حجم فایل: 9963MB نوع : قیمتی قیمت: 700,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان ترکی

درباره آموزش زبان ترکی

زبان ترکی یکی از معدود زبان هایی است که دارای دو گونه ترکی آذربایجانی و ترکی استانبولی می باشد که ترکی آذربایجانی زبان مرسوم در ایران و جمهوری آذربایجان بوده و ترکی استانبولی نیز زبان رایج مردم ترکیه و قبرس شمالی می باشد. زبان ترکی به دلیل شباهت زیادی که به زبان فارسی دارد در بین مردم ایران یک زبان شناخته شده و جذاب به شمار می آید و یادگیری آن بسیار ساده می باشد که تنها نیازمند تمرین متداوم و کمی تمرکز می باشد از این رو وب سایت 118فایل با ارائه بیش از 30 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی همراه با زیرنویس فارسی به طور کامل زبان ترکی استانبولی را به شما آموزش می دهد. از اساتید این مجموعه آموزش زبان ترکی می توان به استاد Yasin durak و استاد Mehmet اشاره کرد که از برجسته ترین اساتید آموزش زبان ترکی به شمار میروند. آموزش زبان ترکی در ابتدا الفبای زبان ترکی و نحوه تلفظ حروف را به شما آموزش می دهد و سپس با گذراندن مهارت های اصلی زبان که شامل Speaking و Listening و Reading میباشد در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته آموزش را فرا خواهید گرفت به طوری که در مهارت های Listening  و Reading ابتدا متن به همراه تصویر خوانده شده و بعد از گذشت زمان لازم سوال طراحی شده نمایان میشود که این روند آموزش شما را برای آزمون های زبان ترکی آماده میکند. لازم به ذکر است تمامی لغات کاربردی و گرامر را در دو سطح مبتدی و متوسطه نیز فرا میگیرید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش زبان ترکی برای چه کسانی مناسب است؟

امروزه افراد زیادی بنا بر دلایلی اعم از تحصیل، کار، اقامت و یا تفریح قصد مهاجرت به ترکیه را دارند زیرا شرایط گرفتن ویزا برای کشورهای اروپایی در ایران فراهم نیست و ترکیه میتواند کشوری معقول برای ادامه تحصیل به شمار آید؛ این موضوع تنها یک دلیل از صد ها دلیل یادگیری زبان ترکی می باشد. علاوه بر افرادی که قصد مهاجرت دارند افراد زیادی هستند که برای ترجمه و تدریس به این زبان روی می آورند. لازم به ذکر است شما برای تدریس در موسسات آموزش زبان و برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه نیازمند گرفتن نمره قبولی در آزمون تومر (TÖMER) هستید که یکی از آزمون های معتبر زبان ترکی میباشد. مجموعه آموزش زبان ترکی در کنار مجموعه آموزش مکالمه زبان ترکی کمک قابل توجهی به شما برای موفقیت در آزمون تومر (TÖMER) خواهند کرد. علاوه بر موارد فوق به طور کلی آموزش زبان ترکی برای همه علاقه مندان به این زبان میتواند مفید و مناسب واقع شود چرا که زبانی ساده و در عین حال کاربردی و جذاب است.


چرا آموزش زبان ترکی را فرا بگیریم؟

بسیاری از مقالات علمی به زبان ترکی هستند زیرا دانشگاه های معتبری همچون دانشگاه آنکارا و دانشگاه استانبول زبان اصلی تدریسشان زبان ترکی است. شما با یادگیری زبان ترکی علاوه بر تحصیل در این دانشگاه ها میتوانید مقالات معتبر این دانشگاه ها را ترجمه کنید که این مهم کمک بسیار زیادی در یادگیری شما خواهد کرد علاوه بر این شما با فراگیری مجموعه آموزش زبان ترکی قادر خواهید بود سریال های ترکی زبان را بدون زیرنویس و با زبان اصلی مشاهده کنید. تمامی این موارد به همراه کسب در آمد از طریق آموزش زبان ترکی می تواند دلیل قابل تاملی برای یادگیری زبان ترکی باشند.


در پایان آموزش زبان ترکی چه اتفاقی می افتد؟

پس از پایان آموزش زبان ترکی شما با لغات و اصطلاحات پر کاربرد زبان ترکی آشنا خواهید شد و قادر خواهید بود با دیدن ویدئو های Speaking در کنار آموزش لغات قدرت مکالمه خود را به طور چشم گیری افزایش دهید. از آنجایی که بخش گرامر این مجموعه شامل دو قسمت مبتدی و متوسط می باشد شما به طور کامل صفات عالی، حروف اضافه، ضمایر شخصی، نحوه منفی کردن جملات و نحوه سوالی کردن جملات را فرا خواهید گرفت همچنین قادر خواهید بود زمان جمله را تشخیص دهید زیرا تمامی زمان ها در مجموعه آموزش زبان ترکی به طور کامل آموزش داده شده است به غیر از زبان حال کامل یا همان ماضی نقلی که در زبان ترکی وجود ندارد. همان طور که میدانید تشخیص دادن زمان جمله در کنار شناخت موصوف صفت، مضاف و مضاف الیه و همچنین تمرین های کاربردی استاد Mehmet کمک شایانی به ترجمه مقالات و قبولی در آزمون تومر  (TÖMER) خواهد کرد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


بازار کار آموزش زبان ترکی

اگر بخواهیم در یک کلمه بازار کار آموزش زبان ترکی را بیان کنیم باید گفت بازار کاری بسیار مطلوب و درآمدی خوب در انتظار زبان آموزان خواهد بود زیرا شما با یادگیری زبان ترکی می توانید از تدریس در موسسات آموزشی و ترجمه مقالات درآمد قابل توجهی را کسب کنید علاوه بر موارد فوق یکی از شغل های پر درآمد این روزها کار در سفارت خانه می باشد؛ شما میتوانید با یادگیری زبان ترکی در سفارت خانه ترکیه واقع در تهران مشغول به کار شوید. همچنین یادگیری زبان ترکی شرایط کاری در ترکیه را برای شما فراهم میکند و میتوانید مشغول به کار شوید.


سرفصل های آموزشی آموزش زبان ترکی

•    آموزش الفبا
•    آموزش تلفظ
•    آموزش لغات
•    آموزش اعداد
•    آموزش لغات پایه
•    آموزش کلمات و اصطلاحات
•    آموزش مهارت Speaking
•    آموزش مهارت Listening
•    آموزش مهارت Reading
•    آموزش مقدماتی گرامر
•    آموزش متوسطه گرامرمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. آموزش زبان ترکی | مکالمه