حجم فایل: 6963MB نوع : قیمتی قیمت: 979,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان فارسی کودکان

درباره آموزش زبان فارسی کودکان

آموزش زبان فارسی کودکان با بیش از 14 ساعت ویدئو کوتاه برای کودکان 6 ماه به بالا ارائه شده است. آموزش زبان فارسی به کودکان با الفبای فارسی شروع می شود و سپس به آموزش اعداد، اشکال هندسی، حیوانات، رنگ ها، میوه ها، ترانه های کوکان و داستان های فارسی می پردازد. آموزش زبان فارسی کودکان با آهنگ، خمیربازی و تصویر الفبای فارسی را به کودکان یاد می دهد. آموزش اعداد یک تا بیست، اشکال هندسی همراه با شکل، حیوانات اهلی و وحشی با صدا به سبک هایی شاد و جذاب، باعث می شود کودکان بیشتر جذب شوند و برای یادگیری ترغیب می شوند. رنگ ها به کمک کار دستی، مهارت های خیاطی، بازی و شعر آماده شده تا به صورت شهودی و عینی کودکان با رنگ ها آشنا شوند. میوه ها و سبزیجات بخش بعدی آموزش زبان فارسی کودکان است که در ویدئوهایی شاد انواع میوه و سبزی را معرفی می کند. همچنین دستور تهیه دسر، نان، صبحانه با استفاده از تخم مرغ شانسی آموزش داده شده تا مهارت جزئی کودکان در این زمینه افزایش پیدا کند. ترانه های کودکان شامل آموزش اجزای صورت با جیکو و عسل، خانواده انگشتی، وعده های غذایی، روزهای هفته، شغل ها و ورزش' >ورزش ها می شود. درخت بخشنده، کوزه سحرآمیز، پنج نخود، پوست الاغ، جک و لوبیای سحرآمیز، زیبای خفته، سرباز حلبی وفادار، سیندرلا و شاهزاده خوشحال از جمله داستان های آموزش زبان فارسی کودکان است که به صورت انیمیشن در مجموعه قرار دارد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش زبان فارسی کودکان برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش زبان فارسی کودکان برای خردسالان بالای 6 ماه مناسب بوده و با کمک ویدوئوهای کوتاه، زبان فارسی را به صورت اصولی و درست فرا می گیرند. تلفظ حروف، کلمات و اعداد که برای کودکان همواره مشکل بوده با تکرار موجب می شود بتوانند تلفظ درست را یاد بگیرند. داستان هایی آموزنده که به صورت انیمیشن هایی شاد ارائه می شود در آموزش زبان فارسی کودکان موثر است. داستان هایی نظیر شاهزاده قورباغه، شیر و موش، علاالدین و چراغ جادو، قوی وحشی، ملکه برفی، مورچه و ملخ، پینوکیو، خورشید و ماه و غیره مناسب برای همه کودکان می باشد. آموزش زبان فارسی کودکان رنگ ها، میوه ها و حیوانات مختلفی را همراه با شکل و روش های مختلف برای خردسالان بالای 6 ماه آماده کرده است که با ویدئو های آموزش زبان فارسی کودکان می توانند رنگ ها، میوه ها و حیوانات را به خوبی فرا بگیرند. علاوه بر این ها آموزش زبان فارسی کودکان مناسب برای یادگیری اعداد یک تا بیست و اشکال هندسی می باشد که به صورت شکل های واضح و بازی های جذاب ارائه شده است.


چرا آموزش زبان فارسی کودکان را خریداری کنید؟

آموزش زبان فارسی کودکان در سن پایین بهتر است و از آن جایی که کودکان بیشتر از 5 الی 7 دقیقه نمی توانند روی یادگیری تمرکز داشته باشند پیشنهاد می کنیم کلیپ هایی که در آموزش زبان فارسی قرار داده شده را به طور دوره ای برای کودکان بگذارید تا علاوه بر تکرار، بتوانید مطالب بیشتری را به کودکان و خردسالان آموزش دهید. مهدکودک ها و پیش دبستانی ها هم می توانند با تهیه آموزش زبان فارسی کودکان، شعرها و انیمیشن های شادی را برای بچه ها بگذارند و روند آموزشی خود را تسریع بخشند، زیرا یکی از روش های موثر فراگیری زبان فارسی در کودکان به ویژه خردسالان بالای 6 ماه، آموزش زبان فارسی کودکان همراه با شعر و موسیقی می باشد. شاید آموزش زبان فارسی کودکان به نظر مشکل باشد، ولی با کمک ویدئوهای آموزش زبان فارسی کودکان می توانید به سادگی زبان فارسی را به کودکان یاد دهید. توجه داشته باشید داستان های شاهزاده قورباغه، شیر و موش، علاالدین و چراغ جادو، قوی وحشی، ملکه برفی، پینوکیو، خورشید و ماه، درخت بخشنده، کوزه سحرآمیز، پنج نخود، پوست الاغ، جک و لوبیای سحرآمیز، زیبای خفته، سرباز حلبی وفادار، سیندرلا و شاهزاده خوشحال، داستان جنگل و غیره از داستان های محبوب ایرانی و خارجی کودکان می باشد که در آموزش زبان فارسی کودکان به صورت انیمیشن هایی با تصاویر مناسب برای کودکان بالای 6 ماه قرار گرفته است.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


در پایان آموزش زبان فارسی کودکان چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش زبان فارسی کودکان می توان گفت از خردسالان بالای 6 ماه گرفته تا کودکانی که به مهدکودک و پیش دبستانی می روند می توانند به درستی آموزش زبان فارسی کودکان را فرا بگیرند و به خوبی کلمات مختلف را تلفظ کنند. همچنین آموزش زبان فارسی کودکان کمک می کند روند یادگیری با شعرها و آهنگ های آرام و شاد افزایش یابد. از آن جایی که ویدئوهای آموزش زبان فارسی کودکان به صورت کلیپ های کوتاه تهیه شده کودکان و خردسالان در هنگام تماشا خسته نمی شوند. روش های متنوعی برای معرفی و شناخت میوه ها و سبزی ها در آموزش زبان فارسی ارائه شده تا با توجه به شکل ها و بازی ها، کودکان میوه ها و سبزی ها را بشناسند. جالب است بدانید که رنگ ها در آموزش زبان فارسی کودکان همراه با مهارت های خیاطی بیان می شود که روشی نو در آموزش به خردسالان است. در پایان آموزش زبان فارسی کودکان، الفبای فارسی، اعداد، اشکال هندسی، حیوانات، رنگ ها، میوه ها، ترانه های کوکان و داستان های فارسی پرمخاطب را به طور کامل و جامع فرا می گیرند. آموزش زبان فارسی کودکان شغل هایی چون آرایشگر، آشپز، دکتر و غیره را به کودکان معرفی می کند. علاوه بر این آموزش زبان فارسی کودکان ورزش' >ورزش هایی مانند شنا، بیسبال، دوچرخه سواری، فوتبال و غیره را همراه با تصاویری با کیفیت نشان می دهد. آموزش زبان فارسی کودکان مهارت زبان را به خوبی در خردسالان و کودکان افزایش می دهد.


سرفصل های آموزشی زبان فارسی کودکان

•    آموزش الفبا

•    آموزش اعداد

•    آموزش اشکال هندسی

•    آموزش حیوانات

•    آموزش رنگ ها

•    آموزش میوه ها

•    آشپزی

•    ترانه های کودکانه

•    داستان های فارسیویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه