حجم فایل: 476MB نوع : حجمی قیمت: 5,578 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه

آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه

آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه به شما هر آنچه را که باید برای رفتار مؤدبانه به زبان انگلیسی بدانید را بیان می کند. در این مجموعه، شما درباره نحوه نوشتن نامه های رسمی به این زبان را به صورت کامل یاد خواهید گرفت. از اینرو تمامی فعل ها و کلماتی که بایستی در یک نامه رسمی مورد استفاده قرار دهید را بیان می نماید. باید افزود که در مجموعه آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه، شما با اصول مربوط به نوشتن یک ایمیل رسمی نیز به صورت کامل آشنا خواهید شد. در این قسمت شما با یک سری از جملات مؤدبانه که باید در ایمیل استفاده گردند، آشنایی پیدا خواهید کرد.


آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه

آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه

در ادامه مجموعه آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه، شما درباره نحوه دیپلماتیک بودن هنگام مخالفت در یک مجلس رسمی اطلاعاتی را کسب خواهید نمود. در این قسمت مدرس این دوره، شما برای مثبت کردن دید افراد نسبت به شما و افزایش علاقه شان، موارد زیادی را ذکر می کند. لازم به ذکر است که مجموعه آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه درباره اصول گفتگوی کوتاه مؤدبانه نیز اطلاعات جامعی را در اختیار شما کاربران محترم قرار می دهد. در این قسمت شما با تمام جملات مؤدبانه ای که باید در یک گفتگوی کوتاه استفاده کنید، آشنا می شوید.

آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه - آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه

مجموعه آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه راجع به نحوه خوشامد گفتن مؤدبانه و با احترام به اشخاص توضیحاتی را ارائه می نماید. در این بخش هم شما با تمام جملاتی که برای ادای احترام هنگام خوشامدگویی به افراد باید به کار ببرید، آشنایی پیدا خواهید کرد. باید افزود که شما به واسطه دوره آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه، چگونگی شکایت به صورت کاملا مؤدبانه را یاد خواهید گرفت. این دوره به شما یاد خواهد داد که چگونه در عین شکایت کردن با حفظ ادب و احترام، مانع از دلخوری افراد شوید.


آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه

 

آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه - آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه

از دیگر موارد پوشش داده شده توسط مجموعه آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه می توان به نحوه شروع مکالمه با یک فرد غریبه اشاره نمود. در این قسمت شما درباره چگونگی قطع کردن بحث با استفاده از کلماتی مؤدبانه و نیز پرسیدن سؤال هایی کاملا با حفظ ادب و احترام، اطلاعات کاملی را کسب خواهید نمود. 

آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه

یکی دیگر از مباحث ذکر شده در مجموعه آموزش زبان انگلیسی مؤدبانه، بیان تفاوت میان انگلیسی مؤدبانه در انگلستان و آمریکا می باشد. لازم به ذکر است که شما پس از مشاهده این مجموعه قادر به رعایت ادب و احترام در گفتگوهایتان در مکان های رسمی و با افراد غریبه خواهید بود.
مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه