حجم فایل: 88678MB نوع : قیمتی قیمت: 2,308,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان انگلیسی در منزل

آموزش زبان انگلیسی در منزل

آموزش زبان انگلیسی در منزل در واقع تکمیل کننده و ادامه مجموعه آموزش زبان Engvid بوده و در بردارنده دروس مربوط به 6 تن از اساتید مجموعه Engvid به نام های Adam, Rebeca, James, Jade, Benjamin و Valen می باشد. مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل شامل 6 بخش است که هر بخش مربوط به دروس یکی از اساتید نام برده شده بوده و جدیدترین و آخرین دروس هر استاد را از ابتدا تا انتها شامل می شود.

آموزش زبان انگلیسی در منزل1آموزش زبان انگلیسی در منزل

بخش اول مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل 115 درس از دروس استاد Adam که به موضوعاتی نظیر اصطلاحات تکنولوژی، گرامر، آیلتس، تافل و... مربوط می باشد را پوشش داده و می تواند در ایجاد آمادگی برای آزمون های بین المللی نظیر تافل و آیلتس تاثیر بسزایی داشته باشد.

آموزش زبان انگلیسی در منزل

بخش دوم مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل به دروس استاد Rebeca که 216 درس می باشد اختصاص یافته و به مباحث کاربردی مانند اشتباهات رایج گرامری زبان آموزان، اصطلاحات و عبارات مربوط به تجارت و کلماتی که اشتباهاً به جای یکدیگر به کار می روند پرداخته است. همچنین بخش دوم مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل به طور مفصل به مهارت Speaking پرداخته و مباحثی نظیر نحوه گفت و گو در مورد دوستان، ملیت ها و اصطلاحات انگلیسی را پوشش می دهد.

آموزش زبان انگلیسی در منزل

بخش سوم مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل مربوط به 200 درس استاد James بوده و در واقع تکمیل کننده دروس دیگر اساتید مجموعه آموزش زبان Engvid می باشد. سایر بخش های مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل دربردارنده بیش از 100 درس سه استاد دیگر این مجموعه است و تا حد زیادی در ارتقاء مهارت Speaking, listening, writing و Reading به شما کمک خواهد کرد.

آموزش زبان انگلیسی در منزل

آموزش زبان انگلیسی در منزل1اگر به دنبال یک منبع قابل اعتماد و معتبر به منظور یادگیری هر چه بهتر زبان انگلیسی بوده و رسیدن به آمادگی برای آزمون های آیلتس و تافل دغدغه این روزهای شماست مجموعه آموزش زبان انگلیسی در منزل که توسط وب سایت 118فایل ارائه شده را از دست ندهید.
ویدئوی معرفی محصول:


مشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مجموعه آموزشی فیس تو فیس کمبریج