حجم پکیج: 17407MBقیمت: 1,223,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان ترکی

درباره آموزش زبان ترکی

زبان ترکی زبان رسمی مردم کشور ترکیه و ازجمله زبان‌های مورد علاقه مردم ایران می‌باشد، زیرا این زبان به زبان فارسی نزدیک و فراگیری آن برای ایرانیان راحت بوده، با کمی تمرین و تکرار می‌توانید به سادگی زبان ترکی را یاد بگیرید و در سفرهای تفریحی و گردشگری خود بدون هیچگونه مشکلی با مردم ارتباط برقرار کنید. به همین دلیل وب سایت 118فایل، آموزش زبان ترکی را در دو پارت "آموزش زبان ترکی استانبولی" و "آموزش زبان ترکی| مکالمه" با بیش از 38 ساعت ویدئو آموزشی ارائه کرده تا علاقمندان به فراگیری زبان ترکی بتوانند با کمک آموزش زبان ترکی به صورت اصولی این زبان را آموزش ببینند.

آموزش زبان ترکی در اولین پارت آموزش‌های دو استاد برتر به نام‌های استاد Yasin durak و استاد Mehmet را در اختیار شما قرار داده که این اساتید مجرب مباحثی از قبیل الفبا، تلفظ درست کلمات، لغات پرکاربرد، اعداد، گرامر وغیره را به طور کامل پوشش می‌دهند؛ همچنین مهارت‌های سه گانه زبان Speaking، Listening، Reading را می‌توانید به کمک استاد Yasin durak و استاد Mehmet تقویت کنید و آزمون‌های زبان ترکی را با موفقیت پشت سر بگذارید.

در دومین پارت آموزش زبان ترکی به آموزش مکالمه اشاره دارد و با ارائه بیش از 25 فعل و 100 کلمه پایه‌ای و اساسی به افراد مبتدی موجب شده یادگیری زبان ترکی راحت‌تر شود. آموزش زبان ترکی با بیان جملات ساده از جمله، اسم شما چیست؟، چند سال دارید؟ حا شما چطور است؟ و غیره کمک‌ می‌کند بتوانید در سفرهای گردشگری خود به ترکیه هتل رزو کنید و یا در رستوران‌ها غذای دلخواهتان را سفارش دهید. در این پارت با فرهنگ مردم ترکیه، شهرهای مهم این کشور، جاذبه‌های گردشگری آن و زندگی دانشجویان در استانبول و غیره نیز آشنا می‌شوید. آموزش زبان ترکی در این پارت نکات بسیار مهمی را بیان کرده که در هنگام مکالمه با مردم ترکیه باید به آن‌ها توجه داشته باشید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

آموزش زبان ترکی برای چه کسانی مناسب است؟

بسیاری از جوانان برای ادامه تحصیل دانشگاه‌های کشور ترکیه را انتخاب می‌کنند که برای ورود به دانشگاه‌های استانبول نیاز دارند در آزمون تومر که یکی از معتبرترین آزمون‌های بین المللی است شرکت کنند؛ آموزش زبان ترکی از سطح مقدماتی تا پیشرفته یک مجموعه کامل برای قبولی در آزمون تومر می‌باشد. علاوه بر تحصیل، بسیاری به قصد دیدن جاذبه‌های گردشگری و یا کار راهی ترکیه می‌شود، از این رو برای گذراندن تعطیلاتی فوق‌العاده و تجارتی پرسود نیاز به برقراری ارتباط مستقیم با مردم ترکیه دارند، همین امر موجب شده آموزش زبان ترکی برای این دسته از افراد مفید و کاربردی باشد.


چرا آموزش زبان ترکی را فرا بگیریم؟

کشور ترکیه یکی از کشورهای همسایه ایران، به دلیل جاذبه‌های تاریخی و گردشگری فراوان باعث شده به یکی از مقاصد گردشگری ایرانی‌ها تبدیل شود، به همین سبب بسیاری از گردشگران و توریست‌های ایرانی در زمان سفر نیاز دارند به زبان ترکی مسلط باشند. دانشگاه‌های استانبول و آنکارا از معتبرترین دانشگاه‌های دنیا محسوب می‌شوند که بهترین مکان برای ادامه تحصیل در مقاطع مختلف می‌باشند. همچنین سالانه مقالات علمی بیشماری از این دانشگاه‌ها منتشر می‌شوند که برای ترجمه آن‌ها دانشجویان نیاز به دانستن زبان ترکی هستند؛ با توجه به مواردی که بیان شد می‌توانید به اهمیت بالای آموزش زبان ترکی پی ببرید.

در پایان آموزش زبان ترکی چه اتفاقی می‌ افتد؟

در پایان پارت اول آموزش زبان ترکی مهارت Speaking، Listening و Reading علاقمندان در سطح بالایی قرار گرفته و توانایی ترجمه مقالات علمی و تخصصی را به دست می‌آورند. زمان جملات یکی از اصول پایه‌ای در فراگیری هر زبانی می‌باشد که در پارت آموزش زبان ترکی سعی شده به طور کامل توسط استادان مجربی چون Yasin durak و Mehmet ارائه شود تا علاقمندان به خوبی در گرامر زبان ترکی به تسلط برسند.

در انتهای دومین پارت آموزش زبان ترکی| مکالمه دانش‌ آموختگان توانایی معرفی خود به زبان ترکی را کیب می‌کنند. هنچنین با اصطلاحات و کلامات پر تکرار و کاربردی آشنا می‌شوید. همچنین مصاحبه‌هایی که با مردم ترکیه در این پارت انجام شده کمک‌ می‌کند مهارت شنیداری در آموزش زبان ترکی افزایش پیدا کند. علاوه بر این در انتها با فرهنگ و زندگی دانشجویان ترکیه آشنا می شوید.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021

بازار کار آموزش زبان ترکی چگونه است؟

آموزش زبان ترکی یک مجموعه جامع و کاربردی برای ورود به بازار کار ترجمه و تدریس می‌باشد و از آن جا که بسیاری از تاجران و مهندسان در کشور ترکیه هم فعالیت می‌کنند نیاز به یک مترجم مسلط دارند که بتواند صحبت‌های بین دو طرف را به درستی ترجمه کند. با آموزش زبان ترکی حتی می توانید در سفارت کشور ترکیه و قبرس شمالی شروع به کار کنید و درآمد قابل توجی را از راه مترجم زبان به دست آورید. از آنجا که بسیاری از دانشجویان برای قبولی در آزمون تومر فراگیری زبان به صورت خصوصی ترجیح می‌دهند قادرید با آموزش زبان ترکی به صورت خصوصی درآمد قابل توجهی را از راه تدریس به دست آورید، همچنین ترجمه متون ترکی یک منبع عالی برای مترجمان زبان ترکی است.

سرفصل‌های آموزش زبان ترکی داخل این مجموعه:

آموزش زبان ترکی پارت 1

•    آموزش الفبا

•    آموزش تلفظ

•    آموزش لغات

•    آموزش اعداد

•    آموزش لغات پایه

•    آموزش کلمات و اصطلاحات

•    آموزش مهارت Speaking

•    آموزش مهارت Listening

•    آموزش مهارت Reading

•    آموزش مقدماتی گرامر

•    آموزش متوسطه گرامر

آموزش زبان ترکی پارت 2

•    آموزش برای مبتدیان

•    آموزش مکالمهلیست فایلهای این پکیج:

  1. آموزش زبان ترکی استانبولی
  2. آموزش زبان ترکی | مکالمه