حجم فایل: 8601MB نوع : قیمتی قیمت: 1,209,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان انگلیسی مکالمه

درباره آموزش زبان انگلیسی مکالمه

آموزش زبان انگلیسی مکالمه با بیش از 7 ساعت ویدئو آموزشی به زبان انگلیسی و زیر نویس تحت الفظی فارسی؛ آموزش زبان انگلیسی مکالمه را در دو سطح مبتدی و متوسط به شما آموزش می دهد به گونه ای که شما در بخش اول تمامی لغات و اصطلاحات پرکاربرد و پرتکرار زبان انگلیسی را فرا خواهید گرفت و با افعال مرکب و نحوه توصیف اشیا و غذا ها آشنا خواهید شد. استاد سطح مبتدی برای ارائه هرچه بهتر مطالب سعی کرده است توضیحات مربوط به لغات را به زبان انگلیسی و با جمله بندی ساده و قابل فهم به شما آموزش دهد و همچنین برای درک بهتر هر قسمت از آموزش به موقعیت های مختلفی می رود؛ به طور مثال برای آموزش لغات و اصطلاحات مربوط به دانشگاه و تحصیلات به دانشگاه شهر کلگری رفته و تمامی قسمت های اداری و آموزشی دانشگاه را توضیح داده است. در سطح متوسط نیز نحوه تلفظ عبارات دشوار را فرا خواهید گرفت و با اصطلاحات و مکالمات عامیانه مردم آشنا خواهید شد. اساتید مجموعه آموزش زبان انگلیسی مکالمه از طریق مصاحبه با مردم نکات و مطالبی مفید ارائه می دهند چرا که سوالاتی پرتکرار و رایج درمورد فصل ها، برنامه های روزمره، موسیقی و غیره از مردم می پرسند و در انتها به بررسی پاسخ ها و نکات مربوط به آن سوال می پردازند. همچنین در آموزش زبان انگلیسی مکالمه شما اصولی پایه مانند نحوه برقراری ارتباط با دیگران و نحوه دعوت کردن دیگران به دورهمی را فرا خواهید گرفت و با رسوم و سنت های کشور های غربی آشنا خواهید شد.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021


آموزش زبان انگلیسی  مکالمه برای چه کسانی مناسب است؟

آموزش زبان انگلیسی مکالمه بر خلاف دیگر آموزش های زبان به طور تخصصی روی مکالمه تمرکز دارد و همین امر برای افرادی که قصد مهاجرت و یا سفر به کشور های انگلیسی زبان دارند مسئله ای مهم به شمار می آید چرا که شما با فرا گرفتن مکالمه زبان انگلیسی به راحتی می توانید با مردم ارتباط برقرار کنید و به مشکل نخورید. علاوه بر این از آن جایی که زبان انگلیسی زبانی بین المللی می باشد اکثر دانشگاه ها و کشور ها برای بورسیه آزمون های معتبری همچون تافل و آیلتس را شرط بورسیه قرار داده اند و همان طور که می دانید این آزمون ها بخشی برای مصاحبه دارند که در آن سطح مکالمه و صحبت کردن(speaking) متقاضیان بررسی می شود. شما می توانید با آموزش زبان انگلیسی مکالمه و آموزش آیلتس این مرحله را به راحتی پشت سر بگذارید. خیلی از افراد برای کار به کشور های خارجی می روند و یکی از اصلی ترین دغدغه های این افراد زبان انگلیسی است؛ لازم به ذکر است آموزش زبان انگلیسی مکالمه از پایه تمامی اصطلاحات رایج را به شما آموزش میدهد و منبع جامع و کاملی برای مکالمه زبان انگلیسی به شمار می رود.


در پایان آموزش زبان  انگلیسی مکالمه چه اتفاقی می افتد؟

در پایان آموزش زبان انگلیسی مکالمه توانایی Lisening و Speaking زبان آموزان افزایش پیدا کرده و می توانند در موقعیت های مختلف به مکالمه بپردازند. اساتید مجموعه آموزش زبان انگلیسی مکالمه با قرار گرفتن در بین مردم سوالاتی را از مردم می پرسند؛ مانند نظرشان در مورد تعطیلات رسمی و تعطیلات آخر هفته، علاقه مردم نسبت به مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری شهر های مختلف، زندگی سلبریتی ها، نظر مردم در رابطه با سریال و آهنگ مورد علاقه شان و یا سوالاتی در مورد آب و هوا و تاثیر تغییرات آب و هوایی در شغل و رفتار مردم و غیره تمامی این سوالات با جواب های مختلف بررسی میشود و نکته آموزشی هر قسمت به طور مجزا بیان می شود.

مشاوره رایگان قبل از ثبت نام دوره آموزشی: 28423118-021سر فصل های آموزشی زبان انگلیسی مکالمه

•    آموزش زبان انگلیسی مکالمه
•    آموزش لغات رایج زبان انگلیسی
•    آموزش اصطلاحات پرکاربرد
•    آموزش لغات مربوط به طبیعت
•    نحوه پرسش و پاسخ با دیگران
•    نحوه ارتباط با دیگران
•    آموزش مکالمه در رابطه با تغییرات آب و هوایی
•    آموزش مکالمه در رابطه با فصل ها
•    آموزش مکالمه در رابطه با تحلیل فیلم و سریال
•    آموزش مکالمه در رابطه با اطلاعات عمومی
•    آموزش نحوه تلفظ لغات دشوارمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. انیمیشن Ben and Holly's little kingdom
  2. آموزش زبان Lucy