوده تا امر آموزش را تا حد امکان تسهیل ببخشد. 

با توجه به اینکه مدرس مجموعه آموزش زبان فرانسه مبتدی خود فرانسوی است از این رو تماشای مداوم این مجموعه باعث بهبود لهجه فرانسوی افراد خواهد شد. در یادگیری یک زبان جدید مهمترین مسئله ای که باید مورد توجه قرار گیرد یک منبع معتبر و قابل اعتماد می باشد، لذا وب سایت 118فایل یکی از برترین و در عین حال معتبرترین منابع آموزش زبان فرانسه را برای شما همراهان همیشگی فراهم آورده است. اگر علاقمند به یادگیری زبان فرانسه به صورت کاملاً اصولی و از پایه می باشید، مجموعه آموزش زبان فرانسه مبتدی را از دست ندهید.


آموزش زبان فرانسه مبتدی 1

لیست سرفصل های این مجموعه آموزشی عبارتند از:

بخش اول:

- درس 1-20

بخش دوم:

- دروس 21-60

بخش سوم:

-Alexa grammar

-numbersویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه