حجم فایل: 40857MB نوع : قیمتی قیمت: 1,915,000 ریال افزودن به سبد خرید


آموزش زبان انگلیسی به کودکان

درباره آموزش زبان انگلیسی به کودکان 

مجموعه English Sing Sing از سال 2009 تا کنون بیش از 120 ویدئو آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر تولید کرده است. این مجموعه یکی از بهترین و تخصصی ترین آموزش زبان انگلیسی به کودکان می باشد و و بخش های مختلف آموزشی را به طور کامل پوشش می دهد. مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان علاوه بر آموزش کامل و کاربردی زبان انگلیسی به کودکان با اجرای موزیک های شاد، اوقات مفرحی را برای کودکان شما فراهم می آورد. بخش های آموزشی این مجموعه شامل آموزش حروف الفبای انگلیسی، آواهای الفبا (فونیکس)، آموزش کلمات و جملات در موقعیت های مختلف، مکالمه های کاربردی (بیش از 50 مکالمه کاربردی) و بیش از 35 داستان، شعر و ترانه جذاب و معروف می باشد. لازم به ذکر است که در بخش مکالمه مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان مکالمات آموزشی در ویدئو ها به شکلی می باشد که در بخش هایی بی صدا می شود تا کودک شما از روی زیرنویس بتواند مکالمه را کامل کرده و به جای کاراکتر صحبت کند. مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان با بیش از 98 ساعت ویدئو آموزشی به تمامی سرفصل های آموزشی English Sing Sing پرداخته است. تمامی داستان ها و شعرهای این مجموعه دارای زیرنویس بوده تا فهم و درک آن را برای والدین راحت تر کند. 

مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان برای چه کسانی مناسب است؟

مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان با شعر برای تمامی کودکان بالای 3 سال که علاقمند به یادگیری زبان انگلیسی آکادمیک هستند، مناسب می باشد. البته لازم به ذکر است که از آنجایی که مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان حاوی انیمیشن ها، داستان و شعرهای جذابی بوده می تواند برای همه کودکان در سنین مختلف مناسب بوده و علاوه بر سرگرمی' >سرگرمی، به آموزش زیان انگلیسی به آنها بپردازد. همچنین می توان مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان را به مربیان و آموزگاران نیز پیشنهاد کرد چرا که با شیوه آموزش آکادمیک زبان انگلیسی به کودکان آشنا شده و می تواند به شیوه تدریس آنها کمک کند.


چرا آموزش زبان انگلیسی به کودکان را فرا بگیریم؟ 

شعر و انیمیشن های جذاب همیشه نقش تاثیرگذاری در رفتار و یادگیری کودکان دارند مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان با استفاده از بهترین روش های یادگیری و بهره گیری از داستان و ترانه های معروف و جذاب برای کودکان در نوع خود بینظیر بوده و کمک فراوانی به کودکان در جهت یادگیری زبان انگلیسی مخصوصا در بخش آموزش مکالمه کرده است.


 

 در پایان مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان چه اتفاقی خواهد افتاد؟

در پایان مجموعه آموزش زبان انگلیسی به کودکان، کودک شما در محیطی شاد و در عین حال آموزشی تمامی حروف الفبای انگلیسی همراه با آواهای آن را فراخواهد گرفت. در بخش کلمات و جملات با بیش از 1000 کلمه و جمله کاربردی آَشنا شده، رنگ ها، ورزش' >ورزش ها، اعداد، شکل ها، حیوانات، غذاها، وسایل نقلیه و... را فراخواهد گرفت. و در بخش مکالمه با بیش از 50 مکالمه کاربردی آشنا خواهد شد. ویدئوهای آموزشی در بخش مکامله به این شکل می باشد که ابتدا کودک شما مکالمه کامل را همراه با صوت و زیرنویس مشاهده خواهد کرد و سپس در بخش دوم آن همان مکالمه تنها با زیرنویس پخش می شود و کودک شما باید مکالمه را کامل کند و در بخش پایانی نیز کودک شما بدون کمک زیرنویس باید بخش هایی از مکالمه را کامل کند که این روش آموزشی نقش بسزایی در جذابیت این مجموعه ایفا می کند.  

سرفصل های آموزشی آموزش زبان انگلیسی به کودکان:

آموزش الفبای انگلیسی

آموزش فونیکس

آموزش مکالمه

آموزش دیالوگ های مختلفمشاهده تصاویر این فایل:

فایلهای مشابه

  1. مجموعه English For You